Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

(Plačiau...)

Kodėl modernūs automobiliai yra mažiau taršūs? (0)

Šiais laikais automobilių tarša pasaulyje yra labai didelė problema ne dėl taršių automobilių, bet dėl jų kiekio. Lyginant su automobiliais iš šešto bei septinto dešimtmečių, šiandien už vitrinų pastatyti automobiliai yra apie 98 proc. mažiau taršūs. Ar žinote, kaip inžinieriai pasiekė tokius reikšmingus skaičius? Štai keletas trumpai ir paprastai paaiškintų priežasčių.

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Būsite linkę kitus mokyti, moralizuoti, tuo tarpu patys neatsisakysite abejotinų malonumų. Žinoma, jeigu šiuo metu neturite rimtesnių problemų. Atsargiai kelyje.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Aštriau pajusite buitinių problemų naštą. Galbūt teks ką nors remontuoti, taisyti. Pasirūpinkite, kad jūsų namai būtų saugūs. Daugiau disciplinos gali būti pareikalauta ir darbe.

(Plačiau...)

Vasario 14-oji – šv. Valentino – Įsimylėjusiųjų diena (0)

Pasakojama, kad III a. Romoje gyveno vyskupas Valentinas, padėjęs mylimiesiems. Tuometis Romos imperatorius Klaudijus II siekė suburti kuo didesnę kariuomenę, kad jie gintų imperiją. 

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gustautas, Gustautė, Gutautas, Gutautė, Lijana, Lilė, Lilijana, Saulė, Saulius, Valentas, Valentina, Valentinas, Valius, Vilmantas;

(Plačiau...)

Kokie vyriški džemperiai šiuo metu yra madingi? (0)

Tie, kurie mano, jog vyrams nesvarbu jų išvaizda ir įvaizdis, yra visiškai neteisūs. Galbūt vyrai nepraleidžia tiek daug laiko žiūrėdami į save veidrodyje kaip moterys, tačiau tai nereiškia, jog jiems yra mažiau svarbu kaip jie atrodo. Vyrams svarbu atrodyti reprezentatyviai ir traukti moterų dėmesį. Todėl jie irgi praleidžia bent šiek tiek laiko besidomint mada ir renkantis drabužius. Vyrams pasipuošti yra kiek paprasčiau nei moterims. Moterų spintose dažniausiai galima rasti sukneles, sijonus, marškinėlius, palaidines ir daugelį kitų drabužių. Vyrai turi ne tokį platų pasirinkimą, todėl dažniausiai vyrų spinta yra kiek mažesnė nei moterų. Nors pasitaiko, jog vyrai mėgsta puoštis ir jiems reikia daug vietos spintoje, jog sutalpintų savo stilingus drabužius. Vienas praktiškiausių ir dažniausiai pasirenkamų drabužių yra džemperiai.

(Plačiau...)

IP kameros namams – saugiausias pasirinkimas (0)

Geros kokybės kameros gali garantuoti, kad jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas aukštesnio lygmens, o juk saugumas – prie to labai daug prisideda. Žinoma, reikia rinktis geras kameras, kadangi jų pasiūla rinkoje – taip pat labai plati. Kuo daugiau galimybių bus palyginta bei įvertinta – tuo tikresnis galite būti, kad rasite kokybę, kuri labiausiai tinka. Bene labiausiai giriamos IP kameros namams, tačiau pasiūla platesnė, tad visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas ir tuo pačiu dalinasi patarimais, kurie leis džiaugtis rasta kokybe.

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Audringos jausmų bangos blaškys meilės laivelį. O jeigu laivelis jau nugrimzdo, tai ginčai virs dėl vaikų, pinigų ar pan. Jeigu ne meilė, tai draugystė patirs keistoką išbandymą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook