Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

„Vostok Europe“ – Lietuvoje gaminami laikrodžiai, kurie ne tik puošia (0)

Kartais išnyksta riba tarp aksesuaro ir praktiško daikto, su kuriuo tiesiog nesinori skirtis. Taip galima apibūdinti ir lietuviškus „Vostok Europe“ laikrodžius. Jų asortimentą sudaro ryškūs ir tvirti modeliai. Segint tokį laikrodį nebaisu leistis į ištvermės reikalaujantį žygį.

Tai laikrodžiai, kurių kilmės šalis – Lietuva. Nors mūsų šalis negarsėja laikrodininkystės tradicijomis, neturime gausybės prekių ženklų, visgi pagaminti gerą produktą tautiečiai tikrai sugeba.

(Plačiau...)

Šildymo sezonas reikalauja ypatingo dėmesio būsto langams (0)

Rudens sezoną jau labai greitai keis žiema, šildymo sezonas po truputį įsibėgėja, o rekordiškai kylančios sąskaitos skatina gyventojus ieškoti vis naujų būdų sutaupyti. Bet kuriuo atveju, taupymas reikalauja gerų ir užtikrintų sprendimų. Siekiant taupyti šilumą ir turėti mažesnes sąskaitas, reikia ypatingai atkreipti dėmesį į būsto langus. Kodėl?

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė;

(Plačiau...)

Lapkričio 6-oji – Pyragų diena (0)

Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. 

(Plačiau...)

Šeštadienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikriausiai atsigausite, praplėsite akiratį, jeigu atitrūksite nuo rutinos, nueisite į parodą, paskaitysite turiningą knygą, pasikalbėsite su įdomiais žmonėmis. Regis, gebėsite rasti bendrą kalbą ir su kitokios kultūros bei tradicijų asmenimis.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta;

(Plačiau...)

Lapkričio 8-oji – Europos sveikos mitybos diena. Pasaulinė miestų planuotojų diena (0)

Europos sveikos mitybos dieną visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Kai kurie dalykiniai, verslo reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą. Stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Aurelijus, Dargintas, Estela, Skirtautė, Teodoras;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Kai kurios veiklos jums seksis puikiai. Be didelių pastangų gebėsite suorganizuoti dalykinius ar kitokius pasitarimus. Galite gauti svarbios informacijos ir ja pasinaudoti. Kita vertus, gresia traumos, avarijos. Venkite konfliktų, saugokitės ugnies.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook