Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Krūtų implantų kompensavimu pasinaudojo pirmosios pacientės (0)

Nuo šių metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis pradėjus kompensuoti krūtų implantus, atliekant krūtų rekonstrukcijos operacijas, šia galimybe pasinaudojo pirmosios moterys. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai džiaugiasi, jog naujoji implantų kompensavimo tvarka leidžia ženkliai sumažinti pacienčių finansinę naštą ir tuo pačiu padeda atkurti jų pasitikėjimą savimi.

(Plačiau...)

Pasaulis: jis stebina kiekvieną dieną (0)

Kiekviena diena tuo ir ypatinga, kad galime sužinoti, suprasti ar net išmokti kažką naujo. Na, o naujienų tikai netrūksta – juk yra tiek daug dalykų, kurie mus gali nustebinti. Ypač daug staigmenų bei netikėtų faktų gali pert platusis pasaulis. Galite būti tikri, net jei ir kiekvieną dieną domėsitės pasauliu, jums nepakaks viso gyvenimo, kad apie jį viską žinotumėte. Taigi domėtis mus supančiu pasauliu tikrai verta. Na, o dabar – kaip tik ir turite puikią progą tai padaryti.

(Plačiau...)

Nusileidimo takeliai vandens parkuose: ką galima daryti ir ko ne? (0)

Vandens parkai – viena smagiausių erdvių, kokią tik galite palankyti kartu su visa šeima. Būtent čia rasite daugybę smagių atrakcionų bei pramogas visai dienai. Ir dar viena gera žinia - laikas bus leidžiamas ne tik smagiai, bet ir labai naudingai: lavinami kūno raumenys bei koordinacija, deginamos kalorijos ir t.t. Tačiau taip pat svarbu žinoti, kad ši pramogų vieta yra viena iš tų, kurioje lankantis labai svarbu lankytis ir tam tikrų taisyklių. Dalis iš jų yra susijusi su nusileidimo takeliais. Taigi, ką galima daryti ir ko ne?

(Plačiau...)

Gegužės 19-oji – Vyšyvankos diena (0)

Kasmet trečiąjį gegužės ketvirtadienį ukrainiečiai ir jų draugai visame pasaulyje puošiasi tradiciniais raštais išmargintais marškiniais ir mini Vyšyvanka dieną.

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Dalykiniai rūpesčiai neleis atsipalaiduoti nė minutei, kol neatliksite konkrečių darbų. Jeigu pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas;

(Plačiau...)

Maudymosi kostiumėliai: naudingi ir praktiški patarimai, kaip juos prižiūrėti (0)

Maudymosi kostiumėliai – tai vienas svarbiausių vasaros sezono atributų. Maudymosi kostiumėliai reikalingi ne tik maudantis, bet ir deginantis saulėje ar tiesiog aktyviai leidžiant laiką, pavyzdžiui, žaidžiant paplūdimio tinklinį. Dėl šios priežasties svarbu ne tik žinoti, kaip tinkamai išsirinkti pagrindinį vasaros sezono akcentą, bet ir skirti ypatingą dėmesį jo priežiūrai. AUDIMAS prekės ženklo specialistai pateikia praktiškų patarimų, kaip prižiūrėti maudymosi kostiumėlius.

(Plačiau...)

Gegužės 20-oji – Pasaulinė metrologijos diena. Pasaulinė bičių diena. Kauno diena. Mažojo futbolo diena. Tarptautinė personalo profesionalų diena (0)

Metrologija – mokslas apie matavimo priemones. 1875 m. gegužės 20 d. tarp 17-os šalių buvo pasirašyta Metro konvencija, pagal kurią šalys susitaria naudoti universalią matų sistemą (SI).

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Jus gali prisiminti senas pažįstamas ar draugas. Tai, ką jis siūlys ar ko prašys, jus gali pralinksminti. Gerai skirsite gėrį nuo blogio, teisybę nuo neteisybės, todėl turbūt neapsigausite priimdami pasiūlymą arba jo atsisakydami.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook