Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Daiktų ir baldų pervežimas Vilniuje (0)

Ar nekantraujate, kol persikelsite į savo naujuosius namus sostinėje? Ar galvojate darbdavio prašyti laisvadienio, kad galėtumėte supakuoti ir perkraustyti visus savo per daugelį metų sukauptus daiktus? O gal tai yra nebe pirmas kartas, kai jums tenka persikraustyti į kitą gyvenamąją vietą ir jums tiesiog pagaugais šiaušiasi plaukai vien tik pagalvojus apie jūsų laukiantį didelį vargą? Kas, jei pasakytume, jog jums nebereikėtų dėl nieko jaudintis, jei jums pagelbėtų baldų pervežimas Vilniuje?

Šiuolaikinės universalios daiktų perkraustymo ir baldų pervežimo paslaugos šiame procese daugeliui tampa tiesiog nepamainomos. Juk tuomet, kai bandome persikraustyti patys mums tenka priimti milijonus mažyčių sprendimų, kartu nepamirštant ir didelių laiko sąnaudų, begalės fizinių ir psichologinių jėgų bei dar didesnių išlaidų. Todėl skubame pateikti keletą svarbių priežasčių, kodėl daiktų ir baldų pervežimas Vilniuje persikeliant į naują būstą galėtų būti naudingas pasirinkimas.

(Plačiau...)

Lietuvoje galimi naudoti tik sertifikuoti nuotekų valymo įrenginiai (0)

Jei kada teko domėtis, kokie nuotekų valymo įrenginiai vyrauja Europoje ir kokie yra populiaresni Pietų šalyse, turėjote atkreipti dėmesį, jog Lietuva yra išskirtinė tuo, jog čia populiarūs ir galimi montuoti tik sertifikuoti nuotekų valymo įrenginiai. Esame šalis, kuri realiai šioje vietoje atkreipėme dėmesį į ekologiją, į taršos mažinimą ir siekiame diegti tik pripažintus ir sertifikuotus įrenginius.

(Plačiau...)

Saldžiosios bulvės – ant smaližių stalo: valgomieji batatai yra ne tik garnyras (0)

Daugiau nei 414 tūkst. kilogramų arba tiek, kiek sveria 70 dramblių kartu sudėjus. Tokį įspūdingą kiekį saldžiųjų bulvių, dar vadinamų valgomaisiais batatais, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ savo parduotuvėse pardavė vien nuo 2020-ųjų pradžios iki šių metų rugsėjo vidurio. Todėl akivaizdu – lietuviai šias daržovės itin pamėgę, tačiau ne visi žino, kad jos yra tokios universalios, jog gali būti valgomos ne tik kaip garnyras prie mėsos ar žuvies, bet ir puikiai tikti desertų gamybai.

(Plačiau...)

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie kruopas (0)

Subalansuoto meniu užtikrinimui svarbu valgyti kuo skirtingesnį maistą, todėl ruošiant įvairius patiekalus reikėtų nepamiršti ne tik vaisių, daržovių, mėsos, žuvies, pieno, bet ir grūdinės kilmės produktų.  Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad kruopas lietuviai mėgsta nuo seno, o pastaruoju metu iš jų gaminami įvairiausi patiekalai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Butrimas, Eivina, Justina, Justė, Morkus, Renatas;

(Plačiau...)

Naujos kokybiškos padangos ne tik išgelbės jums gyvybę, bet ir sutaupys pinigų (0)

Padangų montavimas ir keitimas, tai svarbi automobilio priežiūros dalis. Kiekvieną pavasarį ir rudenį svarbu pasirūpinti žieminių ir vasarinių padangų keitimu. Nors daugeliui sezoninių padangų montavimas tampa paskutinės minutės galvos skausmu, padangas keisti reikia ne tik pagal metų laikus, bet ir joms nusidėvėjus.

Nusidėvėjus padangomis išauga eismo įvykių tikimybė, prailgėja stabdymo kelias bei sunaudojama daugiau kuro. Tuo tarpu, naujos padangos ne tik gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų, bet ir sutaupyti pinigų. Tai investicija, kuri ilgainiui atneš daugiau naudos jūsų automobiliui ir jums. Šiame straipsnyje aptarsime kada laikas keisti padangas, kodėl naujos padangos ilgainiui pigiau nei senos ir kaip išsirinkti tinkamas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida;

(Plačiau...)

Žemės ūkiui – ketvirtis milijardo eurų paramos: skatins auginti daržoves, o ne grūdus (0)

Per artimiausius penkerius metus investicijos į žemės ūkį Lietuvoje sieks pusę milijardo eurų. Žemės ūkio ministerija pristatė šių ir kitų metų Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos paramos investicijoms į žemės ūkio valdas strategiją, pagal kurią  labai išaugs lėšos, skiriamos vaisių, daržovių, kiaulienos, paukštienos gamintojams bei pienininkams.

(Plačiau...)

Kaip palaikyti gerą psichikos sveikatą? (0)

Vienas pagrindinių visuomenės sveikatos prioritetų – psichikos sveikatos gerinimas ir palaikymas, kuris ypač svarbus šiais pandeminiais laikais.

Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro vadovas, gydytojas psichiatras Martynas Marcinkevičius pasakoja, su kokiais išbandymais krizės akivaizdoje susiduria mūsų psichikos sveikata, kokią grėsmę jai kelia pokovidinis sindromas ir kaip palaikyti gerą psichologinę savijautą.

(Plačiau...)

Ruošiame lietuvišką rudens derlių žiemai: geriausi apdorojimo būdai, dažniausios klaidos ir specialus receptas (0)

Statistinis lietuvis kasmet išmeta apie 60 kg dar tinkamo vartoti maisto, o kiekvienas europietis jo atsikrato beveik tris kartus daugiau. Tokią nedžiuginančią statistiką skelbia Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacija bei Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Tai ypač aktualu rudenį, kai į šiukšliadėžes neretai iškeliauja nespėtos suvalgyti sodo ir daržo gėrybės. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook