Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Ofisas svetainėje: kokias idėjas verta išbandyti? (0)

Šiais neįprastais laikais darbas iš namų tampa vis populiaresnis, todėl nieko keisto, kad daugelis nusprendžia įsirengti nedidelį ofisą savo namuose. Visgi, toli gražu ne kiekvienas tam gali skirti atskirą kambarį. Žinoma, turėti daugiau privatumo šiuo atveju iš tiesų norėtųsi, tačiau net ir neturėdami atskiros darbinės erdvės, net ir svetainėje galite susikurti nedidelį, bet patogų darbinį kampelį. Tokiu atveju svarbiausia įsitikinti, kad svetainė nepraras pagrindinės paskirties ir visas dėmesys nebus sutelktas į stalą – tai Jums padaryti padės žemiau pateiktos idėjos.

(Plačiau...)

Lovos ir čiužinio aukštis: kaip išsirinkti tinkamą? (0)

Dauguma žmonių apie čiužinio dydį susimąsto tuomet, kai ieško naujos lovos. Tačiau šis faktorius svarbus ir kitais atvejais. Čiužinio ir lovos aukštis turi įtakos tiek miego komfortui, tiek bendrai kūno sveikatai, tiek estetiniam kambario vaizdui.

(Plačiau...)

Kokį šiemet matysime „US Open“? (0)

Dėl pasaulyje kilusios pandemijos praktiškai visiškai stojo aristokratų sporto teniso sezonas. Jis turėjo su trenksmu grįžti rugpjūčio pabaigoje, kai Niujorke (Jungtinės Amerikos Valstijos) planuojama pradėti atvirąjį JAV teniso čempionatą – „US Open“. 

(Plačiau...)

Dažniausios priežastys, dėl kurių neįvyksta taip ilgai lauktos kelionės (0)

Ko gero, nereikia ir sakyti, koks yra vienas iš tų, kurį didelė dalis žmonių laiko tikrų tikriausiu malonumu. Tai – kelionės planavimas, ir, žinoma pati kelionė. Vis dėlto, kad ir kaip būtų malonu kelionę planuoti, jos laukti ir ja mėgautis, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ne visada šiems planams yra lemta išsipildyti. Ir tai labai dažnai nutinka pačiu netikėčiausiu būdu – ilgai lauktos kelionės rytą pastebima, kad automobilis nejuda iš vietos. Tačiau, ar kada susimąstėte, dėl kokių priežasčių dažniausiai taip nutinka? Kviečiame susipažinti su dažniausiais atvejais, kurie sugriauna kelionės planus ir ne juokais sugadina nuotaiką.

(Plačiau...)

Kai orai apvilia: ką svarbu žinoti važiuojant dviračiu per lietų? (0)

Turbūt maloniausia dviračiu važinėtis tuomet, kai virš galvos driekiasi mėlynas dangus, šviečia saulė ir pučia gaivus vėjelis. Vis tik orų neužsakysi, o net ir gražią vasaros dieną kelyje netikėtai gali užklupti liūtis ar stiprus vėjas. Ekspertai pažymi, kad minti pedalus tokiomis sąlygomis yra gerokai pavojingiau ir pataria, kaip pasiruošti galimoms orų išdaigoms.

(Plačiau...)

Tyrimas: valstybės skiriamus vaiko pinigus taupo tik trečdalis tėvų (0)

Lietuvoje kiekvienam vaikui valstybė kas mėnesį skiria 60,06 eurų universalią išmoką. Kaip juos panaudoti – išleisti ar taupyti, atsakomybė nuspręsti tenka tėvams. Bendrovės „NEO Finance“ inicijuotas gyventojų nuomonės tyrimas parodė, kad lietuviai gaunamus vaiko pinigus yra labiau linkę išleisti nei juos taupyti vaiko ateičiai ar investuoti.

(Plačiau...)

Apsilankymų skaičius piratinėse svetainėse mažėja (0)

Apsilankymų skaičius piratinėse svetainėse mažėja – rodo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) atlikto tyrimo duomenys.

(Plačiau...)

Grįžtamoji migracija auga - bet ar visi grįžtantieji laukiami? (0)

Nepaisant pandemijos ir jos keliamų rizikų, didžioji visuomenės dalis grįžtančių lietuvių atžvilgiu yra nusiteikusi teigiamai. Tai rodo Migracijos informacijos centro „Renkuosi Lietuvą“ užsakymu atliktas Visuomenės požiūrio į migracijos procesus Covid-19 kontekste kaitos tyrimas.

(Plačiau...)

4 jodo rūšys – kuri kam skirta? (0)

Vis dažniau vaistinėse teiraujamasi, kokios tabletės reikalingos vartoti branduolinės nelaimės metu. „Eurovaistinės“ vaistininkė Laura Gogienė sako, kad gyventojai dažnai nežino, jog kalio jodidas ir mikroelementas jodas yra skirtingos medžiagos, turinčios skirtingą poveikį. Vaistininkė paaiškina, kuris preparatas, kuriuo atveju reiklingas.

(Plačiau...)

Karštis ir saulė gali nokautuoti net dviem būdais (0)

Varginančios karščių bangos bei tiesioginiai saulės spinduliai pavojingi ne tik dėl žalingų ultravioletinių spindulių. Buvimas saulėkaitoje nepridengta galva ar tiesiog labai aukštoje temperatūroje neretai sukelia saulės arba šilumos smūgį, kurių simptomai yra labai panašūs.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook