Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Saliamonas, Salius, Salys, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Vacė, Vacius, Vacys, Vaclova, Vaclovas, Vientautas, Vientautė;

(Plačiau...)

Maistingi, vertingi ir kone stebuklingi: superuogomis vadinami šaltalankiai ir originalūs jų paruošimo recepta (0)

Gamta jas gausiai apdovanojo vitaminais, lemiančiais kiek rūgštoką skonį, todėl šios uogos ne visada būna pirmuoju saldesnių sodo gėrybių mėgėjų pasirinkimu. Tačiau veltui – šaltalankiai yra ne tik itin naudingi sveikatai, bet ir tinkamai paruošti išties stebina savo panaudojimo galimybėmis virtuvėje. Šių uogų derlius pradedamas nuimti antroje rugpjūčio pusėje ir baigiamas rugsėjo gale, dėl to dabar yra pats geriausias laikas mėgautis jų šviežumu, privalumais bei kulinariniu potencialu. Savo ruožtu tinkamiausius būdus, kaip tai padaryti, vardija lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ atstovai.

(Plačiau...)

Kas gali lemti, jog skaitiklis apskaito neįprastai didelį suvartotos elektros energijos kiekį (0)

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi ginčą, kilusį tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), dėl to, jog vartotojas nesutiko su ESO apskaitytu neįprastai dideliu elektros energijos kiekiu objekte, nutarė, jog vartotojo prašymas nepagrįstas, nes skaitiklių gedimų nenustatyta.  

(Plačiau...)

10 taip, kodėl reikia skiepytis nuo gripo (0)

Nors dabar dažniau galima išgirsti apie siaučiantį peršalimą, „Eurovaistinės“ vaistininkai primena, kad dabar tinkamas laikas planuoti gripo skiepą, įprastai skaičiuojama, kad gripo sezonas prasideda jau spalį.

(Plačiau...)

Tyrimas atskleidė: 9 iš 10 lietuvių svarbi dantų būklė, bet ja rūpinamasi nepakankamai (0)

91 % lietuvių mano, kad dantų ir burnos sveikata turi įtakos bendrai sveikatai, tai rodo „Philips Sonicare“ atlikta apklausa Baltijos šalyse*. Tačiau tyrimas atskleidė ir dantų priežiūros įpročių trūkumus: dalis respondentų nekreipia dėmesio į dantų pastos sudėtį ir tik 12 % turi elektrinį dantų šepetėlį. Taip pat didžioji dauguma respondentų nepakankamai rūpinasi vaikų dantų sveikata – pirmą kartą pas odontologą apsilankoma tik vaikui suėjus 2 metams ar dar vėliau.

(Plačiau...)

Vyriškų kvepalų tendencijos 2021 m. (0)

Mados ir stiliaus tendencijos nuolat keičiasi. Nors daugiausiai dėmesio visada sulaukia drabužių mada, tačiau tendencijos ir pokyčiai neaplenkia ir galingos parfumerijos industrijos. Laikui bėgant, keičiantis laikmečiui, kinta ir kvapai, kuriuos matome supiltus į buteliukus, išdėliotus parduotuvių lentynose. Šį straipsnį norėtume skirti tam, kad apžvelgtume tai, kaip kinta kvepalų vyrams rinka 2021 m. ir kokie kvepalai vyrams dabar yra labiausiai madingi!

Mes tikime, kad kvapai – subjektyvi sritis, todėl nereklamuosime nė vieno prekės ženklo ar produkto, tik pateiksime objektyvias įžvalgas.

(Plačiau...)

Išgirskite vėjo garsą (0)

Greičiausiai visi esame matę ir girdėję vėjo varpelius. Pajudinus ranka, ar vėjui susiūbavus, pasklinda melodingas garsas. Ar žinojote, kad vėjo varpeliai taip pat gali būti naudojami garso terapijai? Koshi varpeliai yra skirti būtent tam. Specialiai suderinti keturis Žemės elementus atitinkantys varpeliai kartu sukuria harmoningą skambesį. Tikima, kad cilindrinis varpelių skambesys gydo sielą.

Vėjo varpelių istorija prasidėjo Azijos kalnų šventyklose 1100 m. pr. Kr. 1800-aisiais varpeliai pasiekė Europą ir Amerikos žemyną, Japonijai atvėrus vandens uostus. 1992-aisiais muzikantas Kabir sukūrė ir įrašė Šanti varpelio skambesį. Po 18-os metų sukūrė didesnius, iš bambuko pagamintus varpelius. Tai buvo Koshi varpeliai.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gabras, Gabrė, Gabrielė, Michalina, Mikalina, Mikolė, Mykolas, Rafaelė, Rapolas, Rapolė;

(Plačiau...)

Pasaulyje nuo širdies ir kraujagyslių ligų kasmet miršta tiek žmonių, kiek gyventojų turi Čekija ir Šveicarija kartu sudėjus (0)

Širdies ir kraujagyslių ligos pareikalauja daugiausia žmonių gyvybių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tokius duomenis skelbia tiek šalies Higienos institutas, tiek Pasaulio sveikatos organizacija. Medikai taip pat skaičiuoja, kad nuo šių ligų miršta daugiau žmonių, nei nuo visų formų vėžio kartu sudėjus. Todėl, siekiant atkreipti dėmesį į tokią nerimą keliančią situaciją, rugsėjo 29-ąją visame pasaulyje, taip pat Lietuvoje, minima Pasaulinė širdies diena. Šiemet, paskelbus šūkį „Tegu širdis sujungia!“, kviečiama rūpintis savimi, daugiau dėmesio skirti sveikai gyvensenai ir šių ligų gydymui bei prevencijai.

(Plačiau...)

Paprasti patarimai, kaip susikaupti ir blaškytis mažiau (0)

Reikia išmokti daug naujos medžiagos, atlikti namų darbų užduotis ir kelis skirtingus ilgiau trunkančius projektus? Kitaip sakant – darbų užtektų visai savaitei. Nors darbų daug, prisėdę prie užduočių, nevalingai atsiduriate socialiniuose tinkluose arba griebiate vieną, kitą, trečią – ir nė vienos užduoties neatliekate tinkamai? Jei taip, vadinasi negalite susikaupti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook