Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Daugiau dėmesio skirkite verslo reikalams. Net dėl mažyčio aplaidumo galite netekti klientų pasitikėjimo ir pagarbos. Neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, technika, pinigais, nuoma. Saugokitės traumų, ugnies.

(Plačiau...)

Kaip išsimokėti skolas, kai pandemija vis dar kausto ekonomiką? (0)

Pasaulį jau antrus metus kaustanti COVID-19 pandemija paveikė ekonomiką. Su finansiniais sunkumais susidūrė ir smulkusis verslas, ir didžiosios tarptautinės įmonės. Svarbiausia problema išlieka skolų išieškojimo procesas bei tai, kaip tinkamai valdyti sumažėjusias pajamas.

Dažnai verslininkai netinkamai paskirsto gaunamas pajamas, ypač tuomet, kai dėl pandemijos uždirbti pavyksta vis mažiau. Skolų išieškojimo specialistai dažnai ignoruojami, mokėjimai atidėliojami, todėl ir problemos vis didėja, o įmonių savininkai jaučiasi spraudžiami į kampą.

(Plačiau...)

Sūrių gamybos įranga padeda džiaugtis nuostabiu gaminiu (0)

Sūris yra vienas skaniausių pieno produktų ir su tuo sutiktų visi, kurie mėgaujasi skaniu lietuvišku maistu. Natūralu, kad sūrių gamybos įranga vis dažniau pasirenkama ne tik verslininkų, kurie gamina juos pramonei, rinkai, tačiau taip pat ir žmonių, kurie nori skaniu gaminiu mėgautis namuose, kadangi jie bus gaminami pagal jų asmeninius receptus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aliodija, Donatas, Mingedė, Viltaras;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos, komerciniai pasiūlymai. Derėtų nieko neskubinti, nesielgti impulsyviai. Paskaičiuokite, suplanuokite ir tik tuomet spręskite.

(Plačiau...)

Europarlamentaras P. Auštrevičius: „Atkirtis šildymo ir elektros kainų šuoliui turi būti greitas ir ryžtingas“ (0)

Lietuvą pandemijos fone užklupo brangymetis: gerokai kyla ne vien maisto prekių, kuro, bet ir šildymo bei elektros kainos. Ši tendencija nėra išskirtinė – daugumai europiečių į rekordines aukštumas šovusios dujų kainos, naudojamos šilumai ir elektrai gaminti, jau kirto per kišenę.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Doloresa, Lolita, Odilija, Ramvyda, Ramvydas, Ramvydė, Sanginas;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Regis, pabendrausite su giminaičiais, kaimynais, pažįstamais. Dėl svarbaus reikalo pavyks susitarti be ypatingų pastangų. Tik pasistenkite atitrūkti nuo praeities prisiminimų, jeigu jie slegia ir trukdo.

(Plačiau...)

Vardadienius sekmadienį švenčia (0)

Savo vardadienius sekmadienį švenčia Audra, Daubara, Daubaras, Daubarė, Dauga, Daugailas, Daugė, Gilbertas, Rapolas, Švitrigailė;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Gali nustebinti naujienos, susijusios su artimais žmonėmis, giminaičiais. Tik nepulkite daryti išvadų, kaltinti ar smerkti. Bendraudami kontroliuokite savo emocijas ir žodžius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook