Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Ženklinti augintinius galės ne tik veterinarijos gydytojai – rengiami specialūs mokymai (0)

Ženklinti naminius augintinius mikroschema ir įtraukti juos į Gyvūnų augintinių registrą nuo šiol galės ne tik veterinarai. Tai daryti galės visi, baigę specialius mokymus. Tam, kad gyvūnų ženklinimo procesas būtų sklandesnis ir paprastesnis, žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas artimiausiu metu turėtų patvirtinti pakeistas Gyvūnų augintinių ženklinimo ir registravimo taisykles.

(Plačiau...)

Draudikai įspėja: spalis – avaringiausias metų mėnuo (1)

Kasmet atėjus šaltajam metų laikui suprastėja vairavimo sąlygos: vakarais anksčiau temsta, kelių danga dažnai būna šlapia, vėliau – apšąla, o matomumas suprastėja ir dėl dažno lietaus ar snygio. Draudimo bendrovės „If“ pastarųjų ketverių metų atlikta draudžiamųjų eismo įvykių analizė rodo, kad daugiausia eismo įvykių Lietuvos keliuose įvyksta spalio mėnesį.

(Plačiau...)

Siekiate pagerinti emocinę būklę? Kokius sprendimus siūlo sanatorijos? (0)

Emocinė būklė – ypač svarbus veiksnys kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tik tuo atveju, jei ji bus puiki, mums bus paprasta siekti išsikeltų tikslų; tik tokiu atveju būsime kupini energijos ir ryžto, o svarbiausia – meilės gyvenimui. Vis dėlto, dėl daugybės įvairių priežasčių, emocinė būklė gali būti vos patenkinama ar labai prasta ir būtent tokiais  atvejais tenka galvoti apie erdves, kur būtų galima pagerinti emocinė būklę. 

(Plačiau...)

Ištiesti pagalbos ranką vėl kvies „Maisto banko“ akcija (0)

Spalio 8–9 d. jau trisdešimt pirmąjį kartą vyks Lietuvą suvienijanti gerumo iniciatyva – rudeninė „Maisto banko“ akcija. Planuojama, kad joje dalyvaus ir paramą maistu savo globojamiems žmonėms rinks 304 skirtingos organizacijos, akcija vyks 71 Lietuvos mieste ir miestelyje.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Eidvilas, Gervilas, Gervilė, Gervyda, Gervydas, Geržada, Geržadas, Getautė, Liza, Modesta, Modestas;

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Alanas, Alanta, Alantas, Evalda, Evaldas, Kristina, Milginta, Milgintas, Milgintė, Milgydas, Milgydė, Valda;

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Edvina, Edvinas, Eivas, Eivenė, Eivenis, Eivė, Eivyda, Eivydas, Mąstautas, Mąstautė, Mąstvilas, Pranciškus (Pranas);

(Plačiau...)

Aplinkosaugos leidimai – keliais paspaudimais telefone (0)

Atnaujinta Aplinkosaugos leidimų informacinė sistema (ALIS), pasiekiama nauju adresu https://www.alisas.lt/, bus patogesnė ir patrauklesnė vartotojams  – žvejams, medžiotojams, miškų savininkams, įmonėms. Nuo šiol ji pritaikyta naudotis išmaniuosiuose įrenginiuose.

(Plačiau...)

Nuo COVID-19 nukentėjusiems mokesčių mokėtojams - dar mėnuo nepriemokai be delspinigių sumokėti (0)

2021 m. spalio 4 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog nuo COVID-19 nukentėjusios įmonės ir individualią veiklą vykdantys gyventojai, taip pat veiklos nevykdantys gyventojai, kuriems buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės, nepriemoką, susidariusią iki š. m. rugpjūčio 31 d., turi sumokėti iki š. m. spalio 31 d. Iki šios dienos dėl susidariusios nepriemokos neskaičiuojami delspinigiai bei nevykdomi išieškojimo veiksmai. Mokesčių administratorius daugiau nei 56 tūkst. mokesčių mokėtojų, kuriems buvo taikomos mokestinės pagalbos priemonės ir kurie nesikreipė dėl MPS sudarymo, apie mokesčių sumokėjimo terminus priminė asmeniškai per Mano VMI ar automatiniais skambučiais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Donata, Gilda, Palemonas, Placidas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook