Aulinukai 2020 rudeniui ir žiemai: kokios tendencijos laukia?

Aulinukai 2020 rudeniui ir žiemai: kokios tendencijos laukia? (0)

2020-10-19

Drąsiai galima sakyti, kad aulinukai yra viena populiariausiųjų šaltojo sezono avalynių, Ypač ši avalynė paklausi tarp dailiosios lyties atstovių. Jos ypač vertina aulinukus dėl puikaus komforto bei plačių pritaikymo galimybių, kuriant pačius įvairiausius įvaizdžius. Taigi, tikrai nesunku nuspėti, kad ne viena dailios lyties atstovė nuspręs save palepinti nauja aulinukų pora. Na, o, kad pavyktų išsirinkti pačius tinkamiausius dėmesį verta atkreipti ir į šio sezono tendencijas.

Aulinukų pirkimas internetu

Ne paslaptis, kad šie metai yra tikrai kitokie nei ankstesni – rekomenduojama vengti masinių žmonių susibūrimo vietų. Ne išimtis ir apsipirkimas – net ir aulinukų pirkimas gali tapti jūsų sveikatai pavojų keliančia procedūra. Taigi, neabejotinai viena svarbiausių šių metų tendencijų yra aulinukai internetu. Pirkite laukinukus internetu, apsipirkite saugiai bei patogiausia, bet kurią savaitės dieną, išvengdami masinių susibūrimų. Rinkitės saugų bei sau patogiausią pristatymo būdą.

Netrūksta dekoro elementų

Nors apie lietuvaites dažnai yra sakoma, kad tai – itin konservatyvios pirkėjos, ištikimos pamėgto stiliaus daiktams, galima teigti, kad būtent šį rudenį apsisprendimai bus kur kas drąsesni. Tam įtakos turės ir naujausios tendencijos. Viena jų sako, kad šį sezoną bus ypač madingi aulinukai, gausiai dekoruoti įvairiomis detalėmis. Na, o jums belieka tik nuspręsti, kurios detalės yra arčiausiai jūsų širdies – metalo grandinėlės ar sagtys; smulkūs karoliukai ar odiniai raišteliai. Kad ir kas tai bebūtų, dekoro detalės tikrai turi būti matyti ant naujausio jūsų pirkinio.

Masyvūs kulnai

Šį sezoną taip pat bus madingi aulinukai masyviais kulnais. Belieka tik pridurti, kad ši tendencija, ko gero, bus sutinkamai tikrai labai džiugiai, kadangi daugelis dailiosios lyties atstovių masyvius kulnus vertina kaip patogumą garantą.

Mažiau klasikos, daugiau modernizmo

Savaime suprantama, avalynės stilius yra ir dar vienas kriterijus, pagal kurį galime spręsti, kokiems batams teikti pirmenybę konkrečiu laikotarpiu.  Belieka tik pridurti, kad šių metų tendencijos byloja svarbią tiesą – turėtų būti kuo mažiau klasikos ir daugiau modernizmo. Kita vertus, jei esate ypač ištikimo klasikiniams sprendimams, puikia išeitimi galėtų tapti dviejų porų aulinukų įsigijimas – klasikinių ir modernių. Klasikiniai aulinukai puikiai tarnaus ir prabėgus ne vieneriems metams, na, o modernūs aulinukai leis sukurti ypač stilingus šio rudens bei žiemos įvaizdžius.

Blizgūs, o gal matiniai?

Pats metas patarti ir dar vieną kriterijų, kuris taip pat padės geriau suvokti, kuriems aulinukams pirmenybę teikti šiais metais. Kaip turėtų atrodyti aulinukai? Kokie jie turėtų būt – blizgūs ar matiniai? Pasirodo, šiais metais pirmenybę reikėtų teikti blizgiems aulinukams. Tokia avalynė puikiai derės prie vienspalvio palto ar striukės.

Kokią pinigų sumą skirti šiam pirkiniui?

Na, ir, žinoma, išlieka nepatartas ir dar vienas, ne ką mažiau aktualus klausimas. Kiek turėtų kainuoti šis pirkinys? Specialistai sako, kad šiam rudens ir žiemos pirkiniui reikėtų skirti maždaug šimtą eurų. Jei pirmenybė bus teikiama ne moderniems, o klasikiniams aulinukams, nebijokite investuoti ir dar didesnės pinigų sumos, kadangi ši avalynė puikiai tiks ir po penkerių metų.  Na, o, tiems, kurie dar neapsisprendė, kiek pinigų skirs šiam pirkiniui, tačiau žino, kad nori kuo patrauklesnės kainos, verta užsukti į https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/avalyne-moterims/bateliai-moterims. Čia jūsų laukia ne tik ypač patrauklios kainos, bet ir labai didelės nuolaidos – galite įsigyti moteriškus aulinukus su kelių, keliolikos ar net keliasdešimt procentų nuolaida.

Jau pats metas pasirūpinti tinkamiausia avalyne rudeniui bei žiemai.

Užsak. nr. 1060.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook