Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Skirtingos kilimų medžiagos: kokią rinktis geriausia? (0)

Šiandieninis pasaulis vartotojus džiugina įvairiausiais pasiūlymais. Vienos ar kitos reikiamos prekės pasirinkimas tarp gausos pasiūlymų neretai tampa išties sudėtingu uždaviniu. Norite atnaujinti namų interjerą ir ieškote tinkamiausio kilimo? Tikėtina, kad teks gerokai pasukti galvą, mat alternatyvų čia daug, pradedant stiliumi bei spalvomis ir baigiant medžiagomis, iš kurių ši interjero detalė yra pagaminta. Kokio pluošto kilimą pasirinkti protingiausia? 

(Plačiau...)

Nešiojami kompiuteris - patogus ir kompaktiškas daiktas (0)

Visi pamename dienas, kai daugumos namuose stovėdavo stacionarūs kompiuteriai, kurie galbūt ir būdavo labai masyvūs, tačiau vien mintis, jog tokį turite, suteikdavo daugybę džiaugsmo, o laikas, kuris buvo leidžiamas prie jo praskriedavo nepastebimai. Tačiau bėgant laikui, kompiuteriai pradėjo tobulėti ir galiausiai buvo sukurti šiais laikais populiarūs - nešiojami kompiuteriai, kurie atlieka panašias funkcijas kaip stacionarūs, tačiau yra labiau kompaktiški, kas leidžia juos vežtis visur kur tik einate: tiek į darbą, tiek į mokyklą ar universitetą. Pirmasis nešiojamas kompiuteris buvo sukurtas 1976 metais, žinoma, jis nebuvo pardavinėjamas rinkoje, mat liko tik prototipu, tačiau jis vis vien davė pradžią nešiojamų kompiuterių erai, kurios metu, nešiojami kompiuteriai labai stipriai tobulėjo ir keitėsi iki šių dienų, tačiau, kaip ir kiti elektroninės technikos įrenginiai, nešiojami kompiuteriai nenustoja keistis, juos  ir toliau bandoma paversti dar labiau novatoriškais ir šiuolaikiškesniais.

(Plačiau...)

„Kas laukia persirgus koronavirusu?“ (0)

Pasaulinė pandemija paliko žymę daugelio gyvenime nepaisant amžiaus, lyties ar gyvenimo būdo, tačiau specialistai įspėja – koronaviruso liekamuosius reiškinius galime jausti dar pusę metų.

Šiandien kalbinami skirtingų šalies rajonų gyventojai sako nenorintys grįžti į ligos laikotarpį ir džiaugiasi galintys vėl mėgautis gyvenimu.

(Plačiau...)

Už jaunuolynų ugdymą gauti išmoką – paprasčiau (0)

Tik tinkamai prižiūrimas miškas turės aukštą eknonominę vertę. Pasak miškininkų, auginti kokybišką mišką stipriai gelbsti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) parama. Iki rugpjūčio 31 d. priimamos paraiškos pagal KPP priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos srities „Investicijos, kuriomis didinamas miškų ekosistemų atsparumas ir aplinkosauginė vertė“ veiklą „Jaunuolynų (iki 20 m. amžiaus) ugdymas“. Šių metų naujovė – pareiškėjams nebereiks pateikti projekto finansavimo šaltinius pagrindžiančių dokumentų.

(Plačiau...)

Prekės, kurios užtikrins paprastesnę automobilio priežiūrą (0)

Nei vienam automobilio savininkui nekyla abejonių, jog važiuoti su tvarkinga ir švaria transporto priemone visuomet yra gerokai maloniau. Tačiau lygiai taip pat akivaizdu, jog norint tiek saloną, tiek ir išorę išlaikyti nepriekaištingos būklės, tenka įdėti nemažai pastangų. Visgi, daug kas priklauso ir nuo to, kokias priemones švarinimui ar profilaktikai naudosite – jei norisi švara mėgautis dažniau, pirmiausia reikėtų pradėti nuo žemiau išvardintų pirkinių.

(Plačiau...)

3 taisyklės, kurios apsaugos Jūsų automobilių akumuliatorius (0)

Kad ir koks automobilis yra Jūsų garaže – jam reikalingas geros kokybės akumuliatorius, kuris padeda įveikti kasdien net ir labai ilgus atstumus ir tai daryti negaištant laiko su rankiniu mašinos užvedimu. Tereikia pasukti raktelį ir automobilis – veiks. Tiesa, tik tokiu atveju visada, jeigu akumuliatorius bus geras ir juo bus tinkamai rūpinamasi.

(Plačiau...)

Ar verta keliauti per pandemiją? (0)

Pasaulyje išplitus koronavirusui, tūkstančiai žmonių buvo įstrigę atostogų lokacijose ir negalėjo grįžti namo. Sustojo judėjimas ne tik ant žemės, bet ir oro erdvėje, tačiau dabar, pasibaigus karantinui, vieni naudojasi suteiktomis galimybėmis ir vyksta į užsienį atostogauti, o kiti vis dar bijo rizikuoti.

Savo nuomone apie keliones pandemijos metu dalijasi piliečiai iš įvairių šalies rajonų.

(Plačiau...)

Ką žinoti sergant pačiam ar slaugant kitą? (0)

Gerėjanti epidemiologinė situacija šalyje pamažu leidžia grįžti į įprastą gyvenimo ritmą. Tačiau klaidinga manyti, kad jau galime gyventi laisvai ir nevaržomai, nes pandemijos grėsmei ir karantino ribojimų atnaujinimui užkirsti kelią galime tik masine vakcinacija.

Piliečiai iš skirtingų šalies rajonų pasakoja apie tai, kaip jiems pavyko įveikti koronavirusą, kodėl tiki medicinos mokslu ir kokiomis nuotaikomis gyvena šiandien.

(Plačiau...)

Kokios yra koronaviruso vakcinacijos galimybės? (0)

Pasaulinė pandemija sukėlė begalę sunkumų, streso, nežinomybės ir dar daugiau diskusijų bei susipriešinimo dėl skirtingų įsitikinimų.

Šis laikotarpis buvo ypač sunkus visiems, tačiau, norint sužinoti, kokiomis nuotaikomis ir mintimis mūsų visuomenė gyvena šiandien, kalbiname piliečius iš skirtingų šalies rajonų ir dalijamės jų asmenine patirtimi. 

(Plačiau...)

Kada ir kokio koronaviruso tyrimo reikia? (0)

Koronavirusui priverstinai sustabdžius įsibėgėjusį pasaulį, testai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per visą pandemijos laikotarpį šalyje buvo atlikta per tris milijonus PGR, daugiau nei 630 tūkstančių antigeno ir netoli 170 tūkstančių antikūnų tyrimų.

Piliečiai iš įvairių šalies rajonų pasakoja, kokius testus jiems tenka atlikti, kaip jie gyvena šiandien ir kodėl visuomenę ragina vakcinuotis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook