Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

V.A. Bumelis: „Tai labai panašu į virusologinį karą“ (0)

Rytas Staselis

Įtraukiosios žurnalistikos platforma „Bendra“

Profesorius Vladas Algirdas Bumelis, vienas įžymiausių šalies biotechnologijų mokslų atstovų ir įmonės „Biotechpharma“ vadovas, sako nuo COVID-19 pasiskiepijęs trečiąkart, nes svarbiausias gyvenimo tikslas yra gyventi ir gyventi kuo ilgiau

(Plačiau...)

Kiaušinis – daugiau nei 1000 įvairių baltymų šaltinis (0)

Kiaušiniai turi ne tik atskirą skyrelį kiekviename šaldytuve, bet ir savo dieną kalendoriuje – spalio 8-ąją - Pasaulinę kiaušinių dieną. Pirmą kartą ji paminėta 1996 metais Vienoje, tad šiais metais tai jau 25-asis kiaušinių dienos jubiliejus. Vieniems kiaušiniai – tik per Velykas valgomas produktas, kitiems – kiekvieno ryto atributas. Pasaulinę kiaušinių dieną prisimename gerąsias kiaušinių savybes, ir, pasitelkiant specialistus, griauname didžiausius mitus apie šį natūralų baltymų, vitaminų ir mineralų šaltinį.

(Plačiau...)

Ar sportas ant bėgimo takelio yra toks pat naudingas kaip bėgimas keliu? (0)

Bėgimas – tikriausiai vienas paprasčiausių ir labiausiai prieinamų sporto būdų, kuriam nereikia jokio sudėtingo, išankstinio pasiruošimo. Apsivelkame patogią aprangą, apsiauname bėgiojimui skirtus batus ir pasirinktoje vietoje pradedame bėgti. Tačiau atšalus orams darosi sunku numatyti temperatūrinius pokyčius ir laiką, kada išbėgus mūsų neužklups stiprus lietus ar šaltas vėjas. Tad ne veltui sporto entuziastai rudens ir žiemos sezonu daugiau laiko praleidžia sportuodami namuose, ant bėgimo takelių. Tačiau kyla klausimas – ar bėgiojimas lauke ir namuose ant bėgimo takelio teikia tiek pat naudos?

(Plačiau...)

Šeštadienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Denys, Diodoras, Diomedas, Dionizas, Dionyzas, Geditas, Kilna, Kilnė, Klementina, Virbutas, Virgailas, Virgailė;

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Butautė, Danas, Danielė, Danielius, Danius, Danys, Gilvyda, Gilvydas, Gilvydė;

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Germanas, Kvirinas, Rimbutas, Rimdauga, Rimdaugas, Rimdaugė, Valius, Zina, Zinaida;

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė spalio 11-ajai, pirmadieniui (0)

AVINAS. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis ir pan. Palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų.

(Plačiau...)

Lyduvėnų tiltas keliamas antram gyvenimui (0)

Praėjusių metų lapkritį buvo pradėti Lyduvėnų geležinkelio tilto remonto darbai, kuriuos vykdo viešąjį konkursą laimėjusi UAB „Švykai“. 2,6 mln. eurų vertės projektą įmonė įsipareigojo įgyvendinti per 24 mėnesius. Raseinių rajone esantis tiltas dažnai lankomas ir jurbarkiečių.

(Plačiau...)

Perku internetu: iš ko pažinsi patikimą e. parduotuvę? (0)

Elektroninės komercijos apimtys sparčiai auga – Lietuvos bankų asociacijos (LBA) statistika rodo, kad pirmąjį šių metų pusmetį atsiskaitymų kortelėmis elektroninės prekybos portaluose apyvarta siekė 1,2 mlrd. eurų ir sudarė beveik trečdalį visų mokėjimų kortelėmis. Internetinės prekybos augimo tendenciją pastebi ir elektroniniai sukčiai, mėginantys gyventojų pinigus išvilioti vis kūrybingesniais būdais. Patarimais, kaip saugiai apsipirkti internetu, dalijasi LBA ekspertai.

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė spalio 12-ai, antradieniui (0)

AVINAS. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų. Padidės konkurencija ir aplinkinių reiklumas, kuris gali netgi žeisti. Tačiau jei sugebėsite profesionaliai dirbti ir tinkamai bendrauti, tai nutiesite sau sėkmės takelį.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook