Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

5 būdai, kaip nustebinti Ją per Valentino dieną

5 būdai, kaip nustebinti Ją per Valentino dieną (0)

2021-02-05

Nors yra sakoma, jog meilės diena turėtų būti švenčiama ne vieną dieną metuose, o ištisus metus, vis dėlto kodėl nepasinaudojus šia švente ir nepraleidus daugiau laiko su savo antrąja puse. Valentino diena – puiki proga vyrams, dažnai jausmų atžvilgiu esantiems santūresniems, išreikšti savo meilę, atsiriboti nuo įvairių darbų bei visą dėmesį skirti savo mylimajai, nustebinant ją kažkuo ypatingu. Visgi sugalvoti, kaip tai padaryti, kartais gali būti šiek tiek sudėtinga, tad kad užduotis taptų lengvesnė, šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, ką smagaus galima nuveikti per Valentino dieną.

Atkurkite pirmąjį pasimatymą

Pirmasis pasimatymas – yra tai, kas praėjus metams ar net dešimtmečiams kiekvienos poros atmintyje išlieka magišku prisiminimu. Daugelis porų net įvardija, jog pirmasis pasimatymas ir buvo pats geriausias laikas kartu, kokį jie tik prisimena. Todėl pabandyti atkartoti jį bei sugrąžinti tuo metu tvyrojusią atmosferą –  verta. Žinoma, tam reikės šiek tiek pasiruošti. Pabandykite kuo detaliau prisiminti, ką tą dieną veikėte, ką valgėte ar net ką vilkėjote – visa tai leis atkurti pirmąjį pasimatymą kuo tiksliau ir padės geriau įsijausti į jo nuotaiką. Taip pat svarbus ne tik fizinis, bet ir psichologinis pasiruošimas. Galvokite apie savo moterį taip, kaip pirmą kartą ją susitikus. Pasistenkite prisiminti ne tik aplankytas vietas, bet ir jausmus, kuriuos jautėte tądien.

Romantiška vakarienė

Jei jūsų antroji pusė yra tikrų tikriausia romantikė, vakarienė žvakių šviesoje visuomet gera idėja! Pagalvokite, koks patiekalas yra jos mėgstamiausias, daugybę idėjų ir receptų tikrai nesunkiai rasite internete. Be to, pasirūpinkite ir atmosfera. Rožių žiedlapiai, žvakės bei romantiška muzika puikiai tiks ypatingai nuotaikai sukurti. Būkite kūrybingi ir nebijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, jei jūsų antrai pusei itin patinka piknikai, tačiau dėl šalčio lauke jo jums suorganizuoti nepavyks, tiesiog surenkite jį svetainėje. Pledas, su meile ruoštas maistas, daugybė pagalvėlių ir laikas dviese – visa tai tikrai padarys įspūdį! O jei manote, jog romantiška vakarienė per daug banali idėja, nustebinkite savo merginą jūsų ruoštais pusryčiais į lovą su gėlių puokšte ar kokia kita miela dovanėle.

Išmokite naują šokį

Kada buvo paskutinis kartas, kai kartu su savo mergina šokote? Jei tai nėra veikla, kurią darote dažnai, šokis puikiai tiks, norint nustebinti savo antrąją pusę. Viskas, ką reikės padaryti – patraukti baldus bei visus kambaryje esančius daiktus taip, kad būtų galima sukurti erdvę, leidžiančią nevaržomai judėti, paleisti norimą muziką bei linksmintis iki paryčių! Žinoma, šią smagią veiklą galima papildyti ir naujomis žiniomis. Dabar internete galima rasti daugybę šokių pamokų, kurių metu išmoksite tokius šokius kaip tango, salsą ar bačatą. Šokis leidžia sukurti itin artimą ryšį tarp dviejų žmonių, tad pasirinkę tokią veiklą ne tik išbandysite kažką naujo ar gausite naujų įgūdžių, bet ir romantiškai bei aistringai praleisite laiką vienas su kitu.

Filmų vakaras

Dažnai pasitvirtina taisyklė – genialumas slypi paprastume. Ir iš tiesų kartais pačios paprasčiausios idėjos tampa pačiu maloniausiu užsiėmimu, kuris išlieka mūsų atmintyje dar ne vienerius metus. Dėl to, filmų vakaras puikiai tiks Valentino dienai paminėti. Pasirūpinkite jūsų antrajai pusei patinkančiu filmu, jaukiu apšvietimu, patogia vieta žiūrėjimui ir geras laikas kartu garantuotas. Tiesa, be viso to, kad suteiktumėte dar didesnį įspūdį savo mylimai moteriai, galite paruošti ar nupirkti jos mėgstamiausių užkandžių, pagaminti dekoracijas, imituojančias kino teatro aplinką, ar pasirūpinti kitomis mielomis smulkmenėlėmis, sušildančiomis širdį. Toks specialus pasiruošimas parodys jūsų antrajai pusei, kaip gerai ją pažįstate ir kiek daug pastangų dėl jos įdėjote.

Erotinis masažas

Tiems, kas nori šiek tiek pikantiškesnių potyrių Valentino dieną, puiki išeitis – erotinis masažas. Erotinis masažas užtikrins, jog jūsų antroji pusė gautų visą reikiamą ir trokštamą dėmesį iš jūsų bei intymumą, pripildytą malonių jausmų. Toks masažas leidžia ne tik fiziškai ir emociškai užmegzti stiprų ryšį su partnere, bet ir yra idealus būdas švęsti meilę, aistrą bei viską, kas yra tarp jų. Be abejo, norint užsiimti tuo, reikia pasirūpinti ir tinkama aplinka. Pasirinktame kambaryje pritemdykite šviesas, paleiskite romantišką muziką ir uždekite žvakę – visa tai leis partnerei pasinerti į meilės bei aistros sūkurį. Taip pat nepamirškite pasirūpinti masažo aliejumi, kuris rankų prisilietimus prie kūno pavers daug malonesnius, švelnesnius ir itin jaudinančius. Daugiau patarimų apie erotinį masažą ir jo atlikimo technikas galite rasti šiame straipsnyje.

Kaip bebūtų, kad ir kokį būdą pasirinksite nustebinti savo antrąją pusę Valentino dienos proga, galite jaustis ramūs, jog jūsų skiriamas dėmesys bei laikas atneš jūsų mylimajai tik pačias geriausias emocijas, dar ilgai užsiliksiančias širdyje.

Užsak. Nr. 158.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook