Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

4 gėlių pirkimo tendencijos, išryškėsiančios šiemet

4 gėlių pirkimo tendencijos, išryškėsiančios šiemet (0)

2021-02-10

Šie metai gėlių industrijos pasauliui, kaip ir visiems kitiems verslams, buvo kupini iššūkių ir naujovių. Nepaisant pakitusio mūsų gyvenimo ritmo, grožio, kokybės, estetikos ir gerų emocijų troškimas niekur nedingo. Padidėjusį poreikį kurti jaukią aplinką pastebi specialistai, kurių viena pagrindinių veiklų – gėlių pristatymas. Nors šie metai kitokie, į spalvingą ir pozityvias emocijas skatinantį gėlių pasaulį jie atnešė šviežio oro gūsį ir suformavo naujus pirkėjų įpročius.

2021 metų gėlių spalvos ir savybės

Sunku nepastebėti įsivyraujančios spalvų paletės – 2021 m., be abejonės, matysime daug daugiau pastelinių spalvų.  Gerai pagalvojus, galbūt tai natūraliai atėjęs poreikis. Praėję metai bei šių pradžia daug kam asocijuojasi su namais. Čia verda ne tik šeimos gyvenimas, bet, labai tikėtina, persikėlė ir visi darbai. Tad siekis susikurti jaukią, raminančią, akiai malonią aplinką tik stiprėja.

Rausvi, smėlio, melsvos ar prigesintos žalsvos atspalviai užpildo erdves geromis emocijomis, padeda kovoti su depresyvia nuotaika. Beje, domimasi ne tik gėlių spalvomis, bet ir savybėmis. Vis labiau įvertinami augalai, kurie grynina, švarina orą.

Gėlėms internetu – taip!

Vienas didžiausių žingsnių kone visose industrijose – iš fizinių parduotuvių žengiama į virtualios erdvės platybes. Internetas pražydo įvairiausių gėlių žiedais ir naujomis galimybėmis, tačiau labai svarbu tai, kad šiais metais būtina palaikyti ir kokybiškus pristatymo procesus. Tobulėjant technologijoms, pirkėjo lūkesčių kartelė auga.

Jei, pavyzdžiui, jūsų teikiama paslauga yra gėlių pristatymas, tai nuo interneto svetainės patogumo, asortimento iki profesionalaus personalo, pristatymo laiko ir būdų – viskas turi būti nepriekaištinga. Tiesa, prognozuojama, kad lygiai taip pat, kaip reguliariai užsisakome maistą į namus, visai netrukus atitinkamai pritaikysime šią praktiką ir užsisakydami gėlių prenumeratas.

Ekologiškas pasirinkimas

Jau kurį laiką vis svarbesniu mūsų gyvenimuose tampa ekologijos aspektas. Ši tendencija 2021-aisiais gėlių pasaulyje taps labai svarbiu pasirinkimo veiksniu. Ar įmanoma, pristatant puokštę į namus, pasirinkti, kokioje pakuotėje ji atkeliaus? Ar, propaguodami sąmoningą vartojimą, galime tikėtis, kad gėles pristatanti įmonė atsižvelgs į mūsų pasirinkimus? Tai derėtų apgalvoti kiekvienam gėlių verslui, pradedančiam teikti platesnį paslaugų spektrą.

Suasmenintas užsakymas arba išskirtinumo tendencija

Kalbant apie pasirinkimus, pirkėjams vis aktualesnis ne tik asmeninių poreikių atitikimas, bet ir paties kūrinio suasmeninimas. Nenuostabu, kad aplinkybių priversti praleisti nemažai laiko atskirai nuo mylimų žmonių, pradedame ieškoti būdų, kaip juos nustebinti ir priminti, kokie jie unikalūs ir svarbūs. Gėlių pristatymas Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje patvirtino: į Lietuvą ateina pasaulinės kitokių užsakymų mados. Kompozicijos tampa išskirtinės, unikalios. Didelis dėmesys skiriamas detalėms, užrašams, pakuotei, pristatymo būdui, kvapams.

Šie ryškėjantys pirkėjų įpročiai aiškiai parodo, kad gėlės mums ne tik grožis ar prabanga – jos tampa neatskiriama, unikalia interjero detale, būdu palaikyti geresnę emocinę būseną bei ryšį su artimaisiais.

Užsak. Nr. 164.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook