Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Kokybiški ir ilgaamžiai akinių rėmeliai: į kuriuos prekinius ženklus turėtumėte atkreipti dėmesį? (0)

Renkantis korekcinius ar nuo saulės akinius, daugeliui pagrindiniu kriterijumi tampa kokybė. Tik tvirti ir ilgaamžiai akinių rėmeliai leidžia matyti aiškiai bei jaustis patogiai ne vienerius metus. Tačiau, kad pasirinktas akinių stilius greitai nenusibostų, kitu svarbiu pasirinkimo aspektu tampa jų dizainas. Žinomi prekiniai ženklai nuolat pristato naujas akinių kolekcijas, kad klientai visada rastų sau tinkamiausią variantą. Tad į kuriuos vardinius akinių rėmelius verta atkreipti dėmesį?

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Andrius, Dainius, Evelinas, Galvinas, Galvainė, Galvyda, Galvydas, Galvydė, Leonas, Vaišvilta, Vašviltas, Vaišviltė;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien jausite būtinybę daugiau bendrauti, atsakyti į pažįstamų žmonių žinutes ir pan. Galite susitikti žmogų, kurį anksčiau laikėte savo problemų šaltiniu. Tų problemų gali vėl atsirasti, jeigu tai susiję su skolomis, pinigais, neatlyginta žala.

(Plačiau...)

Lapkričio 10-oji – Pasaulinė mokslo diena taikai ir vystymuisi. Tarptautinė buhalterių ir auditorių diena (0)

Nuo 2002 metų kasmet lapkričio 10-ąją UNESCO skatina visame pasaulyje minėti Pasaulinę mokslo dieną taikai ir vystymuisi. 

(Plačiau...)

Naminiai užkandžiai: kaip pasigaminti burnoje tirpstančių vaisių ir daržovių traškučių (0)

Traškučius mėgsta daugelis, tačiau ar esate juos gaminę namuose? Naminiai traškučiai gali būti ne tik skanus, bet ir pakankamai subalansuotas užkandis. Ir nors traškučiai dažniausiai asocijuojasi su bulvėmis, juos pasigaminti galite iš pačių įvairiausių daržovių ir netgi vaisių. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad pirkėjai rinkdamiesi skaito etiketes ir renkasi daugiau sveikatai palankesnių produktų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Anastazija (Nastė), Dagnė, Martinjonas, Martyna, Martynas, Martys, Menas, Milvydė, Vyginta, Vygintas, Vygintė, Vygirda, Vygirdas, Vygirdė;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jums norėsis lyderiauti, nurodinėti kitiems, tačiau tai tikrai ne visiems patiks. Galimas netgi kolektyvinis protestas prieš jūsų reikalavimus, inciatyvas, pakeitimus ar pan.

(Plačiau...)

Lapkričio 11-oji – Šv. Martynas, liaudies kalendoriuje – tai paskutinė rudens šventė. Pasaulinė kokybės diena (0)

Daug kur tuo laiku seniau Lietuvoje baigdavosi bernų ir mergų samdos metas. Ši data buvo rudens atsiskaitymų, skolų, mokesčių sumokėjimo terminas. 

(Plačiau...)

TOP 7: kaip išsirinkti tinkamą telefoną? (0)

Nors ir išmanieji telefonai jau seniai yra rinkoje, tačiau atsirandant įvairiems jų priedams ir funkcijoms tampa vis sunkiau atrasti tą tinkamą. Ypač tai yra sudėtinga tada, kai telefono reikia tik laisvalaikiui arba tik darbui (šiuolaikiniai telefonai yra pripildyti skirtingų funkcijų viskam). Tam, kad būtų galima bent šiek tiek atsifiltruoti jų gausa, reikia sužinoti į kokius kriterijus atkreipti didžiausią dėmesį.

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tik tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima parama iš labdaringai nusiteikusių žmonių ar socialinių institucijų. Venkite svaigalų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook