Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Dovanos merginai

Dovanos merginai (0)

2021-02-22

Laikas kartu tiesiog skriete skrieja! Vieną akimirką ji geriausia draugė, kitą – mergina, o nespėję apsidairyti suplanavote visą likusį gyvenimą. Kiekvieną akimirką norisi šią moterį nustebinti vis kitaip, todėl dovanos merginai yra nemenkas išbandymas. Kaip jai padaryti siurprizą, kokio dar iki šiol nėra buvę?

Ką žinoti apie švenčių psichologiją?

Psichologai pataria skirti draugams ir artimiesiems daug dėmesio ir laiko. Tai padeda palaikyti tvirtus santykius ir atrasti malonių veiklų kartu. Jei draugei svarbiau įspūdžiai nei lentynoje dulkantys niekučiai, dovanos gimtadieniui gali tapti nuostabiais prisiminimais. Mergina nepamirš dienos, kai veikė tai, ko visada troško – apsilankė išsvajotame renginyje, šoko kiaurą naktį ar dovanų kuponą iškeitė į pramogą dviems.

Metuose yra viena diena, kai labiau nei bet kada traukia romantika. Ech, tas pirmasis vasaris, kai galvoje sukosi mintys apie dovanas Valentino dienos proga! Nors akimirką kamavo nerimas, siurprizas panelei paliko neišdildomą įspūdį! Ji nepamirš vakarienės žvakių šviesoje ir šokolado degustacijos dviems…

Kasmet, artėjant šilčiausioms metų šventėms, norisi artimuosius palepinti mažomis, šiltomis dovanėlėmis. Bet kodėl neišbandžius šio to nauja? Pramogos dviems nuotykių parke šventėms suteiks naujų spalvų! O netradicinės dovanos Kalėdoms, tikėtina, taps nauja, judviejų tradicija.

Tvirtiems santykiams – dovanos dviems

Nespėjus apsidairyti, pirmąsiais šventes keičia draugystės metinės. Metų metus vis geriau pažįstate brangų žmogų, mokotės vienas iš kito ir išgyvenate jautrias akimirkas. Dovanos metinėms puikiai atspindi laiką, praleistą kartu. Ką dažniausiai veikiate kartu? Dovanų kuponas pamėgtai veiklai – išties puikus siurprizas!

Nuo pat akimirkos, kai susitikote, buvo aišku, kad šalia žmogus, su kuriuo norisi praleisti visą likusį gyvenimą! Jautriausias santykių akimirkas įprasminkite darydami vienas kitam malonius siurprizus. Dovanos sužadėtuvių proga gali pildyti svajones. Galbūt seniai planavote kartu išvykti į kelionę? Ji liktų sužavėta sužadėtuvėmis snieguoto kalno viršūnėje ar žvelgiant į vaizdą iš paukščio skrydžio!

Kokį kelią kartu nuėjote? Vestuvių sukaktys minimos nuo pirmosios dienos, vadinamos žaliąja sukaktimi. Pirmosios – popierinės – vestuvių metinės simbolizuoja dar trapius, neseniai sukurtus santykius. Šia proga dovanojami daiktai iš popieriaus – nuotraukų albumai, užrašinės, o galbūt – dovanų kuponai. Iki devintųjų metų vestuvių sukaktys minimos kasmet, vėliau – kas penkerius metus. Daugiau idėjų, ką padovanoti vestuvių proga ar nustebinti brangią panelę rasite svetainėje Beta.lt. Dovanos internetu kainuoja ne tik pigiau, bet ir visada geriausia kaina.

Užsak. Nr. 198.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook