Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną jūs dominsite aplinkinius ir jie jus – taip pat. Būsite nusiteikę kitus mokyti, organizuoti užsiėmimus, renginius. Sėkmė lydės, jeigu būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien nestigs bendravimo. Verčiau nepersistenkite komunikuodami, nes bet kokie tuščiažodžiavimai gadins įspūdį. Popiet pasijusite išsisėmę, todėl nebepatartinas šurmulys, draugija.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Kandida, Kandidas, Orinta, Orintas, Rytis, Valdas, Valdemaras, Valdimantas, Valdonė, Vandenė, Voldemaras;

(Plačiau...)

Joniškio mokyklose ir darželiuose surinkta 2,3 tonos panaudoto aliejaus, kuris bus skirtas ekologiškam kurui (1)

Joniškio rajono mokyklose ir darželiuose baigėsi tris mėnesius trukęs biomaratonas, kurio metu šimtai moksleivių bei jų šeimos narių rinko panaudotą kepimo aliejų. 14-oje mokymo įstaigų buvo įrengtos specialios talpyklos, į jas iš viso supilta net 2325 kilogramai panaudoto aliejaus. Ši maisto atlieka bus apdorota ir taps dalimi ekologiško kuro – biodyzelino.   

(Plačiau...)

„Medienos granulės“: kas mes esame? (0)

Medienos granulės - viena iš populiariausių biokuro rūšių, kuri šiandien yra plačiai naudojama ne tik šildymui, tačiau taip pat ir elektros energijos gamybai. Ne paslaptis, jog šis atsinaujinančios energijos šaltinis yra gaminamas būtent iš medžio pjuvenų bei dulkių, kurios lieka po medienos frezavimo bei kitų medžio apdirbimo darbų. Būtent dėl šios priežasties medienos granulės dažniausiai yra antrinis, medienos apdirbimo darbais užsiimančių įmonių, produktas. Ne išimtis ir frezuotų rąstų namų gamintojas „Meistro Namai”.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Mažiau galvokite apie dalykus, kurie nebeturi prasmės arba yra nerealūs. O tam, kas būtų prasminga, verta ieškoti atviresnių kelių. Seksis gilintis į įvairias paslaptis, spręsti galvosūkius, narplioti painius reikalus.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Blažiejus, Blažys, Oskaras, Radvas, Radvė, Radvilas, Radvilė, Radvina, Radvinas, Tolbaudas, Toldravas, Toliotas, Toliotė;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien iš ryto jums labai nesinorės anksti keltis, kur nors skubėti. Tik pavakariais pasijusite žvalesni, energingesni. Jus labai stiprins bendraminčių palaikymas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook