Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Maisto ruošimas: kokie poreikiai dažniausiai ir kaip juos patenkinti? (0)

Nesunku pastebėti, kad maisto ruošimas yra viena aktualiausių temų. Belieka tik pridurti, kad šis procesas tiesiog neatsiejamas nuo tam tikrų poreikių. Tad, kokie yra dažniausiai ir kai juos patenkinti?

(Plačiau...)

Realistiškos svorio metimo taisyklės, kurios padės pasiekti tikslą (0)

Pasiryžusiems sulieknėti koją neretai pakiša ne tik sunkiai išgyvendinami seni valgymo įpročiai, bet ir nerealistiškos sveikos gyvensenos taisyklės. Tikėtis rezultatų natūralu, tačiau nevertėtų prarasti sveiko proto ir ryžtis kardinaliems pokyčiams jau pirmąją savaitę. Į kokius principus reikia atsižvelgti tam, kad svorio metimo procesas būtų tiek efektyvus, tiek malonus?

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Mintys suksis apie norimus ir galimus pokyčius. Rūpės mokesčiai, finansai, paveldėjimas. Regis, negatyviai reaguosite į kažkokią informaciją ar jūsų pastangų įvertinimą. Atsargiai elkitės su dokumentais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunutis, Jomantas, Paulė, Paulius, Povilas, Viltenė, Viltenis, Viltė, Žiedė;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galite kurti planus, susijusius su išvaizdos pakoregavimu, stambiais pirkiniais, įsidarbinimu. Pokalbiai su žmonėmis, kurie linkę atvirai kritikuoti bei pragmatiškai patarinėti, šį kartą jums gali būti labai naudingi.   

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

(Plačiau...)

Reikalingas naujas dulkių siurblys? Štai, keli patarimai, į ką atsižvelgti perkant (0)

Tikrai nesuklysime pasakę, kad dulkių siurblys yra vienas būtiniausių prietaisų jūsų namams. Būtent jis užtikrins, kad namuose būtų švaru bei jauku, o taip pat – gerokai sumažins odos ar kvėpavimo ligų tikimybę. Na, o, jei artimiausiu metu planuojate įsigyti naują dulkių siurblį, tai jums reikėtų atkreipti dėmesį ir į tam tikras detales.

(Plačiau...)

Slidinėjimo apranga: pasirinkimo klaidos bei patarimai, kaip jų išvengti (0)

Slidinėjimo apranga svarbi užsiimant bet kokiu žiemos sportu tiek mėgėjui, tiek profesionalui. Ieškodami tobulos slidinėjimo aprangos, neretai daugelis, dėl žinių stokos ar kitų aspektų, pasirenka netinkamus drabužius, kas lemia diskomfortą užsiimant bet kokia aktyvia veikla žiemos metu. AUDIMAS prekės ženklo specialistai įvardija dažniausiai pasitaikančias klaidas renkantis slidinėjimo aprangą bei pataria, kaip jų išvengti.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiokių tokių netikėtumų galite sulaukti, jeigu pastaruoju metu įklimpote kasdienybės rutinoje. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis ar pan. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook