Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Butvydė, Daujota, Daujotas, Daujotė, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Imantas, Imantė, Imina, Iminas, Iminė, Saturninas;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Gali atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų, jeigu esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas ar pan. Regis, nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas.

(Plačiau...)

Nuo sumuštinukų iki užtepėlių: išbandykite patiekalų su skumbre ar silke receptus, kurie puikiai tiks ir šventiniam stalui (0)

Silkė šventiniu laikotarpiu išgyvena tikrų tikriausią aukso amžių. Ji gali būti patiekiama kaip pagrindinis patiekalas ar užkandis. Ir nors silkė dažniausiai derinama su tradicinėmis lietuviškomis daržovėmis ir grybais – šią žuvį skanauti galima net ir su vaisiais. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad visą gruodžio mėnesį pirkėjų susidomėjimas tiek silke,  tiek kitos rūšies žuvimis bei jūros gėrybėmis ženkliai šokteli.

(Plačiau...)

Ekspertai atskleidžia priežastį, kodėl vaikai nemėgsta brokolių: yra būdų, kaip juos suvilioti šia daržove (0)

Brokoliai – tikras super produktas: jie gausūs vitaminų A, C ir E, saugančių odą, taip pat stiprina širdies sveikatą, malšina alerginius sudirgimus bei uždegimus, gerina virškinimą, mažina vėžio tikimybę. Tačiau daugumai vaikų tokia šių daržovių nauda dažniausiai nerūpi. Valgyti brokolių jie neretai nemėgsta, o tam yra mokslinis paaiškinimas. Šiose daržovėse gausu gliukozinolatais vadinamų junginių, daržo gėrybių skoniui suteikiančių kartumo. Visgi norint sumaniai pastarąjį paslėpti ir brokolius paversti vaikų numylėtiniais, anot lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ kulinarijos ekspertų, tą padaryti itin lengva – tereikia žinoti keletą paslapčių.

(Plačiau...)

Drėkinančios, maitinančios, valančios – kaip išsirinkti veido kaukę? (0)

Veido kaukės – svarbi papildoma odos rutinos dalis, kuri gali būti atsakinga už odos drėkinimą, maitinimą ar valymą. Pasak „Eurovaistinės“ vaistininkės Dainoros Builovos, renkantis veido kaukes labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokio rezultato tikimės, ir jas naudoti reguliariai.

(Plačiau...)

Kaip derinti kombinezoną? (0)

Daugumai žmonių rūbai padeda sukurti savitą ir originalų stilių. Tam, kad būtų galima išsiskirti iš minios, padeda skirtingos stiliaus detalės, kurias surasti iš tikrųjų nėra paprasta, todėl reikia išties atidžiai pagalvoti apie neįprastus drabužių pasirinkimus. Vieną iš tokių galima laikyti kombinezonus. Nors ir kombinezonus prisimename iš vaikystės žiemų, dabartiniame pasaulyje juos galima derinti ne tik žiemą ir nebūtinai einant leistis su rogutėmis nuo kalniuko.

(Plačiau...)

Profesionalų patarimai dėl visko, ką turėtumėte žinoti apie medžio ir metalo šlifavimą (0)

Jeigu domitės vadinamaisiais DIY arba Pasidaryk pats projektais, turbūt pastebite, kad didžioji jų dalis neapsieina be šlifavimo. Ir ne be reikalo. Labai didelį vaidmenį baldų, konstrukcijų ar kitų elementų paruošimui naudoti turi būtent šlifavimo procesas. Šiam straipsniui surinkome svarbiausius patarimus iš profesionalų ir pristatysime juos tam, kad kiekvienas galėtų žinoti viską, ką reikėtų turėti omenyje prieš šlifuojant medį ar metalą.

(Plačiau...)

Ugniagesiai sunerimę – situacija pavojinga (0)

Metai po metų – tragiška situacija, kuri į gerąją pusę beveik nesikeičia. Po beveik 1300 namų ūkių kasmet aplankantys ugniagesiai sako, kad nors dalis gyventojų savo šildymo ir elektros sistemas susitvarkę, asocialūs asmenys ir toliau tarp gyvenimo ir mirties balansuoja pagal savo supratimą – tarp plikų elektros laidų, žiežirbas svaidančių krosnių, nevalytų kaminų ir kitų specialistams siaubą keliančių sprendimų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Andrė, Andrėja, Andriejus, Andrius, Andrys, Dovainė, Saugarda, Saugardas, Saugardė, Saugina, Sauginas, Sauginė, Saugirdas, Saugirdė;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su oponentais, konkurentais. Diskutuodami remkitės patikrinta informacija, o ne simpatijomis ir antipatijomis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook