Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Būtiniausi sodo įrankiai kiekvienam metų laikui (0)

Tikriausiai daugelis sodų ar nuosavų namų savininkų sutiks, jog aplinkos priežiūra yra reikalinga ištisus metus, jei yra norima pasiekti gerą ir džiuginantį rezultatą. Priklausomai nuo metų laiko, darbai, kuriuos yra būtina atlikti, skiriasi, tačiau visi jie yra gana svarbūs ir darantys nemažą įtaką augalų būklei. Pradedantieji sodininkai net gali sunerimti, ar tikrai jie tinkamai pasiruošė artėjančiam sezonui. Tad, kad būtų lengviau tai padaryti, čia pateiksime būtiniausius sodo įrankius kiekvienam metų laikui, padėsiančius atlikti svarbiausius aplinkos tvarkymo darbus.

(Plačiau...)

Savo vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Almana, Almanas, Almė, Almilė, Almis, Daukanta, Daukantas, Daukintė, Gaudrė, Gaudrimas, Gaudrius, Sima, Simanas, Simas, Simona, Simonas, Skirmantas, Simonas, Tadas, Tadė;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Aktyvi, kūrybiška diena, slepianti savyje nemažai pavojų. Gali kilti ūpas bet kokiomis priemonėmis siekti savireklamos, populistinio tikslo, rizikingai elgtis. Saugokite nuo pavojų vaikus.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gelbutas, Gelgauda, Gelgaudas, Narcius, Narcizas, Narcys, Tolvydas, Violeta, Violė, Žeimanta, Žeimantas, Žeimantė, Žemvaldas;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jūsų galimybės gali būti šiek tiek suvaržytos. Liūdins nusivylimai ir sąstingis verslo ar visuomeninėje sferoje. Galimi materialiniai nuostoliai. Atsargiai elkitės su svetimomis vertybėmis, nesugadinkite. Negrąžinta skola gali pakenkti draugystei.

(Plačiau...)

Artimųjų kapavietes nuniokoja ne tik vagišiai – kaip apsisaugoti nuo papildomų išlaidų? (0)

Visų šventųjų dieną ir ilgąjį savaitgalį dauguma gyventojų greičiausiai lankys artimųjų kapavietes. Visgi yra nemaža tikimybė išvysti akiai nelabai mielą vaizdą – vandalų ir gamtos stichijų nuniokotą vietą. „Lietuvos draudimo“ duomenimis, nuostolio suma dažnai viršija 1 tūkst. eurų, tačiau galima ir išvengti piniginės ištuštėjimo. 

(Plačiau...)

Šiurpiausiai metų nakčiai – teminiai užkandžiai: trys Helovino receptai (0)

Šiurpiausią metų naktį  –  Heloviną – bauginančią nuotaiką sukurti padės ne tik kraupios kaukės, dekoracijos, bet ir teminiai užkandžiai, kurie įsimins ir patiks ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, jog jiems susikurti įmantrių receptų ar ilgų valandų praleistų virtuvėje tikrai neprireiks. Svarbiausia – fantazija ir išradingas patiekalų dekoravimas.

(Plačiau...)

„Facebook“ pakeitė savo pavadinimą (0)

„Facebook“ pakeitė įmonės pavadinimą į „Meta“, praneša CNN.

(Plačiau...)

Lengvi ar sotūs, saldūs ar mėsingi: kokių idėjų pusryčiams gali pametėti kitų šalių virtuvės? (0)

Mitybos specialistai sutinka, kad pusryčiai – svarbiausias dienos patiekalas. Visgi ne visose tautose toks išsireiškimas yra suprantamas vienodai – kai anglai ir vokiečiai nuo stalo gali pakilti prieš tai atlaisvindami kelnių diržą, tai prancūzai ar italai kartais apsiriboja užkandžius primenančiais pusryčiais ar puodeliu kavos. Ta proga lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ atstovai kviečia pasižvalgyti po vienas populiariausių pasaulio virtuvių, pamatyti jų skirtumus ir pasisemti idėjų geros dienos pradžiai.

(Plačiau...)

Taupymas ir gamtos tausojimas: pataria, kaip optimizuoti buitinius išteklius (0)

Praėjusiais metais visame pasaulyje bendras elektronikos atliekų kiekis siekė 53,6 mln. tonos. Šie skaičiai kelia vis didesnį nerimą, o aplinkos tausojimas tampa vis svarbesniu reiškiniu kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Sparčiai tobulėjant technologijoms, elektronikos atliekos greitai taps vienu sparčiausiai augančių atliekų srautu pasaulyje. Maža to, vartojimo kiekiai nemažėja. Skaitmeninių finansinių paslaugų įmonės „Credit24“ tyrimas atskleidė, kad bent 30 proc. žmonių savo gyvenime yra ėmę paskolą, kad įsigytų kokį nors namų buityje naudojamą prietaisą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook