Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Dujiniai ir lauko oro šildytuvai visada puikus pasirinkimas (0)

Šiluma kaulų nelaužo, sakoma visų žinomoje patarlėje. Žinote, tai tikra tiesa, kurią gali patvirtinti žmonės, besinaudojantys lauko oro šildytuvais, skirtais apšildyti atviras, uždaras, ar pusiau atviras erdves. Lauko oro šildytuvai gali būti trijų rūšių, t. y., elektriniai, dujiniai ir infraraudonųjų spindulių. Lauko oro šildytuvų veikimo principas skiriasi, tačiau visi jie atlieka tokią pačią funkciją – šildo ir suteikia jaukumo erdvei, kurioje jie yra pastatyti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Darata, Edmundas, Skira, Skiras, Skirgaila, Skirgailė, Skiriotas, Skiriotė, Skirvyda, Skirvydas;

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien galite gauti viliojamų pasiūlymų. Visgi jei nesusilaikysite nuo netikėtų pagundų, galbūt pasuksite į slidų keliuką ir būsite apkaltinti finansiniu išnaudojimu, seksualiniu persekiojimu, vaikų nepriežiūra ar kt. Įvertinkite padarinius.

(Plačiau...)

Lietuva spalio 30-ąją (0)

1579 m. popiežius Grigalius XIII patvirtino privilegiją, kuria Vilniaus kolegija perorganizuota į universitetą.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Alfonsas, Jundilas, Jundilė, Liucilė, Mąstvilas, Tanbutas, Tangėlas, Tanmantas, Tanmantė, Tanvilas, Tanvilė, Vygandas;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien jums gali kilti ūpas sportuoti, atlikti ypatingesnes grožio, higienines procedūras. Rūpinkitės ne tik išoriniu savo įvaizdžiu, bet ir vidiniu pasauliu, akiračiu.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Andrius, Emerika, Milvydė, Žygailas, Žygailė, Žygas, Žygauda, Žygaudas;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jeigu nesergate ir neslaugote artimųjų, tuomet puikiai jausitės tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Tačiau laikytis dietos bus nelengva, nes atsiras progų sočiai pavalgyti.

(Plačiau...)

Šiandien vardo dieną švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Stenkitės būti tolerantiški. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose ir puikiai praleisti dieną.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook