Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Flamingo“ plieninė lietaus nuvedimo sistema – patikima apsaug...

„Flamingo“ plieninė lietaus nuvedimo sistema – patikima apsauga nuo vandens pertekliaus (0)

2020-11-05

Kai kurie pastatų konstrukciniai elementai yra tokie įprasti, jog šių buvimas yra savaime suprantama net vaikui. Tai akivaizdu žvelgiant į mažylių piešinius. Pavyzdžiui, kone kiekviename piešinyje, kuriame pavaizduotas namas, galime pamatyti stogą, duris, kaminą, langus. Dar pridėkime žydinčias gėles, plaukiantį debesėlį ir besišypsančią saulutę ir štai jums idiliškas, už „širdies griebiantis“ vaizdelis. Tiesa, realybė yra gerokai kitokia. Namo savininkas bus patenkintas kaip ta saulutė tik tokiu atveju, jei statant naują ar rekonstruojant seną pastatą, nepamiršta bus ir „Flamingo“ plieninės lietaus nuvedimo sistema. Arba analogišką funkciją atliekantis kito prekinio ženklo gaminys, pasirinktas įvertinus šio charakteristiką bei turimus individualius pageidavimus. Kiek nemalonumų pridaryti gali vandens perteklius, nevaržomai tekantis pastatu bei greta esančia teritorija.

Kodėl lietaus nuvedimo sistema yra būtina?

Statant ar remontuojant pastatus, reikia sutikti, kai kurios procedūros yra būtinos tik iš reikalo, bandant atitikti vienokius ar kitokius reikalavimus. Tačiau to tikrai negalima pasakyti apie lietaus nuvedimo sistemą. Tai – neabejotinai būtinas elementas, kalbant apie pastato estetiką bei funkcionalumą.

Kas būtų, jei, dėl tam tikrų priežasčių, lietaus nuvedimo sistema būtų „pamiršta“ ar sumontuota netinkamai? Patikėkite, žalą netruktų patirti ne tik namas, bet ir aplink esanti teritorija. Pastatu tekantis lietaus ar tirpstančio sniego vanduo, saulei šviečiant, aišku, išdžiūtų, tačiau paliktų nemalones „dovanėles“ – koroziją, pelėsį, o ilgainiui būtų pakenkta ir pamatams. Tikriausiai nereikia priminti, jog stogas – viena brangiausių pastatų dalių, kuriai, dėl besikaupiančio vandens bei nešvarumų, taip pat kyla realus pavojus. „Šalutinio poveikio“ sąrašą dar galima papildyti skęstančia veja, iškilnotomis trinkelėmis, apsemtu rūsiu...Tikriausiai žmonės, praktiškai susidūrę su netinkamai veikiančia arba apskritai neegzistuojančia lietaus nuvedimo sistema, galėtų paminėti ir daugiau su tuo susijusių problemų. Ir, galima spėti, jie nedrįstų abejoti šio konstrukcinio elemento reikšme bei būtinybe.

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos privalumai

Rinkoje galima įsigyti lietaus nuvedimo sistemų, kurios yra pagamintos iš PVC plastiko arba plieno. Šiame straipsnyje apžvelgsime būtent pastarojo varianto ypatybes.

Ilgai tarnauja. Lyginant su plastiku, plieninė lietaus nuvedimo sistema pasižymi ilgesniu eksploataciniu laikotarpiu. Kalbant konkrečiai apie „Flamingo“ modelį, gamintojas suteikia 30-ties metų garantiją naudojant šį zonose, pasižyminčiose didesniu aplinkos koroziškumu, pavyzdžiui, pramoninėje zonoje ar pastatuose, esančiuose pakrantėse. Vadinas, kalbant apie įprastos „rizikos“ sąlygas, šis gaminys sėkmingai tarnaus ir dar kur kas ilgiau.

Tvirta, atspari konstrukcija. Plienas yra atsparus ne tik mechaniniams išorės pažeidimams, bet ir aplinkos poveikiui. Žinant metalo savybę rūdyti, tai gali atbaidyti nuo šio gaminio pasirinkimo. Tačiau aukštos kokybės plieninė lietaus nuvedimo sistema ne tik nesurūdys, bet ir nesuskilinės, nesideformuos, o, priešingai, ilgai džiugins savo nepriekaištinga išore bei puikiai atliekama funkcija.

Suderinamumas su įvairiomis stogo dangomis. Nesvarbu, šiferis, čerpės, bituminė stogo dangas ar plieno lakštai dengia jūsų namų stogą: plieninės lietaus nuvedimo sistemos komponentai nesunkiai prisitvirtins prie bet kokios medžiagos ir tinkamai atliks savo funkciją.

Estetinis sprendimas. Rinkoje siūloma rinktis iš plačios šio gaminio spalvų paletės, tad galite nenuogąstauti, jog šis elementas atrodys tarsi nederantis svetimkūnis. Negana to, reikia paminėti, jog metalinis daiktas visada atrodys kokybiškiau, solidžiau nei plastikinis .

Nesudėtingas montavimas. Vienas iš būtinų sąlygų norint džiaugti tinkamai bei ilgai tarnaujančia lietaus nuvedimo sistema – kokybiškai atlikti montavimo darbai. Tiesa, tai nėra sudėtingas procesas: nereikia nei specialių įrankių, nei patirties panašių darbų atlikime. Svarbiausia – vadovautis pateikta montavimo instrukcija.

 Pasirinkę „Budmat“, džiaugsitės kokybiška, ilgai tarnaujančia lietaus nuvedimo sistema, nesvarbu, ar ši būtų pagaminta iš plieno, ar iš kokybiško plastiko.

 Užsak. Nr. 1121.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook