Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vartotojų gynėjai pasidalijo patarimais, kad viešnagė viešbutyje neapkarstų (0)

Vartotojas iš Lietuvos užsisakė viešbutį Maltoje 11-ai dienų, tačiau dėl kilusių sveikatos problemų vyras negalėjo atvykti numatytu laiku. Vis dėlto, kelias dienas vėluodamas, į Maltą atskrido. Sužinojęs, kad negalės atvykti laiku, vartotojas apie tai iš karto pranešė viešbučiui. Nors buvo sutarta, kad mokėti reikės tik už gyventas dienas,  viešbutis nuskaičiavo pinigus už visas 11 dienų. Vartotojui buvo paaiškinta, kad viešbutis nenumato nemokamo užsakymų atšaukimo. 

(Plačiau...)

Ką daryti, kad nenusipirktumėt nesandaraus namo, ir kuo naudingas kontrolinis tyrimas (0)

Laikas, kai namai perkami iš brėžinių, naudingas tik statytojams. Patiklių pirkėjų gali laukti ne tik dideli nusivylimai, bet ir piniginiai nuostoliai.

(Plačiau...)

Darbo skelbimai užsienyje: kuo jie naudingi darbdaviams? (0)

Kai kurių dalykų poreikis aukštųjų technologijų amžiuje tapo žymiai mažesnis arba išvis nereikalingas: pašto dėžučių, telefonų knygų ir daugybė kitų. Tačiau darbo skelbimai, nors egzistuoja nuo labai senų laikų, vis dar yra labai reikalingi. Tiesą sakant, tai yra pagrindinis būdas, kuriuo darbdaviai praneša apie savo įdarbinimo poreikius, o darbuotojai susiranda pageidaujamą darbą. „Google“ paieška – pirmas žingsnis, kurį padaro beveik 80 procentų darbo ieškančių asmenų, tačiau „Google“ darbo nepasiūlys. Jis siūlo tik apsilankyti svetainėse, kuriose yra darbo skelbimų. Pavyzdžiui, viena iš tokių svetainių – „siulaudarba.lt“. 

(Plačiau...)

Jaučiate šiuos simptomus? Gali būti, kad atėjo laikas skaitmeninei detoksikacijai (0)

Telefonas, kompiuteris ir televizorius – su šiais įrenginiais daugelis lietuvių kasdien praleidžia bent po kelias valandas, o kai kurie – ir daugiau nei 7 valandas, rodo „Telia“ užsakymu atliktas tyrimas. Bet žmonės supranta, kad nuo ekranų retkarčiais verta pailsėti: kas ketvirtas tyrimo dalyvis yra išbandęs skaitmeninę detoksikaciją. Jos naudą patvirtina ir patys žmonės, ir sveikatos specialistai.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Adelina, Gedardas, Gedardė, Gedas, Gedautas, Gedautė, Gedutė, Gedutis, Gelmina, Gelminas, Gelvarda, Gelvardas, Irena, Saulena, Saulenė, Saulenis, Saulė, Saulius;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikriausiai ši diena privers pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais. Vos spėsite tenkinti išaugusius antrosios pusės bei vaikų poreikius. Derėtų pasidomėti, ar jiems iš tikrųjų tiek daug reikia.

(Plačiau...)

Ruošiamės Kalėdoms: kuo vertėtų pasirūpinti dar iš anksto? (0)

Kalėdos – tai šventė, kuri pareikalauja kone intensyviausio ruošimosi. Kai iki Kalėdų lieka visai nedaug laiko, dauguma žmonių tiesiog verčiasi per galvas bandydami viską suspėti, tačiau pasiruošimas bus gerokai paprastesnis, jei juo imsite rūpintis dar iš anksto. Jei pasiruošimo darbų imsitės jau dabar, šventės praeis be jokio streso ir padovanos daugybę smagių emocijų. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

(Plačiau...)

Kur įsigyti papildomą mokomąją literatūrą? (0)

Mokslas – investicija į sočią ir saugią ateitį. Dėl to susirūpinti savo vaikų žiniomis reikėtų jau dabar. Kartais pamokų metu gaunamų žinių nepakanka, arba jos pateikiamos ne itin patraukliai, todėl verta pasvarstyti ir apie alternatyvias mokymo programas. Tam padeda papildoma mokomoji literatūra, skirta pakartoti žinias, taip pat atlikti tam tikras užduotis, pasiruošti įvairiems testams, žinių įvertinimams, egzaminams.

Papildoma mokomoji literatūra yra skirta savarankiškam darbui, taip pat darbui klasėje su mokytoju. Kadangi ji yra pratybų formato, mokykla tokios literatūros įsigijimu pasirūpinti liepia patiems mokiniams, o tiksliau – jų tėvams.

Kartais papildomą literatūrą rekomenduoja įsigyti vaikų korepetitoriai, padedantys dar kartą įtvirtinti žinias individualiai. Būna atvejų, kai vaikui tiesiog įdomu ir patys tėvai pasiūlo nupirkti tokią literatūrą.

Šiame straipsnyje pristatysime papildomą mokomąją literatūrą ir patarsime, kur ją įsigyti palankiausiomis kainomis.

(Plačiau...)

Rinkodara pokyčių kupiname versle (0)

Verslo pasaulyje vyksta nuolatinė kaita. Sulig kiekviena diena vis kas nors keičiasi. Ir dažnas verslininkas susimąsto: Kaip neatsidurti stagnacijos etape? Išlikti konkurencingiems? Kaip didinti savo verslo vertę? Dar gi besikeičiantys vartotojų įpročiai – šiandien vienokie, rytoj jau kitokie, ką daryti? Atsakymų ir galimybių gali būti daugybė ir kiekvieną kartą jie bus skirtingi. Todėl reikalinga rinkodara, kuri išsprendžia daugelį „problemų“ ir žino, kaip elgtis ir ką daryti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook