Artėja vasara: kaip puoselėti gražią kojų odą?

Artėja vasara: kaip puoselėti gražią kojų odą? (0)

2021-03-22

Kiekvienas sezonas verčia mus kažką puoselėti. Žiemą mes maitiname odą nuo išsausėjimo, taip pat prižiūrime plaukus, kad jie mažiau elektrintųsi. Pavasarį prasideda įvairios depiliacijos, o rudenį – veido valymai, kūno šveitimai. Vis dėlto, vasara yra tas metas, kai moterims (ir ne tik) rūpi atrodyti tobulai nuo plaukų iki pirštų galiukų.

Procedūros nuo celiulito

Kiekvienos moters didžiausias priešas – celiulitas. Nuo jo gelbėti gali sveika mityba, sportas, tačiau tikrai ne kiekviena pasiryžta taip kardinaliai keisti gyvenimo būdą. Tokiu atveju į pagalbą ateina procedūros, viena jų – LPG masažas. Lipomasažas šiuo išskirtiniu aparatu yra patvirtintas metodas apelsino žievelės mažinimui. Ši procedūra naudojama riebalų ir celiulito mažinimui, odos stangrinimui bei kūno formų formavimui. Taip pat masažas aktualus tiems, kurie labai staiga neteko didelio svorio kiekio arba kaip tik – priaugo. Tai padės sustangrinti odą bei atstatyti ją.

Pasaulyje nuo apelsino žievelės ant kojų kenčia net 90 proc. moterų. Tačiau nustatyta, kad dažniausia priemonė, kurios moterys imasi norėdamos mažinti celiulitą – anticeliulitinis masažas. Jis padeda pagerinti limfotaką, iš organizmo pašalinti toksinus. Taip pat oda po viso kurso tampa stangresnė, elastingesnė, sveikiau atrodo. Be viso to, pagerėja medžiagų apykaita, tad ateityje celiulitas kaupsis kur kas lėčiau.

Anticeliulitinis masažas: rankomis ar aparatu?

Iš tiesų, toms, kurios domisi šiuo masažu, gali natūraliai kilti klausimas: „o kas geriau? Rankos ar aparatas?“ Vienareikšmiško atsakymo nėra, tačiau skirtumas tarp jų tikrai pastebimas jei papildomai keisite gyvenimo būdą.

Viską lemia situacija ir papildomos priemonės, kurios pasitelkiamos siekiant sumažinti celiulitą. Pavyzdžiui, jei nekeisime gyvenimo įpročių, o rinksimės salone atliekamą anticeliulitinį masažą rankomis, procedūra bus efektyvi. Tačiau jei sportuosime, gersime daug vandens, sureguliuosime mitybą ir rinksimės anticeliulitinius masažus aparatu, rezultatas gali būti geresnis nei pirmu atveju.

Papildomos priemonės nuo celiulito

Anticeliulitiniai kremai, aliejai, kūno įvyniojimo priemonės, kaukės nuo celiulito, naminės priemonės kovai su šia problema ir kiti produktai. Štai tokia priemonių gausa, tad kaip pasirinkti?

Priemonių pasirinkimą pirmiausia suponuoja tai, kiek celiulitas yra pažeidęs odą. Šis kriterijus leis lengviau rinktis iš alternatyvų gausos. Jei celiulitas lengvos formos ir oda pažeista mažiau, nesirinkite itin stipriai veikiančių priemonių – prioritetą teikite vidurinio stiprumo. Tačiau jei oda labai stipriai pažeista, Jums pagelbės stipraus ar net ypač stipraus intensyvumo kaukės bei įvyniojimai. Viską rasite parduotuvėje Douglas. Dovanų kuponas internetu gali tapti ir puikia dovana.

Užsak. Nr. 327.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook