Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Rinoplastika – harmoninga veido išraiška (0)

Nors grožis subjektyvus dalykas ir tai kas patinka vieniems, nebūtinai patinka kitiems, tam tikri standartai visgi yra nusistovėję kaip grožio stereotipai. Dėl šios priežasties galima pastebėti, kad kartais žmonės koreguoja savo grožį plastinės chirurgijos pagalba. Nors yra manančių, kad tai tikra tuštybė ir reikėtų atrodyti taip, kaip gamta sutvėrė, vis dažniau žmonės pradeda toleruoti įvairias kūno bei veido korekcijas. Viena populiariausių operacijų yra rinoplastika, kuri geriau žinoma kaip nosies operacija. Ji dažniausiai reikalinga tam, kad veidas atrodytų harmoningai. Kartais net ir dailios formos nosis gali būti labai didelė ir smulkų veidą priversti atrodyti neharmoningai. Atvejų, kai nosis užgožia kitus veido bruožus ir proporcingai visiškai netinka yra daug, todėl kartais tokia operacija kaip tik padeda atskleisti savo grožį ir pamatyti kitus veido bruožus. Taigi, nosies operacijakartais reikalinga ne tik dėl grožio, bet ir dėl harmonijos, o kai kuriais atvejais ji labai reikalinga, jei patiriama trauma ar turima kokių nors kvėpavimo ir panašių sutrikimų.

(Plačiau...)

Kaip SEO gali padėti mano verslui? (1)

Jei turite verslą, greičiausiai tikrai ne kartą esate girdėję apie SEO. Tai kryptingas tam tikrų veiksmų atlikimas, kuris padeda pakilti į aukštesnes Google pozicijas, atrasti daugiau potencialių klientų bei padidinti pardavimus. Svarstote ar SEO paslaugos yra vertos Jūsų dėmesio? Norite sužinoti kokią naudą galite gauti investavus į SEO? Pateiksime Jums pagrindinius SEO privalumus, kurie labai svarbūs turimam verslui puoselėti.

(Plačiau...)

Kodėl verta rinktis valgomąjį stalą pagal užsakymą? (0)

Valgomieji stalai šiandien stalai sudaro labai didelę įvairovę, tačiau nereikia pamiršti, kad galimas ir dar vienas pasirinkimas. Tai – valgomasis stalas pagal užsakymą. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šis pasirinkimas turi iš tiesų daug puikių privalumų, tad kviečiame apie juos sužinoti daugiau. Gali būti, kad būtent šie privalumai ir taps svarbiausiu akcentu, dėl kurio, galutinį atsakymą priimti bus kur kas lengviau.

(Plačiau...)

Virtuvės įranga, be kurios Jums nepavyks išsiversti (0)

Virtuvės įrengimas dažnai išeikvoja pakankamai daug mūsų laiko resursų – norint, kad ši patalpa būtų pakankamai patogi, reikia pasirūpinti ne tik svarbiausiais baldais, bet ir atitinkamais įrenginiais. Nors dėl kai kurių iš jų poreikio būtų galima ginčytis, yra keletas didesnių pirkinių, be kurių Jums tikrai nepavyks apsieiti. Jei šiuo metu planuojate savo pirkinius, įsitikinkite, kad į sąrašą įtraukėte ir šią buitinę techniką – jos dėka maisto gaminimas bus ir efektyvus, ir patogus.

(Plačiau...)

Tarakonų naikinimas: kaip efektyviai atsikratyti neprašytų svečių? (0)

Maisto likučiai namų virtuvėje ar kitose patalpose masina skruzdes, muses, vaisines museles ir kitus kenkėjus. Žinoma, nė vieni nėra malonūs ir pageidaujami namuose, tačiau atskirą dėmesį verta skirti tarakonams. Pastarieji ne tik nemalonūs vizualiai, tačiau svarbiausia – jie pavojingi sveikatai, mat perneša tokias ligas kaip dizenterija, salmoneliozė ar kitos. Tad priemonių imkitės iškart, vos tik namuose pastebite bent vieną tarakoną, nes jie turi savybę plisti itin sparčiai.

(Plačiau...)

Kaip iš tikrųjų derinti makaronus su padažais? 3 svarbiausios rūšys ir klasikiniai receptai (0)

Makaronų ir padažo derinimo taisyklės – lietuviams vis dar neatrasta paslaptis. Jeigu italai mėsiško Bolonijos padažo nederintų su spagečiais, o lengvo grietinėlės padažo – su fusilli, Lietuvoje pasirinkimo kriterijus vienas – kurie makaronai guli spintelėje, tie ir tinka labiausiai. Tačiau, anot tinklaraštininkės, maisto ir vyno žinovės Urtės Mikelevičiūtės, tai yra labai dažna klaida. Netinkamai parinkti makaronai gali reikšti, kad jūsų patiekalas „išsisluoksniuos“: padažas nubėgs į lėkštės apačią, ir jūs valgysite makaronus be skonio. Kaip išvengti šios klaidos?

(Plačiau...)

Kaip nepasiklysti duonos lentynose? 9 pagrindiniai duonos tipai ir jų savybės (0)

Visų grūdo dalių kvietinė, nesmulkintų grūdų, sėklų, brijošė, daržovinė, su raugu, grūdų, visų grūdo dalių ruginė, avižinė, šviesi forminė – šiandien parduotuvių lentynose sutinkame dešimtis skirtingų duonos rūšių, o jas atskirti darosi vis sudėtingiau. Kaip nepasiklysti šiame duonos labirinte ir kokių sudedamųjų dalių ieškoti etiketėje?

(Plačiau...)

Štai kodėl ryšys yra, o net paskambinti negalite (0)

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Telia“ turi 99 proc. šalies teritorijos dengiantį 4G ryšio tinklą. Tai reiškia, kad praktiškai bet kur Lietuvoje galima pagauti bent silpną 4G signalą. Tad kodėl atvykę į sodybą, grybaudami miške ar žvejodami vidury ežero vis papuolame į tą nelemtą 1 proc., kur ryšio nėra? Atsakymas paprastas: ryšys yra, tik jūsų telefonas jo nefiksuoja. Ir nesunku suprasti, kodėl.

(Plačiau...)

Smarkiai padidėjo sergamumas erkiniu encefalitu (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, per pirmąjį šių metų pusmetį užregistruoti 136 susirgimai erkiniu encefalitu (EE) ir tai beveik trečdalių daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį (99 atvejai). 

(Plačiau...)

Planuojate pirkti padangas, tačiau nežinote, kokio biudžeto tam gali prireikti? (1)

Ne paslaptis, kad kiekvienam pirkiniui yra reikalingas tam tikro dydžio biudžetas, o padangos – taip pat ne išimtis. Verta akcentuoti ir tai, kad nemaža dalis žmonių iš anksto nori bent preliminariai suplanuoti biudžetą. Vis dėlto, nemaža dalis žmonių pripažįsta, kad suplanuoti kelionės ar remontui reikalingą biudžetą, yra lengviau nei numatyti, kiek pinigų gali pareikalauti padangų pirkimas. Kita vertus, tai tikrai nėra neįmanoma ir neįveikiama užduotis. Tad kviečiame atkreipti dėmesį į tai, ko reikia nepamiršti planuojant padangoms pirkti skirtą biudžetą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook