Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;

(Plačiau...)

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena. Lietuvos pašto diena (0)

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1996 m. šią šventę minėti paskatino ir Jungtinės Tautos. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių, sergančiųjų ir turinčių problemų (alkoholio, narkomanijos) toleranciją. Tolerancija (lot. tolerantia – kantrybė). Įvairūs socialiniai tyrimai rodo, kad lietuviai labiausiai jaučiasi diskriminuojami dėl amžiaus, lyties ir fizinės bei psichinės negalios.

(Plačiau...)

Kaip pasikeitė logistikos supratimas ir vaidmuo keičiantis verslo situacijai? (0)

Technologinis proveržis, nauji rinkos dalyviai, auganti konkurencija ir nuolat besikeičiantys klientų poreikiai keičia ne tik įmonių strateginius planus, bet ir logistikos svarbą juose. Įprastai, logistika buvo suprantama, kaip produktų pervežimas iš vienos vietos į kitą, tačiau verslams susiduriant su sudėtingais iššūkiais šio proceso svarba pasikeitė. Dabar, verslo sektoriai logistiką dažniau apibūdina kaip sėkmingos tiekimo grandinės elementą, padedantį padidinti įmonių, užsiimančių produktų gamyba, siuntimu bei pristatymu, pardavimus ir pelną. Pažvelkime plačiau, kaip keitėsi logistikos vaidmuo praėjusį šimtmetį.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šią dieną geriausia būtų leisti ramiai, kasdieniškai. Nepersitempkite dirbdami, nekritikuokite kolegų netgi už akių. Jeigu norite pasilepinti, saikingai pasmaguriaukite.

(Plačiau...)

Lapkričio 17-oji – Tarptautinė studentų diena. Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Tarptautinė geografinių informacinių sistemų diena. Pasaulinė lėtinės obstrukcinės plaučių ligos diena. (0)

1941 metais Londone vykusiame tarptautiniame studentų susitikime prieš fašizmą nuspręsta lapkričio 17-ąją laikyti Tarptautine studentų diena. 

(Plačiau...)

Rinkos naujokas „Fjord Bank“ siekia ne išduoti kuo daugiau paskolų, o tapti patikimiausiu finansų patarėju (0)

Turbūt vienas šviežiausių Lietuvoje įsikūrusių bankų – specializuotas paskolų ir indėlių bankas „Fjord Bank“. Bankų veikla reguliuojama daugybės institucijų, jiems keliami kitokie pradinio kapitalo reikalavimai, todėl naujo banko atsiradimas – retas įvykis. „Fjord Bank“ komanda turi kiek kitokius veiklos principus ir siekia būti objektyviu patarėju finansų klausimais, o ne primygtinai siūlyti įsigyti banko paslaugas.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jums labai aktuali gali būti piniginė, turtinė situacija, ir ji išties yra gana prieštaringa. Reikės sugebėti pasinaudoti netikėta galimybe užsidirbti, pasipelnyti, bet kartu nepažeisti kitų žmonių teisių ir interesų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina;

(Plačiau...)

Lapkričio 18-oji – Latvijos nepriklausomybės diena. Europos supratimo apie antibiotikus diena. Tarptautinė nerūkymo diena. Pasaulinė filosofijos diena. (0)

Lapkričio 18 dieną Europoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Šią minėtiną dieną remia Pasaulinė sveikatos organizacija.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook