Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Lapkričio 30-oji – Mažosios Lietuvos prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos akto diena. Šv. Andriejus, saulės grįžtuvių laukimo pradžia (0)

Vadovaudamasi Tautų apsisprendimo teise 1918 metų lapkričio 30 dieną Mažosios Lietuvos tautinė taryba pasirašė dokumentą dėl Mažosios Lietuvos priglaudimo prie Didžiosios Lietuvos. Dokumentas buvo pasirašytas ir paskelbtas Tilžėje, nuo šio miesto ir gavęs Tilžės akto vardą. Tilžės aktą pasirašė 24 įvairių politinių nusistatymų Mažosios Lietuvos šviesuoliai.

(Plačiau...)

Šventės artėja: „Tele2“ padės pasiruošti dovanas Kalėdoms numeris VIENAS! (0)

Artėjant Kalėdoms „Tele2“ pristato išskirtinius dovanų pasiūlymus. Šiais metais operatorius visiems žmonėms linki, kad didžiosios metų šventės būtų džiugios, o jų metu skambėtų artimųjų juokas. Todėl neatsitiktinai šių metų kalėdinės kampanijos žinia: Su „Tele2“ – Kalėdos numeris VIENAS!

(Plačiau...)

Svarbiausi žiemos pirkiniai: kam teikti pirmenybę? (0)

Jau netrukus spės gerokai atvėst orai, o tai reiškia, kad tikrai pasikeis ir kiekvienos iš mūsų kasdienybė: ji tikrai nebebus tokia, kokia būna karštomis vasaromis dienomis. Na, o, kad ta kasdienybė šaltuoju metų laiku būtų patogi, saugi ir prasminga, pats metas pasidomėti, kokius pirkinius verta įsigyti.

(Plačiau...)

Populiariausios dovanos moterims: ką rinktis? (0)

Taip, dailiosios lyties atstovės tikrai labai mėgsta gauti dovanas. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad būtent stipriosios lyties atstovams dovanų pirkimas yra ne visada lengva užduotis – juk daugelis net nenori pagalvoti apie tai, kad teks valandą praleisti prekybos centre. Tačiau dovanų paieškos bus greitos ir lengvos, jei atkreipsite dėmesį į tai, kokios yra populiariausios dovanos moterims. Tad telieka tik pasinaudoti šiomis idėjomis bei džiaugtis lengvu ir greitu dovanų paieškos procesu.

(Plačiau...)

Primena sumokėti rinkliavą už komunalines atliekas (0)

Maloniai primename, kad artėja 2021 m. ketvirto ketvirčio pabaiga, t. y. terminas iki kada turite sumokėti vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Jurbarko rajono savivaldybėje už 2021 m. Jei dar to nepadarėte, laukiame Jūsų įmokos.

(Plačiau...)

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena (0)

Pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 m. Nuo 1981-ųjų, kada buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis, vis dar nėra vaistų, galinčių ją išgydyti, nors mokslininkai jau sukūrė keletą preparatų, stiprinančių imuninę sistemą, kurie padeda kovoti su ŽIV (žmogaus imuniteto virusu) ir taip prailginti gyvenimą.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Pravartu tvarkyti teisinius, tarpininkavimo, bendradarbiavimo reikalus, bet reikia būti atidiems. Sudarydami sutartis gerai išanalizuokite jų sąlygas. Neignoruokite antrosios pusės nuomonės bei interesų.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Diena prieštaringa. Viena vertus, galima tikėtis materialinės naudos, nuolaidų prekėms, paslaugoms. Kita vertus, bus norinčių jumis pasinaudoti. Atsispirkite pagundai nesaikingai išlaidauti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aura, Aurelija, Aurė, Aurėja, Milkanta, Milkantas, Minkinta, Milkintas, Milmantas, Milmantė, Paulina, Svirgailas, Svirgailė, Svirganta, Svirgauda, Svirgaudas, Svirgaudė, Svirgeda, Svirgedas, Vėjūnas, Viviana;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook