Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Kokie aksesuarai reikalingi vonios kambaryje? (0)

Vonios kambario aksesuarai nėra prabanga – jie yra būtinybė. Šiame tobulų vonios aksesuarų vadove mes suapvalinome keletą nuostabių vonios kambario aksesuarų, kad galėtumėte įkvėpti. Galite derinti apšvietimą, priedus ir apdailą, kad išreikštumėte savo išskirtinį stilių. Padarykite savo vonios kambarį nuostabų pirkdami tinkamus priedus, kurie padės išvengti netvarkos. Daugumą vonios kambario aksesuarų galite sumontuoti per kelias minutes, o jų stiliai ir apdaila yra nuostabūs.

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės problemų, ir vaikų aktualijų. Nuotaiką gadins nesusikalbėjimai dėl skirtingų nuomonių.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Albutas, Albutė, Algardas, Algardė, Ema, Jaugina, Jauginas, Kamilė, Kantvilas, Vaidilutė, Vidas;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Rytas gali būti neblogas, tačiau temstant daugės tamsių gaivalų ir sieloje. Regis, suskaičiuosite savo išlaidas bei pajamas ir rezultatai nekaip paveiks nuotaiką. Turbūt nusiminsite dėl kažkokio nuostolio ar neįvykdyto pažado.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Eigotas, Eigotė, Eigutė, Eigutis, Gentvainas, Gaja, Perlys, Sulamita, Sulamitė, Teofilė;

(Plačiau...)

Fotografija žiemą: ką daryti, kad nuotraukos nebūtų išblukusios? (0)

Kai naktys ilgesnės nei dienos, o ir dienomis dangų dažnai užkloję debesys, užfiksuoti ryškią, neišplaukusią Kalėdų eglutės, ką tik nulipdyto senio besmegenio ar naujametinių fejerverkų nuotrauką telefonu yra tikras iššūkis. Ir nors telefono kameros parametrai yra svarbūs, nemažai lemia ir fotografo įgūdžiai. Fotografavimo telefonu žiemą patarimais dalijasi „Telia“ telefonų kategorijos vadovė Rimantė Marcišauskienė.

(Plačiau...)

Pensijos ir išmokos 2022 metais: ką svarbu žinoti senjorams? (0)

Kitąmet dešimtadaliu augs senatvės pensijos, didės ir vienišo asmens, našlių bei šalpos senatvės pensijos. Vienišo asmens išmoką gaus daugiau žmonių. Taip pat didės ir priemokos mažiausių pensijų gavėjams, o kompensacijas už būsto šildymą galės gauti daugiau nepasiturinčių senjorų.

(Plačiau...)

Vaisių likučiai po švenčių: „paruoštukai“ sveikatai naudingų glotnučių gamybai (0)

Pradėkite dieną nuo skanaus ir maistingo gėrimo – glotnučio. Jis suteiks kūnui energijos ir pastiprins imunitetą.  Be to, glotnučiams gaminti puikiai tinka ir įvairiausi nuo Kalėdų stalo likę vaisių likučiai. O kad glotnutį paruošti būtų greičiau ir paprasčiau, ingredientus pasiruoškite iš anksto – juos pravartu užsišaldyti. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad vaisiai bei uogos, puikiai tinkančios glotnučiams, populiarios išlieka ir tarpšventiniu laikotarpiu.

(Plačiau...)

Stiprinama prekybos priežiūros kontrolė (0)

Nuo lapkričio 1 d. įsigaliojęs Lietuvos Respublikos Nesąžiningos prekybos praktikos žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo grandinėje draudimo įstatymas įgalina apsaugoti ūkininkus ir kitus žemės ūkio bei maisto produktų tiekėjus nuo prekybos praktikoje pasitaikančių neteisėtų veiksmų.

(Plačiau...)

Būtiniausi žiemos pirkiniai: į ką investuoti norintiems šilumos? (0)

Žiema dar tikrai nesibaigė ir dar ne kartą pateksime į jos ledinius gniaužtus. Tad, jei vis dar nespėjote to padaryti, o galbūt tiesiog norite atsinaujinti, pats metas pasidomėti, į kokius pirkinius iš tiesų verta investuoti, jei norite likusią žiemos dalį nesušalti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook