Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien jūsų darbingumas ir nuotaika labai priklausys nuo santykių su kitais žmonėmis. Jų ar jūsų veržimasis konkuruoti, oponuoti kels nerimą, todėl vakare galite emociškai pratrūkti ne vietoje. Tausokite savo ir artimųjų nervus.

(Plačiau...)

„TikTok“: kaip prisijaukinti vieną populiariausių programėlių? (0)

Bėgant laikui žmonių dėmesį pritraukia daugybė įvairių mobiliųjų programėlių, tačiau naujausia spindinti žvaigždė yra socialinis tinklas „TikTok“. 2020 m. ši programėlė su 850 mln. parsisiuntimų atsidūrė daugiausiai parsisiunčiamų programėlių sąrašo viršuje. Šio socialinio tinklo sėkmę lemia išradingos ir kūrybingos vaizdo įrašų redagavimo galimybės, leidžiančios kurti įdomų ir įtraukiantį turinį. Bet kuo „TikTok“ skiriasi nuo kitų socialinių tinklų bei programėlių ir kaip šiandien išnaudoti visas jo siūlomas galimybes?

(Plačiau...)

Suklastotas maistas – problema aštrėja (0)

Labiausiai klastojami produktai aptinkami Europos Sąjungos rinkoje yra aliejus – ypač alyvuogių, žuvis bei žuvininkystės produktai, paukštiena, medus ir mėsa bei jos produktai. Maisto klastojimo apimtys auga, tokių atvejų Bendrijoje kasmet vidutiniškai fiksuojama 20 proc. daugiau. Lietuvoje maisto klastočių kontrolė pilna apimtimi pradėjo veikti nuo šio rudens. 

(Plačiau...)

Namų virtuvės klasika – kotletai: ar bandėte juos gaminti ne iš mėsos? (0)

Ko gero, kiekviena šeima Lietuvoje turi savą kotletų receptą, nors tikroji šio patiekalo tėvynė – Prancūzija. Maltinių gamybos tradicijos skirtingose pasaulio šalyse yra labai įvairios: greta klasikos iš kiaulienos ar vištienos galima atrasti receptus iš daržovių, kruopų ar net krevečių.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Eibartas, Karalius, Karolė, Karolina, Karolis, Talius, Vaidmina, Vaidminas, Vitalė, Vitalija, Vitalius;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Lengvai neateis nei pinigai, nei šlovė. Kai kurie santykiai ir reikalai dėl vieno radikalaus žingsnio gali susikomplikuoti. Darysite nemažai klaidų, teks taisyti broką.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aubartas, Aubartė, Audangas, Audangė, Eliza, Elzbieta, Elžbieta, Elzė, Ilzbė, Ilzė, Ilžė, Florijonas, Liza, Lyzė, Zacharijus, Zakaras, Zakarijas;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį manote esant finansinių, psichologinių problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite grąžinti skolas, mokėti mokesčius.

(Plačiau...)

Lapkričio 5-oji – Vaižganto, senovės lietuvių dievo diena (0)

Vaižgantas skatino augmenijos augimą ir derlių. Manoma, kad iš tikrųjų lietuviai garbino deivę Vaisgamtą, tik vėliau jos pavidalas paverstas į vyriškąjį. Vaižganto šventė buvo švenčiama trečiąją Ilgių (Vėlinių) dieną, nuėmus nuo laukų derlių.

(Plačiau...)

Pagalba prieinama – svarbu išdrįsti kreiptis (0)

Dėl pandemijos sukeltų išbandymų daugeliui dabar sunkiau nei įprastai, todėl svarbu žinoti, jog kreipimasis pagalbos į specialistus – ne gėdingas, o pagirtinas žingsnis.

Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės specialistės – psichologė Sonata Marčėnienė ir medicinos psichologė Kristina Engesser – pažymi, kokias nemokamas psichologinės pagalbos ir emocinės paramos galimybes šalyje turi kiekvienas pilietis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook