Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galite gauti žinią, naujieną ar įvertinimą. Regis, kiekviename žingsnyje turėsite kontroliuoti savo kalbą, jeigu nenorite konfliktų ir problemų. Nelikite abejingi mylimo žmogaus, vaikų poreikiams.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvyda, Daugvydas, Fabija, Fabijonas, Gintvainas, Gintvainė, Liaubaras, Nomeda, Nomedas, Sebastijona, Sebastijonas, Skaistė, Skaistis;

(Plačiau...)

7 „Gmail“ gudrybės, kurias verta žinoti kiekvienam (0)

„Gmail“ yra didžiausia elektroninio pašto platforma pasaulyje. Prie jos kasdien jungiasi apie 1,8 mlrd. žmonių, tačiau dažnas neišnaudoja visų šio pašto siūlomų funkcijų ir galimybių. Laiškų šablonai, teksto vertimas, automatinis pašto valymas – tai tik kelios gudrybės, kurios gali praversti kiekvienam.

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Darbinga, kūrybiška diena. Dauguma veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis. Kažkokių netikėtumų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, gerbėjų ar vaikų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnietė, Augas, Augė, Augis, Augius, Augūnas, Augūnė, Galigina, Galiginas, Galiginta, Galigintas, Garsė, Ina, Inezė;

(Plačiau...)

Koks būtų mūsų gyvenimas be elektros? (0)

Šių dienų pasaulyje elektra yra kertinis energijos šaltinis, įgalinantis žmogaus veiklą bei skatinantis augimą. Kiekvienas iš mūsų su šiuo reiškiniu susiduriame kasdien ir sunku būtų įsivaizduoti savo gyvenimus be to. Nepaisant didžiulės svarbos kasdieniame gyvenime, turbūt nedaugelis susimąsto, koks būtų gyvenimas be elektros. Kaip ir orą ar vandenį, žmonės linkę elektrą priimti kaip savaime suprantamą dalyką. Ji yra visur aplink mus, visoje gamtoje — nuo žaibo, perkūnijos metu iki neurologinių procesų mūsų kūne.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algimantas, Galigedas, Galigedė, Galimantas, Galimantė, Galimina, Galiminas, Gundas, Gundė, Ildefonsas, Raimundas, Ramojus;

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Gali būti, kad ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti tai ne iš karto įvertins.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien aktyviai bendrausite. Tikėtina, kad sėkmingai megsite dalykinius ir kitokius ryšius. Tačiau bus nelengva suprasti tuos, kurie linkę slopinti tikruosius savo jausmus ir impulsus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Artūras, Felicija, Bukanta, Bukantas, Galvilas, Galvilė, Guntilda, Mažvydas, Šarūnas, Vilgaudas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook