Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Vien geros nuomonės apie save stabilesnei sėkmei nepakaks. Gali vykti jūsų jėgų ir galimybių patikrinimas. Nesivadovaukite tuščiomis iliuzijomis. Būkite pasirengę naujam įsipareigojimui, tam tikrai verslo rizikai.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda;

(Plačiau...)

Klasikinio stiliaus miegamasis: erdvė, kurioje gera ilsėtis (0)

Namai daugeliui žmonių yra pati svarbiausia vieta žemėje, kurioje norisi pamiršti visus rūpesčius, atsipalaiduoti, norisi gerai jaustis. O kuris kambarys namuose dažniausiai yra pats intymiausias? Taip, miegamasis, kadangi jame ne tik atsiribojame nuo viso pasaulio, tačiau ir keliaujame į sapnų karalystę, kuri leidžia mums pasiruošti kitai dienai.

Sunku atsakyti, kaip turi atrodyti miegamojo erdvė, kad joje žmogus gerai jaustųsi. Kiekvienam – vis kitaip, tačiau sutikite, kad klasikinius stilius džiugina universalumu ir tuo, kad greitai neatsibosta.

(Plačiau...)

7 aspektai, kurie padės tinkamai pasirinkti kojines (0)

Kol vieni savo aprangai visiškai neskiria jokio dėmesio, tuo tarpu kiti – kiekvienai smulkmenai, net ir kojinėms skiria jo tiek daug, kad ieškodami tinkamiausių – lygina labai daug smulkmenų. Džiugu, kad šiuo metu rinktis kojines bei kitus kasdieninius drabužius bei papuošalus galima internetu. Tai padeda sutaupyti daug laiko ir paprasčiau pamatyti akcijas, kurios leis juos įsigyti pigiau.

(Plačiau...)

Avarinis automobilio atrakinimas – ypač dažnai reikalinga paslauga (0)

Daugeliui žmonių transporto priemonė yra reikalinga kasdien. Tai – ne tik malonumas, patogumas, tačiau ir būtinybė, be kurios atstumų įveikimas būtų kur kas labiau komplikuotas. Visgi, ne visada viskas klostosi taip, kaip mums reikia ir kartais mašina paveda, kai yra netinkamiausias laikas.

Viena problemų yra užsikirtusi automobilio spynelė. Problema kyla tikrai ne tik dėl mašinos kompiuterio gedimų, tačiau labiau dėl žmonių išsiblaškymo. Patogu, kad automobilio atrakinimas šiuo metu specialistų vykdomas taip greitai ir patogiai, kadangi jie atvyksta iki vietos, kad ir kur reikia. Tačiau geriau yra žinoti – kaip to išvengti, kad pagalbos nereikėtų.

(Plačiau...)

4 kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis šviestuvus laukui (0)

Norisi, jog nepriklausomai nuo paros meto, grįžtant į namus mus pasitiktų jauki atmosfera. Ją sukurti padeda lauko šviestuvai, kuriuos galima pritaikyti tiek kieme, tiek sode. Jų pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta, todėl tenka gerai pagalvoti, kurie apšvietimo sprendimai būtų patys tinkamiausi. Tai padarysite lengviau, jei atsižvelgsite į kelis svarbiausius jų pasirinkimo kriterijus.

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Regis, pareigų ir darbo turite daugiau nei nusiteikimo aktyviai darbuotis. Geriau seksis intuicijos, slaptumo, meninio įkvėpimo reikalaujančios veiklos.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Bernadeta, Gendrė, Lengvenis, Kamilė, Karigaila, Simeonas;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galbūt imsitės įgyvendinti drąsų sumanymą. Jeigu nebūsite pernelyg godūs ir nekantrūs, santykiai su svarbiais jums žmonėmis sustiprės, pavyks dėl susitarti dėl partneriavimo, tarpininkavimo.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook