Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Sekmadienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Emerencija, Gytė, Ignotas, Kintas, Kintautė, Kintenė, Kintautas, Marijonas;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien jums stigs energijos, pasireikš keistas išsiblaškymas, plauksite pasroviui, nesukdami sau galvos dėl to, kas vyksta už jūsų namų sienų. Apribokite bendravimą, saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kęsmina, Kęsminas, Kęsminė, Kęstartas, Kęstartė, Laiva, Liaudė, Liubartas, Liubartė, Lukas, Lukošius, Vaiva;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien iki pietų būsite gana inertiški, neveiklūs. Vėliau pamažu išsijudinsite, sulauksite dėmesio iš draugų, kolegų. Galite gauti kvietimą į bendraminčių ar draugo organizuojamą renginį.

(Plačiau...)

Šildymo įrangos specialistas: prižiūrimas šilumos siurblys gali tarnauti ir 15 metų (0)

Vienais efektyviausių ir aplinkai draugiškiausių laikomi šilumos siurbliai oras-vanduo nereikalauja daug priežiūros, tačiau norint kuo ilgiau naudotis jų privalumais reikėtų nepamiršti keleto dalykų. Šildymo įrangos ekspertas pataria, ką reikėtų padaryti kiekvienam individualaus namo savininkui, kad turimas šilumos siurblys tarnautų 10-15 metų ar daugiau.

(Plačiau...)

Antradienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Frida, Fridas, Geisvilas, Izaokas, Kantrimė, Kleopa, Kleopas, Kleopatra, aura, Valys, Valmantas, Valmantė;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Diena bus nebloga, energijos užteks ir seniems darbams tęsti, ir naujiems pradėti. Regis, būsite nusiteikę pasitarimams, pristatymams. Galite įsigyti sąjungininkų, rėmėjų.

(Plačiau...)

Desertai skirtingose kultūrose: kuo saldinamasi egzotiškose etninėse pasaulio virtuvėse? (0)

Į Lietuvą atvykęs užsienietis išties galėtų nustebti tokiais mums įprastais ir neatsiejamais desertais kaip skruzdėlynas, šakotis, žagarėliai ar Kuršėnų vyniotinis. Taip ir mūsų šalies gyventojams dar gali atvipti žandikaulis pasižvalgius į kitų valstybių etnines virtuves. Tad lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ atstovai siūlo leistis nustebinamiems, užmesti akį į pasaulio desertų lentynas ir gal net pasisemti idėjų savo virtuvei.

(Plačiau...)

Griauname mitus apie Turkiją arba kodėl čia poilsis gali kainuoti ir 60 tūkst. eurų (0)

Turkija populiariausių lietuvių atostogų krypčių sąraše jau ne vienerius metus neužleidžia pirmosios pozicijos jokiai kitai šaliai. Čia poilsiautojai traukia dėl malonaus klimato, šiltos jūros, aukštos klasės aptarnavimo, nuostabios gamtos. Be abejonės, turistus vilioja ir patrauklios šioje šalyje poilsio kainos.

(Plačiau...)

Vartotojų gynėjai pasidalijo patarimais, kad viešnagė viešbutyje neapkarstų (0)

Vartotojas iš Lietuvos užsisakė viešbutį Maltoje 11-ai dienų, tačiau dėl kilusių sveikatos problemų vyras negalėjo atvykti numatytu laiku. Vis dėlto, kelias dienas vėluodamas, į Maltą atskrido. Sužinojęs, kad negalės atvykti laiku, vartotojas apie tai iš karto pranešė viešbučiui. Nors buvo sutarta, kad mokėti reikės tik už gyventas dienas,  viešbutis nuskaičiavo pinigus už visas 11 dienų. Vartotojui buvo paaiškinta, kad viešbutis nenumato nemokamo užsakymų atšaukimo. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook