Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Dantys per dieną – ne stebuklas, o realybė (2)

Dar neseniai dantų implantacija buvo laikoma sudėtinga ir ilgai trunkančia procedūra, o įsriegus implantą ne vieną mėnesį tekdavo laukti, kol bus galima džiaugtis nauju dantimi. Šiuolaikinės medicinos dėka situacija visiškai pasikeitė – dabar nauja, sveika šypsena galima pasipuošti per vieną procedūrą.

(Plačiau...)

Saulės belaukiant: maisto produktai, kurie padės gražiai įdegti (0)

Ne paslaptis, kad vasarą norime gražiai ir tolygiai įdegti, todėl neretai mūsų paplūdimio krepšiuose atsiduria įdegį skatinantys kremai. Tačiau nereikėtų jais piktnaudžiauti, o padėti odai šiek tiek parusti gali ir įvairūs maisto produktai. 

(Plačiau...)

Kaip teisingai nukirpti nagus augintiniui (video) (0)

„Nagų kirpimas tai viena pagrindinių higieninių procedūrų mūsų augintiniams. Ją būtina atlikti reguliariai, nes nekirpti nagai kelia didžiulį diskomfortą šunims. Kai per ilgi nagai remiasi į žemės pagrindą, tada šuo pradeda ieškoti patogios pozicijos kojai, kas sąlygoja netaisyklingą pėdos pastatymą, todėl sąnariai gauna neteisingą krūvį ir gali prasidėti ortopedinės problemos. Taip pat per ilgi nagai gali užsisukti ir įaugti į pėdutę. Dažniausiai taip atsitinka su šuns penktuoju pirštu”, – teigia Karaliaus Mindaugo PMC profesijos mokytoja Viktorija Gončarova.

(Plačiau...)

Staliukų – tūkstančiai, o reikalingas tik vienas? Patarimai, padėsiantys pasirinkti (0)

Kad staliukas yra vienas reikalingiausių baldų namuose, studijoje ar biure, tuo neabejoja niekas. Tačiau, kad staliuką pasirinkti – labai lengva, su tuo sutikti galėtų nebent tik tas, kuris dar niekada nesusidūrė su šiuo iššūkiu. Tad, ką daryti, kad tūkstantinis pasirinkimas iš tiesų nevirstų galvos skausmu ir pinigus pavyktų investuoti tinkamai? Tai padaryti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti laisvalaikio prekes internetu? (0)

Kiekvienas mūsų turi tam tikrų pomėgių: vieni žmonės mėgsta skaityti knygas, kiti geriausiai atsipalaiduoja būdami gamtoje ir žvejodami, dar kiti teikia pirmenybę važinėjimui dviračiu, ir t.t. Nesvarbu, kokios laisvalaikio pramogos jus džiugina labiausiai, tikėtina, kad karts nuo karto tenka įsigyti tam tikrų prekių, kurių paiešką galite vykdyti fizinėse parduotuvėse arba internetu. Tenka pastebėti, kad būtent pastaroji galimybė paskutiniu metu sulaukia itin didelio susidomėjimo, taigi, pravartu apžvelgti, kokie svarbiausi patarimai gali padėti paprasčiau išsirinkti laisvalaikio prekes – platesnė informacija pateikiama žemiau.

(Plačiau...)

Namuose nėra svečių kambario? Problemą išspręsite lengvai bei paprastai (0)

Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių gyvena nedidelio ploto būstuose, todėl  nelieka galimybės įsirengti svečių kambarį. Na, o pastarųjų, kaip žinia sulaukiama ne taip jau ir retai, todėl nakvynės poreikis išlieka taip pat labai svarbus. Taigi, jei jūsų namuose nėra svečių kambario, tačiau pas jus dažnai atvyksta svečių, liekančių nakvoti, verta žinoti, kaip greitai bei paprastai galite išspręsti nakvynės problemą. Pasirodo, jums prireiks vos kelių elementų.

(Plačiau...)

Kaip aprengti vaikus vasarą? (0)

Ne paslaptis, kad kiekvienas sezonas reikalauja atitinkamų garderobo pokyčių – juos įgyvendiname ne tik savo, bet ir atžalėlių spintose. Kone daugiausiai korekcijų reikia vasaros sezonu, kuomet termometro stulpeliai gerokai šokteli į viršų, tačiau tuo pačiu neišvengiama ir lietingesnių dienų. Universalių, bet kuriai vasaros dienai skirtų vaikiškų drabužių tikriausiai nepavyks surasti, tačiau vadovaudamiesi keliomis paprastomis taisyklėmis, nesunkiai suformuosite puikiai vasaros sezonui tinkantį garderobą.

(Plačiau...)

Telefonas – ne aitvaras, bet piniginę papildyti gali (0)

Kol neatvilnijo antra koronaviruso banga, analitikai atsargiai kalba apie ekonomikos atsigavimą. Visgi yra žmonių, kurie nukentėjo nuo karantino ir jiems keliolika ar kelios dešimtys eurų per mėnesį – reikalingi pinigai. Pasirodo, papildomai prisidurti be didesnių pastangų galima tiesiog išmaniuoju telefonu.

(Plačiau...)

Triukai, kurie padės ilgiau mėgautis šviežiomis uogomis (0)

Įpusėjus vasarai visi ir toliau mėgaujamės šio sezono gėrybėmis – įvairiausiomis šviežiomis daržovėmis ir uogomis. Tiesa, kartais nutinka taip, kad virtuvėje stovintis dubenėlis šviežių braškių ar šilauogių ima ir sugenda, net nespėjus jomis paskanauti. Tačiau prekybos tinklo „Iki“ ekspertai žino, kaip galima to išvengti ir atskleidžia keletą triukų, kurie padės prailginti sezoninių uogų šviežumo laiką.

(Plačiau...)

3 pigiausios alternatyvos greitiesiems kreditams (0)

Daugelis iš mūsų susiduria su situacija, kai staiga pritrūksta disponuojamųjų lėšų kasdienėms išlaidoms. Vieni tokioje situacijoje atsiduria dažniau, kiti – rečiau. Tačiau šiandien daugelio su tuo susidūrusių žmonių sprendimas yra paprastas – paskola. Remiantis oficialia statistika, Lietuvoje vien greitųjų vartojimo kredito sutarčių vienu metu būna bent keli šimtai tūkstančių. O kur dar kreditinės kortelės… Turint omenyje kaip lengvai ir greitai tokius kreditus galima gauti, toks žmonių pasirinkimas ir to mastas stebinti neturėtų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook