Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Kosmetinis staliukas – daugiau nei stilinga dekoro detalė (0)

Vertinant tai, kokius kosmetinius staliukus šiandien galima rinktis, nesunku pastebėti vieną svarbiausių ypatybių – jie tokie stilingi bei estetiški, kad tikrai tampa kiekvieno miegamojo puošmena. Itin didelį, ypač patraukliai atrodančių kosmetinių staliukų pasirinkimą, raiste užsukę ir į https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/tualetiniai-kosmetiniai-staliukai.  Tačiau taip pat svarbu prisiminti, kad kosmetiniai staliukai iš tiesų yra kur  kas daugiau nei vien tik puošmena – toks baldas  teikia ir svarbią įvairiapusę praktinę reikšmę. Taigi, kuo naudingas šis baldas? 

(Plačiau...)

Nuotykiai, kuriuos gali patirti vandenyje (0)

Norite pasinerti į nuotykius?Vandens pramogos yra pačios įvairiausios, dėl to verta rinktis būtent vandens pramogas.  Nuo ramybės ir atsipalaidavimo iki kraštutinumų .Šios pramogos tikrai nepaliks abejingų ir garantuos naujos galios ir teigiamų emocijų antplūdį.  Jei norite rinktis iš daugybės vandens pramogų, kurios yra naujos ir vis besikeičiančios, kad atitiktų kliento lūkesčius, užsukite čia: https://grupinis.lt/pramogos/vandens-pramogos.

(Plačiau...)

Mitai, dažniausiai girdimi apie kavos aparatus (0)

Kavos aparatai namuose sėkmingai naudojami jau pakankamai ilgą laikotarpį – tokie prietaisai itin patogiai ir efektyviai leidžia mėgautis kava ir netgi išbandyti naujus jos skonius. Visgi, kaip ir daugelis kitų, taip ir šie įrenginiai neretai yra apipinti realybės neatitinkančiais mitais, kurie kartais netgi priverčia atsisakyti jų įsigijimo. Išskyrėme pačius populiariausius – pasitikrinkite, ar patys iki šiol netikėjote tokia informacija.

(Plačiau...)

Krizinis nėštumas: kaip atrasti savyje stiprybės? (0)

Sužinojus apie užsimezgusią gyvybę daugelį užplūsta neapsakomas džiaugsmas. Tačiau tais atvejais, kuomet moteris ar pora vaikų susilaukti negali ar įvyksta persileidimas ir visas pasaulis staiga sugriūna, svarbiausia prisiminti, kad niekada nesate vieni.

Apie krizinio nėštumo priežastis, galimas pasekmes ir prieinamą pagalbą pasakoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos Krikščioniškųjų gimdymo namų vadovas, gyd. akušeris-ginekologas Virgilijus Rudzinskas.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti vyriškus batus internetu? (1)

Tinkamų drabužių ar avalynės paiešką tikrai ne kiekvienas vyras galėtų įvardinti kaip savo mėgstamiausią veiklą, todėl neretai yra ieškoma būdų, kaip paspartinti šių prekių įsigijimo procesą. Viena tokių galimybių – tai prekių įsigijimas internetu, kuris visuomet gali padėti sutaupyti nemažai laiko. Renkantis prekes tereikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių kriterijų, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad dėl savo pirkinio neteks gailėtis. Prekių aprašymuose visuomet yra pateikiama detalesnė informacija apie siūlomus batus, taigi, jei būsite pakankamai atidūs, rasti tinkamus pasirinkimus tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Žemiau rasite išvardintus kelis svarbiausius kriterijus, kuriuos įvertinę rasti tinkamiausią avalynę galėsite gerokai paprasčiau, taigi, ko svarbu nepamiršti?

(Plačiau...)

Papildai ir sportas – glaudus ryšys? (0)

Dar praeito dešimtmečio pradžioje sklido mitai, kad visi papildai sportui yra neabejotinai susiję su anaboliniais steroidais ar nesveika gyvensena. Taip buvo todėl, kad daugelis norėjusių greičiau pagrąžinti savo kūno linijas ir išryškinti tam tikrus raumenis, naudodavo įvairius anabolinius steroidus, o vardan gražiau atrodančio kūno, dažnai net iki kelių kartų padidindavo leistiną dozę. Tačiau į steroidų vartojimą nebuvo žiūrima labai teigiamai, nes jų vartojimas buvo siejamas su netikrumu, nesveika gyvensena. Šitos nuostatos ypač griežtėjo bėgant laikui. Todėl atsirandant vis didesnei įvairovei natūralių papildų ir didėjant anabolinių steroidų nepripažinimui, rinką galiausiai perėmė natūralumą ir sveiką gyvenseną propaguojantys sporto entuziastai. To pasekoje natūralūs papildai „įveikė“ steroidinius preparatus ir sporto entuziastai ir eiliniai sporto salės lankytojai pradėjo aktyviai naudoti natūralius papildus norint pasiekti gražias kūno linijas. Tarp tokių papildų sportui galima išskirti:

(Plačiau...)

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos (0)

„Ignitis grupei“ priklausanti tarptautinė žaliosios energetikos bendrovė „Ignitis renewables“ kviečia šalia jos ir jos dukterinių įmonių vystomų ir veikiančių žaliosios energetikos objektų įsikūrusias bendruomenes teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Naudodamosi ja, bendruomenės galės pagerinti savo gyvenimo kokybę: įgyvendinti socialinius, švietimo, meno, kultūros, mokslo ir sporto projektus.

(Plačiau...)

Priedai automobiliui, su kuriuo daug keliaujate (0)

Ne paslaptis, kad tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse daug žmonių mėgsta į keliones leistis nuosavu automobiliu. Tokia išvyka yra smagi, nes galite važiuoti ten, kur norite, per kur norite, kaip norite ir kada norite. Jeigu ir jus domina toks keliavimo būdas, tuomet toliau skaitykite mūsų straipsnį, nes jame apžvelgsime ir supažindinsime jus su priedais/aksesuarais automobiliui, kurie palengvina keliones į užsienį. 

(Plačiau...)

Turiu bilietą į laisvesnį pasaulį! (6)

Nors vis dar susiduriame su abejonėmis ir sunkumais, kuriuos sukėlė COVID-19 pandemija, pamažu žengiame išsiilgto gyvenimo link ir skiepydamiesi kuriame visuotinį imunitetą.

(Plačiau...)

Kas yra elektros energijos rinkos liberalizavimas ir kodėl reikia pasirinkti tiekėją? (1)

Palaipsniui atsisakant monopolinio elektros energijos tiekimo, Lietuvos gyventojai turi pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją. Šiame straipsnyje glaustai aptarsime, kokie pokyčiai laukia elektros energijos rinkos artimiausiais metais ir kodėl verta nedelsti pasirinkti nepriklausomą elektros tiekėją.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook