Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Dovilė, Gedvarda, Gedvardas, Gedvardė, Gedvė, Gedvyda, Gedvydas, Ksavera, Ksaveras, Rimbertas, Zenonas;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Nenuobodu, kažkas stipriai prikausto dėmesį. Įmanomos nuodėmingos pagundos. Problema ta, kad yra nemaža nekokių pasekmių tikimybė. Itin saugokite vaikus ir nuosavybę.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Mina, Veliuona, Viktė, Viktorija, Vilas, Vilbutas, Vilbutė, Vilė, Vilys, Viktorija;

(Plačiau...)

Kvietimas suskubti norintiems itin spartaus interneto kaime (0)

Skaitmeninė atskirtis tarp miesto ir kaimo netrukus dar labiau sumažės – kaimo vietovių gyventojai turės galimybę prisijungti prie itin spartaus interneto. Tačiau tam, kad reikalinga infrastruktūra būtų sukurta, žmonės turi nedelsti ir iki metų pabaigos informuoti apie savo norus seniūnijas, žemės ūkio skyrius ar Žemės ūkio ministeriją.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų požiūris, interesai bus įvertinti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dautarta, Dautartas, Dautartė, Eglė, Gedvinė, Fabijolė, Visalgas, Visalgė, Visbartas, Visbartė, Visdargas, Visdagrė;

(Plačiau...)

Naujamiesčio progimnazijos komanda lankėsi Čekijoje (0)

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte „Diversity Is a Fact Inclusion Is an Act“ („Įvairovė – faktas, įtraukimas – aktas“), kurį koordinuoja mokytoja Rita Šulinskienė. Projekte dalyvauja Čekija, Vengrija, Turkija, Lietuva ir Šiaurės Makedonija. Visas šias šalis sieja bendras tikslas – sugriauti stereotipus ir išankstines nuostatas apie skirtingų kultūrų žmones bei ugdyti toleranciją.

(Plačiau...)

Saugumo pradžiamokslis darbui dirbtuvėse (0)

Nors savo namų dirbtuvėse ir/ar namų aplinkoje mėgstame darbuotis bene kiekvienas, tačiau tikrai ne kiekvienas žinome, kaip tą daryti saugiai ir maksimaliai atsakingai. Saugumo niekada nebus per daug, kadangi incidentų ir nelaimingų atsitikimų nutinka kone kasdien, o vadovaujantis prioritetais, daugumos jų galima būtų nesunkiai išvengti. Apžvelgsime bendras rekomendacijas ir pasidalinsime paprastais patarimais, kuriais pasinaudoti gali kiekvienas ir dirbti saugiau.

(Plačiau...)

Įspūdingiausios trasos pasivažinėjimui keturračiais (0)

Tikriausiai esate girdėję posakį, kad „gyvenimas prasideda komforto zonos pabaigoje“. Ir taip, kad ir kaip būtų niūru, tai tiesa! Truputis sveiko streso, atsirandančio dėl buvimo už komforto zonos ribų, yra augimo katalizatorius ir dažnai tuo momentu būname labai laimingi. To paragavus, dažnai negali sustoti. Vis norisi dar ir dar. Patirti jausmą, kuris atitraukia nuo visko ir leidžia save pakelti į kitą lygmenį. Tai nuotykiai, kurie sukelia adrenaliną ir palieka nuostabiausius nepamirštamus atsiminimus.

(Plačiau...)

Ką daryti jei namie genda elektros instaliacija? (0)

Elektriko paslaugos, vienos iš reikalingiausių, kuomet mums sugenda šviesa, jungikliai ar elektros prietaisai. Elektros gedimas gali būti dėl daugelio priežasčių, tačiau aišku, kad jį reikia kuo greičiau pašalinti ir jūs turėtumėte būti „pasiruošę“. Sakydami „pasiruošę“ turima omenyje, kad visada naudinga turėti prožektorių ar žibintuvėlį namuose ir žinoti, kokių veiksmų reikia imtis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook