Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Natūralūs plaukų dažai - ar juos saugu naudoti (0)

Daugelis žmonių mano, kad natūralūs plaukų dažai yra geresni, nes jie yra saugesni. Tačiau ar tikrai juos saugu naudoti?

Šia tema kyla šiek tiek ginčų, nes daugelis žmonių teigia, kad natūralūs plaukų dažai iš tikrųjų nėra natūralūs. Daugumos plaukų dažų sudėtyje yra 4-metoksi-m-fenilendiamino (4-MMPD) ir 4-metoksi-m-fenilendiamino sulfato (4-MMPD sulfato), kurie yra žinomi kancerogenai. Dažnai naudojamos ir kitos kenksmingos cheminės medžiagos

(Plačiau...)

3 skirtingi būdai, skirti internetinių svetainių kūrimui (0)

Paprastas būdas sukurti internetinę svetainę

Šiandien, kuomet internetinių svetainių kūrimas yra tapęs itin populiariu reiškiniu, vis daugiau žmonių ieško patogių galimybių, kurios leistų jiems įgyvendinti įvairias idėjas bei paversti jas internetiniu turiniu. O galimybių tam yra net ne viena. Visos šios galimybės tarpusavyje skiriasi, tačiau visų jų dėka galima pasiekti panašų rezultatą.

Žinoma, sukurti internetinę svetainę šiandien yra kur kas paprasčiau nei bet kada anksčiau. Tokį internetinių svetainių kūrimo pranašumą lemia jau kurį laiką atsiradę naujos kartos įrankiai, tokie kaip internetinių svetainių kūrimo platformos. Šis svetainės kūrimo įrankis bei visas jo funkcionalumas yra pagrįstas paprastumu bei greitai pasiekiamu rezultatu, o tai ir yra pagrindine jo populiarumo priežastimi. Nors šios platformos ir yra vienu iš paprasčiausių bei efektyviausių būdų sukurti internetinę svetainę, daugelis vis dar neretai renkasi ir kitus metodus, reikalaujančius ne tik daugiau laiko, tačiau ir atitinkamų žinių bagažo. Taigi, kokie yra pagrindiniai internetinių svetainių kūrimo metodai? Kuo jie tarpusavyje skiriasi?

(Plačiau...)

Ką daryti, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu? (0)

Kalėdos yra iš tiesų nuostabi šventė... Tačiau praktika rodo, kad kartais pačių žmonių elgesys šios magiškos šventės laukimą bei pasiruošimą jai, paverčia tikrų tikriausius galvos skausmu. Ar galima viso to išvengti? Žinoma, jei tik nesielgsite taip, kaip elgiasi ypač didelė dalis žmonių. Taigi, pats metas atsakyti į klausimą, kaip derėtų elgtis ir kokius sprendimus priimti, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu?

(Plačiau...)

Nacionalinė parama pieno gamintojams - jau netrukus (0)

Nuo rugsėjo 20 d. pradedama mokėti 2021 m. pereinamojo laikotarpio nacionalinė parama už pieną. Beveik 17 tūkst. pieno gamintojų bus išmokėta 12,3 mln. Eur.

(Plačiau...)

Kaip į mokyklas grįžti saugiai? (0)

Į ilgą laiką buvusias tuščias mokymosi įstaigų klases jau sugužėjo moksleiviai, išsiilgę draugų ir mokytojų. Tačiau, norint pratęsti saugų kontaktinį ugdymą ir užtikrinti visų saugumą, dabar kaip niekada svarbu pasiskiepyti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. 

Dalijamės LSMU Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovo prof. Rimanto Kėvalo komentaru apie COVID-19 žalą vaikams bei galimas komplikacijas ir pilietės mintimis apie vakcinaciją.    

(Plačiau...)

Sandarumo testas priduodant namą. Kam jo reikia? (0)

Šiais laikais renkantis namus energetinis būsto efektyvumas yra labai svarbus aspektas, kuriam skiriama kuo daugiau dėmesio. Kodėl? Kadangi gyvendami mažiau energijos išeikvojančiuose namuose žmonės taupo ne tik savo piniginės turinį, tačiau taip pat ir gamtą, o būti ekologišku – verta.

Puiku tai, kad sandarumo testas priduodant namą yra ta paslauga, kuri gali padėti kur kas paprasčiau įvertinti jo lygį ir tuo pačiu laiku sutvarkyti problemas, kurios vėliau gali kainuoti kur kas daugiau.

Apie paslaugą kalbamės su šios sferos specialistu, kuris padės suprasti kas ir kaip.

(Plačiau...)

Google ads: ką laimi ją pasirinkę? (0)

Natūralu, kad ir tiems, kurie jau naudojasi Google Ads, ir tiems, kurie dar tik planuoja ja pasinaudoti, kyla klausimas – ar Google Ads tikrai efektyviai veikia? Skaitmeninės rinkodaros specialistai nuramina, kad Google Ads efektyviai veikia ir yra naudinga tiek labai mažoms, tiek didelėms įmonėms. Google Ads – kiekvienam prieinama reklamos forma, kurią tinkamai sukūrus ir valdant, pritraukiama daugiau potencialių klientų, padidinamas pelnas ir stiprinamas prekės ženklo žinomumas. Tačiau tie, kurie rimtai domisi Google Ads paslauga, nori žinoti daugiau informacijos. Būtent šį poreikį ir stengiamasi patenkinti šiuo straipsniu.

(Plačiau...)

Galvoti apie šildymo sezoną reikėtų dar tuomet, kai neatėjo dideli šalčiai! (0)

Lietuviškas klimatas tikrai džiugina ne visada. Daugeliui nepatinka paromis liudinantis lietus, taip pat, didelis vėjas ir sniegas, kuris kartais sukausto iki pat pirštų galiukų. Tiesa, kad ir koks oras yra lauke – namuose visada galima jaustis puikiai! Svarbiausia gera būsto apšildymo sistema. Kokia ji? 

Kalbamės su mikroklimato ekspertu, kuris garantuoja, kad kiekvienas savo namuose gali sukurti jaukumą vien tik su šiluma.

(Plačiau...)

Kaip užtikrinti efektyvesnę skalbinių priežiūrą? (0)

Įvairių buities darbų atlikimą gali ženkliai palengvinti pasirinkta buitinė technika, todėl norėdami užtikrinti efektyvesnę skalbinių priežiūrą pasvarstykite apie tinkamos buitinės įrangos įsigijimą. Taip pat vertėtų nepamiršti ir tam tikrų svarbiausių skalbinių priežiūros taisyklių, kurios užtikrins audinio ilgaamžiškumą. Norite sužinoti daugiau? Vadovaukitės žemiau pateiktais patarimais, ir tai padės užtikrinti patį geriausią rezultatą.

(Plačiau...)

Kaip kontaktiniai akių lęšiai mane išgelbėjo (0)

Visiškai teisingai, kontaktiniai akių lęšiai mane išgelbėjo. Nuo ko? Nuo 3 dalykų: Nuo nepatogumo, nuo vaikiškų kompleksų ir nuo laiko švaistymo. Kadangi esi čia ir perskaitęs šio teksto pavadinimą susidomėjai, yra didelė tikimybė, kad jau nešioji akinius su dioptrijomis ir dvejoji dėl kontaktinių akių lęšių įsigijimo. Yra dar tikimybė kad tiesiog esi akinių rėmelių fanas, kuris nešioja akinius be dioptrijų ir susidomėjo kontaktiniais akių lęšiais. Prieš daugiau nei 7 metus užsukęs į optiką, nusipirkau savo pirmus kontaktinius akių lęšius. Akinius vis dar nešioju, tiesiog norėjau turėti ir akinius ir kontaktinius lęšius. Dauguma arba net visi norėdami sužinoti daugiau, skaito google platformą, bet paprasčiausias būdas tiesiog užsukti į optiką ir paklausti specialistų patarimo. Būtent taip buvau padaręs ir aš.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook