Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Mitai, kuriuos galima išgirsti apie plastinę chirurgiją? (0)

Nors ir grožis kiekvienam skirtingai suvokiamas reiškinys, norint gerai jaustis savo „kailyje“ tenka imtis tam tikrų priemonių: makiažas, drabužiai, stilius ir net plastinė chirurgija. Šiuolaikinėje visuomenėje dauguma žmonių yra pasirinkę plastinės chirurgijos kelią, tačiau su šia gausybe ateina ir tam tikri mitai, kurie priverčia sunerimti. Tam, kad būtų galima nurimti, vertėtų sužinoti kokie tie mitai sklando viešumoje.

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikriausiai nelengvai derėsitės dėl pervežimų, reklamos, prekių, tarpininkavimo. Sulauksite naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Drovydė, Jokinta, Jokintas, Jolanta, Joleta, Jolė, Jolita, Lozorius, Mantgailas, Olimpija, Olimpijus, Rachelė;

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Savo artimiesiems galite pademonstruoti emocijų protrūkius, nors darbe ir viešumoje tikriausiai sugebėsite susivaldyti. Galbūt pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Gali paaiškėti, kad problemų kilo jūsų šeimos nariui.

(Plačiau...)

Gruodžio 21-oji – Žiemos saulėgrįža. Elnio devyniaragio šventė. (0)

Gruodžio 21-24 dienomis būna trumpiausia žiemos diena ir ilgiausia naktis. Nuo šios akimirkos dienos jau pradeda ilgėti, todėl sakoma, kad saulė sugrįžta. Gruodžio 22 d. laikoma astronominės žiemos pradžia.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Geskanta, Geskantas, Geskantė, Gestautas, Gestautė, Gesvina, Gesvinas, Gesvinė, Honorata, Honoratas, Honorijus, Tomas;

(Plačiau...)

Pagerbti darbščiausi ūkininkai (0)

Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Jovarauskas, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuro vadovė Kristina Gakienė, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas Martynas Kursevičius kartu su skyriaus specialistėmis Vijoleta Tamulyte ir Akvile Bialoglovyte ne tik pagerbė ir apdovanojo pavyzdingiausius, didžiausią pažangą padariusius ūkių savininkus, bet ir darbščiausius mūsų rajono kaimo žmones.

(Plačiau...)

Duris atvėrė Raudonės bendruomenės namai (0)

Vos prieš dvejus metus įsteigta Raudonės bendruomenė „Žiburys“ gyvena įkurtuvių nuotaikomis. Jaukia erdve 42 narius vienijančiai bendruomenei tapo Kaštonų g. 2., Raudonės miestelyje esančios patalpos, kurias Jurbarko rajono savivaldybė įsigijo iš Lietuvos pašto. Gruodžio 17 d. įvyko oficiali šių namų atidarymo šventėPasveikinti Raudonės bendruomenės pirmininkę Reginą Juodienę ir visus bendruomenės narius su įkurtuvėmis atvyko Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Administracijos direktorius Raimundas Bastys, Raudonės seniūnijos seniūnas Česlovas Meškauskas ir kiti svečiai.

(Plačiau...)

Renkamės metalo detektorių: į ką svarbu atkreipti dėmesį? (0)

Metalo detektorius daugeliui žmonių yra vienas tų gaminių, kurio tikrai neprireikia kasdien. Na, o, kai gaminys naudojamas ne taip jau ir dažnai, nieko keista, kad ir informacijos apie jį neturime daug. Dar daugiau, daugybė  žmonių apskritai gyvenime dar nėra susidūrę su poreikiu įsigyti metalo detektorių. 

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Galbūt labiau nei įprastai kišitės į antrosios pusės, vaikų reikalus, primesite savo valią ir nuomonę. Tuo tik provokuosite nesantaiką.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook