Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Artėjančių Motinos bei Tėvo švenčių proga – geriausių dovanų p...

Artėjančių Motinos bei Tėvo švenčių proga – geriausių dovanų paieškos (0)

2021-04-29

Jau visai netrukus turėsime progą pasveikinti vienus svarbiausių žmonių savo gyvenime – Mamą bei Tėtį. Atėjus gražioms šventėms, norisi ištarti ne šiltu žodžius, bet ir įteikti mielą dovaną, kuri suteiktų daug gerų emocijų. Ir nors dažniausiai likus dar daug laiko iki šventės iš Mamos ar Tėčio galima išgirsti frazes apie tai, kad jokie daiktai ir dovanos nėra reikalingos, tai išgirdusios atžalos tik gudriai nusišypso ir pradeda dovanos paieškas. Tad kas turėtų patraukti jūsų dėmesį, kad dovana būtų naudinga, suteikti daug gerų emocijų bei leistų bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės? Puikiu pasirinkimu gali tapti NoriuNoriuNoriu pasiūlymai maloniam ir naudingam laisvalaikiui. Kadangi pasiūlymai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, turime keletą vertingų patarimų.

Koks pasiūlymas labiausiai tiks Mamai?

Moteris visada asocijuojasi su grožiu, savęs tobulinimu, maloniu atsipalaidavimu leidžiant laiką, tad visa tai ir turėtų atsispindėti poilsio pasiūlymą. Užsukę į NoriuNoriuNoriu, rasite labai daug šiuos lūkesčius galinčių pateisinti pasiūlymų. Tad, kad ir išrinktumėte patį geriausią, būtinai atkreipkite dėmesį į šias detales:

• trukmė (iš anksto atsakingai įvertinkite mamos užimtumą ir pasidomėkite, kiek laiko ji galėtų paskirti išvykai. Kad ir kiek šiam tikslui laiko galėtų skirti jūsų Mama, tikrai surasite tinkamiausią variantą – galite rinktis vienos dienos, kelių dienų savaitės ar net kelių savaičių poilsio pasiūlymus);

• kokiomis procedūromis norėtųsi pasimėgauti? (mūsų parengti poilsio siūlymai, yra praturtinti pačiomis įvairiausiomis grožio bei sveikatos procedūromis, pradedant kaklo ar aromaterapiniais masažais ir užbaigiant jauninančiomis veido procedūromis. Taigi, jums telieka tik sužinoti, kokias procedūras labiausiai norėtų išbandyti jūsų Mama ir surasti tokį poilsio pasiūlymą, į kurį jos ir būtų įtrauktos. Na, o, jeigu atsakymo į šį klausimą surasti nepavyks, tokiu atveju galimas kitas variantas – tiesiog pasirinkite poilsio pasiūlymą, į kurį yra įtrauktas jūsų Mamos jau pamėgtos grožio procedūros);

• ar norėtųsi ir papramogauti? (vis dėlto, nereikia pamiršti, kad dauguma moterų domina ne tik galimybė palepinti savo odą, plaukus ar nagus įvairiomis grožio procedūromis, bet ir papramogauti, todėl jūsų laukia dar viena užduotis – sužinoti, ar tam tikrą dalį išvykos jūsų mama norėtų skirti pramogoms, ir, jei taip, tai pasidomėti, kokios pramogos domina labiausiai).

Kokį pasiūlymą išrinkti Tėčiui?

Poilsio pasiūlymai, kurie tiktų jūsų tėčiui, taip pat sudaro nemažą pasirinkimą, todėl ieškant to vienintelio, taip pat derėtų įvertinti tam tikras detales:

• Trukmė (kaip ir kalbant apie poilsio pasiūlymus, skirtus Mamoms, taip ir renkantis poilsio pasiūlymą Tėčiui, pirmiausia reikėtų įvertinti jo trukmę. Pasidomėkite, kiek laiko išvykai galėtų skirti jūsų Tėtis).;

•  ką norėtųsi veikti išvykos metu? (pastebima tendencija, kad jei moterys dažniausiai pirmenybę teikia grožio procedūroms, tai vyrus dažniausiai domina ekstremalios ar aktyvios pramogos; taigi, belieka tik surasti atsakymą į klausimą, kuriomis iš jų, jūsų Tėtis norėtųsi pasimėgauti labiausiai).

Dovana dviem

Na, o, ei dėl ta tikrų aplinkybių, pavyzdžiui, laiko stokos, nuspręsite abu tėvus pasveikinti šiomis progomis vienu metu, tuomet idealiu pasirinkimu taps poilsio pasiūlymas dviem asmenims. Rinkdamiesi tokio pobūdžio pasiūlymą, atsakingai įvertinkite, kokios trukmės jis turėtų būti (kiek laiko išvykimui galėtų skirti jūsų tėveliai); o taip pat – iš anksto pasiteiraukite, kokias vietas jie dar norėtų aplankyti (tuomet bus lengviau nuspręsti, kokį kurortą pasirinkti – Birštoną, Druskininkus, Šventąją, Palangą ir t.t.); o taip pat atsakingai įvertinkite, kokios procedūros jiems patiktų labiausiai.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook