Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Jūsų malonumo šaltinis – vibratorius: kokį rinktis? (0)

Vibratoriai anaiptol nėra naujovė, jie atsirado gana seniai. Tiesa, anuomet jų paskirtis buvo kiek kitokia – jie sukurti kaip medicininė priemonė gydyti... moterų isterijai, melancholijai. O turint omeny vibratorių teikiamus pojūčius tuo patikėti visai nesunku. Tačiau į vibratorių istoriją ir ištakas nesigilinsime, o pakalbėsime apie kur kas aktualesnius dalykus – vibratorių tipus ir kaip teisingai pasirinkti šį malonumą teikiantį žaisliuką.

(Plačiau...)

Kaip išsirinkti tinkamus vonios baldus? (0)

Dažniausiai esame linkę galvoti apie svetainės, miegamojo ar net virtuvės baldus. Apie vonios baldus daugžodžiauti nesame linkę. Galbūt tai ir yra gerai, nes išrinkti baldus voniai yra bene sudėtingiausias dalykas, mat neužtenka tik estetinio suvokimo apie patalpą. Būtina numatyti baldų ilgaamžiškumą, įvertinti jų kokybę bei atsparumą drėgmei. Taigi, kiek labiau įsigilinkime į vonios baldų sferą bei pasižiūrėkime į praktiškius patarimus, kurie galėtų padėti išsirinkti geriausius baldus jūsų voniai.

(Plačiau...)

Dantų implantacija: tarp mitų ir užgimstančio pasitikėjimo (4)

Šiuolaikinės dantų implantacijos ir protezavimo procedūros jau pažengė tiek, kad leidžia atkurti visą dantų lanką per parą. Ir vis dėlto dantų atkūrimas šiandien Lietuvoje yra viena nepatogiausių ir labiausiai mitais apaugusių temų.

(Plačiau...)

„Varlės“ atidarymo Jurbarke proga – dalis prekių už pusę kainos (3)

Viena populiariausių elektroninės prekybos parduotuvių „Varlė.lt“ sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. Jau šį penktadienį ir šeštadienį – rugsėjo 11-12 dienomis – Jurbarko gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į naujos parduotuvės atidarymo šventę.

(Plačiau...)

Smulkiesiems pieno gamintojams – galimybė kreiptis paramos (0)

Į pabaigą eina terminas teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį ,,Parama smulkiesiems ūkiams“. Norintiems prašyti šios paramos reikėtų atkreipti dėmesį, jog šiuo paraiškų priėmimo etapu, kuris truks iki rugsėjo 30 d., paraiškas galės teikti tik pienine galvijininkyste užsiimantys smulkieji ūkininkai.

(Plačiau...)

Populiariausios LED juostų pritaikymo idėjos (0)

Šiais laikais turime galimybę rinktis iš daugybės skirtingų apšvietimo sprendimų, todėl nenuostabu, kad atitinkamus elementus pritaikome ne tik kaip pagrindinį apšvietimą, bet ir kaip skirtingų erdvių dekoracijas. Tokiems tikslams ypač tinka universalumu garsėjančios LED juostos – jas itin paprasta sumontuoti, tad vienintelė sudėtingesnė užduotis yra sugalvoti, kaip jas pritaikyti būtent savo namuose. Siūlome susipažinti su dažniausiomis, praktiškai visuomet pasiteisinančiomis idėjomis – galbūt tarp jų surasite pačią geriausią.

(Plačiau...)

Žemės ūkio mokymų organizatoriams ir klausytojams – parama (0)

Sakoma, kad stovintis vanduo genda. Lygiai taip ir žinios – jei jų neatnaujiname, pasensta, tampa mažiau aktualios. Norint to išvengti, būtina mokytis visą gyvenimą. Nereikia stoti į universitetus ar kolegijas – atšviežinti įgūdžius galima ir lankant kursus ar seminarus.

(Plačiau...)

Kodėl geriausia pirkti naujas padangas? (0)

Dažnas vairuotojas  ieško galimybių, kurios padėtų sumažinti automobilio išlaikymo išlaidas. Neretai yra ieškoma tokių autoservisų, kuriuose paslaugos yra teikiamos pakankamai palankia kaina, o tuomet, kada tenka senas padangas pasikeisti naujomis, gali būti susigundoma įsigyti naudotas padangas. Nors toks sprendimas iš tiesų gali padėti išleisti mažiau pinigų, tačiau reikėtų įvertinti ir tai, ar padangos tarnaus pakankamai ilgą laiką. Specialistai visada rekomenduoja rinktis naujas, be ne naudotas padangas – apačioje yra pateikta platesnė informacija, kodėl naudotų padangų įsigijimas pasiteisina ne visais atvejais.

(Plačiau...)

Mediniai langai kokybe pajėgūs atsilaikyti prieš rinkos naujoves (0)

To, kas tikra bei kokybiška, „nupūsti“ nepajėgūs jokie mados vėjai. Tai – teiginys, kurį galima pritaikyti įvairiose situacijose. Ne išimtis – statyba bei namų įrengimas, o tiksliau – mediniai langai, akivaizdu, išlaikę savo poziciją nepaisant naujovių šioje rinkoje. Atrodė, jog prieš maždaug 3 dešimtmečius, kai mūsų šalyje buvo pradėta plastikinių langų gamyba, medinukams atėjo galas. Žmonės, turintys atitinkamas finansines galimybes (kartais – net ir nesant būtinybės), medinių langų vietoje pasirinko plastikinius. Alternatyva senus medinius langus, sėkmingai atitarnavusius ilgus metus, keisti į naujus, tik pagamintus iš tos pačios medžiagos, retai buvo svarstoma. Juk plastikiniais langais  „padabintas“ namas toks madingas! Tad dėl kokių priežasčių šiandien medinius langus matome ne tik gūdžiuose kaimuose? Išbandžius kitas alternatyvas bei susipažinus su pastarųjų eksploatacinėmis savybėmis, paaiškėjo, jog mediniai langai – vienas geriausių pasirinkimų, vertas investicijų, kurios neretai yra aukštesnės, nei, pavyzdžiui, plastikinių langų kaina.

(Plačiau...)

Nauji įpročiai – dėl visų gerovės (0)

Dabartinėmis žiniomis ir atliktais medicinos tyrimais yra patvirtinta, kad pasaulį sudrebinęs koronavirusas plinta žmonių populiacijoje ir jo užsikrėtimo kelias yra oro lašeliniu būdu, todėl neatsakingi žmonių veiksmai ir nepagrįstos abejonės priimtais sprendimais daro didžiulę įtaką jo plitimui ir kelia grėsmę visuomenei.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook