Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vasaros traumos: net į menkiausią nubrozdinimą negalima numoti ranka (1)

Prasidėjus vasarai ir sušvelnėjus karantinui žmonės vis aktyviau leidžia laiką gamtoje, drąsiau iškylauja, daugiau važinėjasi dviračiais, riedučiais, paspirtukais. Deja, bet nutinka ir taip, kad poilsio akimirkas apkartina įvairios „vasariškos“ traumos – sumušimai, sutrenkimai ar mėlynės. Specialistai pataria turėti bent porą būtinų priemonių, padėsiančių nutikus tokiai nelaimei, ir pastebi, kad kasmet prieš šiltąjį sezoną vis daugiau gyventojų šiomis priemonėmis vaistinėse apsirūpina profilaktiškai.

(Plačiau...)

Vyriški džinsai - aprangos detalė tinkanti daugeliui progų (0)

Nors dažnai sudaroma nuomonė, kad vyriškų drabužių pasiūla yra daug siauresnė nei moteriškų, tačiau vertėtų pastebėti - pasirinkimų yra tikrai daug. Viena svarbiausių vyrų aprangos detalė, tai kelnės, o jų yra įvairių rūšių – sportinio tipo kelnės, kostiuminės ar džinsinės medžiagos kelnės. O net ir pradėjus grupuoti kelnes, kiekvienas jų galima dar smulkiau apibūdinti, pavyzdžiui vyriški džinsai, kurie tarpusavyje skiriasi atspalviais, medžiagos storiu, kirpimu ir stiliumi. Vieni vyriški džinsai yra plėšyti, laisvesnio stiliaus, kiti, universalesni, tvarkingesni, o kartais tinkantys ir svarbesnėms progoms. Taip pat skiriasi ir kelnių kirpimas, vieni džinsai yra siauresni ir labiau prigludę prie kojų, kiti laisvesni ar apsmukę. Pasirinkimų yra daug, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią variantą pagal savo norus, stilių ir reikiamą progą.

(Plačiau...)

Vertimo biurai Vilniuje ar privatūs vertėjai? (0)

Parduodant savo produktus ar paslaugas ne tik vietinėje rinkoje, bet ir užsienyje tikrai prireiks profesionalių vertimų. Profesionaliai išverstas tekstas gali padėti ne tik palaikyti gerą įmonės įvaizdį, bet ir prišaukti naujų klientų būrį. Tai reiškia, kad vertimo paslaugoms nereikėtų taupyti, nes tai vienareikšmiškai atsiperkanti investicija. Su konkrečiu vertimo biuru kuriami ilgalaikiai santykiai padės apsisaugoti nuo nepageidautinų nesėkmių ir žymiai padidins konkurencingumą. 

(Plačiau...)

Mus auklėja ne žodžiai, o pavyzdžiai (0)

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl alkoholio vartojimo sukeliamų problemų kasmet pasaulyje miršta 3 milijonai žmonių ir skaičiai kiekvienais metais tik auga, tačiau vis daugiau žmonių išbraukia alkoholį iš savo gyvenimo ir jį pakeičia kitais pomėgiais.

Apie jau 12 metus besitęsiantį gyvenimą be alkoholio ir pokyčius jame pasakoja dainininkas Edgaras Lubys.

(Plačiau...)

Gudrybės, kurios padės priprasti prie aukštakulnių (0)

Niekas nesuabejotų, kad aukštakulniai moterims suteikia daugiau grakštumo ir papildomo žavesio. Tačiau lygiai taip pat niekas nedrįstų paneigti, jog vaikščioti su tokia avalyne yra nelengvas iššūkis, kuris ne kiekvienai damai yra lengvai įveikiamas. Visgi, su juo tikrai įmanoma susidoroti – ypač tuomet, jei kasdienybėje pritaikysite kelias pagrindines gudrybes. Kaip reikia priprasti prie aukštakulnių?

(Plačiau...)

Geriausias stalas Jūsų namų ofisui: kaip išsirinkti? (0)

Šiuo neįprastu gyvenimo laikotarpiu, darbas iš namų tampa vis populiaresnis – daugelis net pasibaigus pandemijai nėra linkę sugrįžti atgal į ofisus. Visgi, siekiant, jog darbas namuose būtų ir produktyvus, ir patogus, labai svarbu pasirūpinti tinkamais baldais. Daugiausiai dėmesio reikėtų skirti stalo pasirinkimui – jei šį baldą dar tik ruošiatės pirkti, labai svarbu atsižvelgti į kelis esminius aspektus, kurie leis sukurti visapusiškai komfortišką namų ofisą. Kokiais patarimais tuomet verta vadovautis?

(Plačiau...)

Kiemuose siaučia vagys: taikosi ir į kepsnines, lauko baldus (0)

Atšilus orams dažnas ima aktyviau darbuotis lauke ir praleidžia daugiau laiko gryname ore. Savo ruožtu vagys šiltąjį sezoną turi daugiau progų atvirai apžiūrėti ir įvertinti gyventojų turtą, naujus pirkinius. 

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti vonią? (0)

Išsirinkti vonią ne visada yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl nieko keisto, kad neretai užduodamas klausimas, nuo ko vertėtų pradėti paieškas. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti tikrai didelį produkcijos pasirinkimą, tad ir tuomet, jei svarstote apie naujos vonios įsigijimą, toks sprendimas gali būti iš tiesų palankus. Vonios šiandien yra gaminamos iš labai įvairių medžiagų, tad pirmiausia vertėtų pasidomėti, kokiomis savybėmis pasižymi populiariausi pasirinkimai, ir galbūt tai šiek tiek paspartins paieškas.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti akvariumo įrangą? (0)

Akvariumo žuvytės nereikalauja ypatingai daug priežiūros, tad nieko keisto, namuose įsirengti akvariumą nusprendžiama pakankamai dažnai. Tinkamai įrengtame akvariume žuvytės jausis tikrai puikiai, tačiau svarbu pasirūpinti, kad tuo būtų tinkamai pasirūpinama. 

(Plačiau...)

Pirmą kartą ruošiate žuvį? Štai, ką reikėtų žinoti (0)

Kasmet birželį švenčiama Tarptautinė žvejų diena. Tad šia proga „Iki“ maisto ekspertė Vilma Juodkazienė dalijasi keturiais patarimais, padėsiančiais pirmą kartą ruošiantiems žuvį, ir receptais, pagal kuriuos ją skaniai pagaminti galės net virtuvės pirmokas.   

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook