Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Astrologinė prognozė kitai savaitei, vasario 7–13 dienoms (0)

AVINAS

Šią savaitę būsite nusiteikę dirbti ir užsidirbti. Negatyviai reaguosite į asmenis, nenorinčius ar negalinčius įvertinti jūsų pastangų. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę. Savaitės viduryje nusimato informatyvūs kontaktai, interviu. Aplinkinius galite stebinti savo žiniomis, taikliais apibendrinimais. Vikriai suksitės, jeigu jūsų veikla yra susijusi su mokslu, transportu, leidyba, prekyba. Atsargiai kelyje. Savaitgalį užuovėją teiks namai, artimieji. Regis, sieksite komforto.

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Aktualūs bus piniginiai ir turtiniai reikalai. Kad skubiau sutvarkytumėte svarbų reikalą, gali tekti pakrapštyti piniginę. Regis, išties verta, nes delsti nenaudinga.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

(Plačiau...)

Ekspertai pataria, kaip apsaugoti savo išmaniuosius įrenginius nuo kibernetinių grėsmių (0)

Vasario 8-oji – saugesnio interneto diena bus minima šiemet jau 19-ą kartą daugiau nei 150 pasaulio šalių. Ši diena skirta skatinti saugesnį ir atsakingesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Ypač tai aktualu vaikams ir jaunuoliams. Ta proga visa ši savaitė skelbiama saugesnio interneto savaite.

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Būsite nusiteikę dirbti ir užsidirbti. Negatyviai reaguosite į asmenis, nenorinčius ar negalinčius įvertinti jūsų pastangų. Geriau seksis, jeigu būsite dosnesni ir draugiškesni.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Nusimato trumpos kelionės, informatyvūs kontaktai, interviu. Suksitės lyg vijurkai, kad viską suspėtumėte. Aplinkinius galite nustebinti savo žiniomis, taikliais apibendrinimais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

(Plačiau...)

Žinutė nusprendusiems palikti Norvegiją: susigrąžinkite ten permokėtus mokesčius! (0)

Kasmet Norvegiją aplanko tūkstančiai turistų. Čia grožimasi įspūdingais kraštovaizdžiais, aukštais ir uolėtais fjordais, o nuotykių ieškotojai kopia į kalnus slidinėti. Šią šalį mėgsta ir lietuviai, tačiau dalis tautiečių čia išvyksta ne tik pasigrožėti gamta, bet ir užsidirbti. Sandefjordas, Trondheimas, Bergenas, Trumsė ir sostinė Oslas – tai populiariausi Norvegijos miestai, pritraukiantys dirbti didžiausius srautus mūsų tautos piliečių. Tiesa, sezoniniams ar ilgalaikiams darbams į Norvegiją išvykusiems lietuviams primename, kad grįžus į Lietuvą arba pasibaigus finansiniams metams, jūsų laukia piniginė dovanėlė. Tiesa, kad ją gautumėte turėsite pateikti reikiamus dokumentus ir užpildyti mokesčių deklaraciją.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Vikriai suktis privalėsite visą dieną, jeigu jūsų veikla yra susijusi su informacija, mokslu, transportu, leidyba, prekyba, reklama. Regis, gausite jaudinamą žinią.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook