Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Darija, Darijus, Inga, Ingeborga, Ingė, Krizantas, Krizas, Švitrė, Švitrigaila, Švitrys, Vaigedė;

(Plačiau...)

Pirmadienio hosroskopas (0)

AVINAS. Verta gilintis į aktualias naujienas, rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į analizuojamą problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą. Galvokite, ką kalbate, rašote, nes esate atsakingi už tai, ką skleidžiate.

(Plačiau...)

Specialistė dalinasi patarimais, kaip teisingai serviruoti stalą (0)

Stalo serviravimas yra toks pats svarbus sėkmingos vakarienės elementas kaip ir patiekiamas maistas, jo skonis bei išvaizda. Prekybos tinklo „Maxima“ duomenys atskleidžia, kad šiemet stalo serviravimui skirtų indų, taurių bei įrankių paklausa itin didelė. Tad ko reikia bazinei kolekcijai stalui serviruoti ir koks yra stalo serviravimo etiketas? 

(Plačiau...)

Specialistai ragina netylėti: 3 iš 5 darbuotojų skundžiasi raumenų ir kaulų sistemos sutrikimais (0)

Europos darbo sąlygų tyrimo duomenimis apie 60 proc. visų darbuotojų, turinčių su darbu susijusių sveikatos problemų, raumenų – kaulų sistemos sutrikimus įvardija kaip rimčiausią problemą. Raumenų ir kaulų sistemos sutrikimais skundžiasi maždaug trys iš penkių darbuotojų. Iš jų 43 proc. dažniausiai vargina nugaros,  41 proc. – viršutinių galūnių ir 29 proc. – apatinių galūnių skausmai.

(Plačiau...)

Skoniu gali stebinti ir svogūnai: 3 patiekalai iš lietuvių mėgiamos daržovės (0)

Svogūnai – be galo universali daržovė, kuri dažnai naudojama kaip natūralus prieskonis įvairiems patiekalams paskaninti. Svogūnai mėgstami įvairiausiose virtuvėse – tiek ruošiant azijietiškus karius ar troškinius, tiek gaminant ikonišką prancūzų patiekalą – svogūnų sriubą. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad svogūnai Lietuvoje tikrai populiari daržovė, be kurios neįsivaizduojamos nei rudenį taip šildančios sriubos, troškiniai, nei įvairiausi padažai, nei mišrainės ar salotos.

(Plačiau...)

Kai virtuvėje – ne tik kečupas: kokie etninių virtuvių padažai jūsų patiekalams suteiks neeilinio skonio (0)

Ko gero kiekvieno tautiečio virtuvėje galima rasti bent kelis padažus,  iš kurių vienas – seniai pažįstamas ir ant aibės patiekalų spaudžiamas kečupas. Tačiau lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ atstovai siūlo šiuo jau išmėgintu patiekalų padažu neapsiriboti. Vietoje to, siūloma pasileisti į naujų skonių kelionę bei išragauti įvairių šalių etninių virtuvių vizitinėmis kortelėmis tapusius padažus. Jie tikrai ne tik paskanins jūsų pietus ar vakarienę, bet ir taps vakaro su šeima ar draugais pokalbių ašimi.

(Plačiau...)

Trūksta idėjų pusryčiams? Išbandykite gardų varškės omleto receptą (0)

Vienas populiariausių pieno produktų – varškė, kurią galima valgyti tiek vieną, tiek naudojant kaip pagrindinį ar papildantį kitų patiekalų ingredientą. Anot „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantės, gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, varškė turėtų būti įtrauktą į kasdienį vaikų ir suaugusiųjų mitybos racioną, nes joje gausu žmogaus organizmui reikalingų baltymų, mineralų ir vitaminų. Varškė yra puikus pasirinkimas ir pusryčiams, todėl „Rimi“ kviečia išbandyti gardų varškės omleto receptą, kuris paįvairins jūsų pusryčių meniu.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Evaristas, Liauda, Liaudas, Liaudgina, Liaudginas, Liaudgintas, Liaudgintė, Liaudys, Mingina, Minginas, Minginta, Mingintas, Vita;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Būsite emocionalūs ir kaprizingi. Manysite, kad tik jūs žinote, kas teisinga ir naudinga. To gali netoleruoti jums artimi žmonės. Savikritiškiau pažvelkite į save, o ne į aplinkinius.

(Plačiau...)

Grupės „Pikaso“ narys iš Jurbarko: vaikai man svarbiau už karjerą (0)

„Pikaso“ grupės nariai, jurbarkiškis Tomas Eigertas, ir Haroldas Šklėrius, nėra tie vyrai, kurie itin trauktų praeivių žvilgsnius. Nors koncertuodami jie į sales visoje Lietuvoje sukviečia tūkstančius gerbėjų, atlikėjai pripažįsta, kad sostinėje netgi nėra itin atpažįstami.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook