Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Geriausios idėjos kaip nustebinti savo brangiausią draugą arba...

Geriausios idėjos kaip nustebinti savo brangiausią draugą arba populiariausi draugystės simboliai (0)

2021-02-23

Draugystė – tai nuostabaus grožio santykis, kuris sujungia šeimos narius ir visiškai nepažįstamus asmenis. Kartais, atrodytų, skirtingi žmonės suartėja taip smarkiai, kad tampa broliais ir seserimis, neturėdami jokio kraujo ryšio. Daugumoje filosofijų draugystė apibūdinama kaip atviras dviejų žmonių santykis, kuriame nėra savanaudiškumo ir pavydo,  vyrauja įsiklausymas, atvirumas ir kito žmogaus priėmimas tokiu, koks jis yra. Jei gyvenime turite tikrai gerą draugą, tikiu, suprantate kokį šviesų santykį turime omenyje. Šiam žmogui norisi paskambinti kartais net ir vidury nakties, šį žmogų nuolat minite kitų žmonių kompanijoje, su šiuo žmogumi (net jei pakeliui šimtą kartų susipyktumėte) keliautumėte į pasaulio kraštą.  

Geriausiam draugui nevalingai kyla noras padaryti kažką, kas džiugintų - palepinti, nustebinti, apkabinti, palaikyti, apdovanoti. Ir pradėję ieškoti to „kažko ypatingo“, skirto jam vieninteliam pradedame jausti, jog žinome labai aiškiai, kas jo širdį užpildytų meile ir jūsų rūpesčiu. Kartais tai gali būti naminio maisto porcija, kai žinome, kad mylimas draugas nespėja pavalgyti pietų. Kartais tiesiog jam dovanojame savo laiką ar smagią pramogą kartu. Taip pat tarp populiariausių dovanų brangiam žmogui – įvairūs gaminiai su draugystės simbolika: marškinėliai, draugystės apyrankės, kaklo pakabukai ir pan. Tad kokie populiariausi draugystės simboliai mūsų dienomis?

Drabužiai, kurie simbolizuoja jūsų draugystę

Rinkoje tikrai gausu pačių įvairiausių rūbų ir aksesuarų, kurie parodo jūsų ir kito žmogaus santykį. Neabejoju, jog esate gatvėje matę porų, dėvinčių vienodus marškinėlius, kuriuose vienas kitą vadina karaliumi ir karaliene. Taip pat netrūksta ir mamos – dukros ar tėčio – sūnaus ir kitų šeimyninių kombinacijų. O štai pastaraisiais metais, kai mes vieni nuo kitų neplanuotai nutolome, daug dėmesio skiriama draugystės atributikai. Net būdami toli vienas nuo kito, galite dėvėti vienodus džemperius ar kepures, o juose įamžinti jus jungiančią frazę ar net jūsų abiejų nuotrauką. Jei norite ypatingos dovanos – galite paieškoti jūsų bendrų užfiksuotų kadrų, kurie sukelia sentimentus ir, galbūt, yra suprantami tik jums dviems. Renkant tokią dovaną savo brangiausiam žmogui tereikia surasti patikimus kūrėjus, kurių idėjos būtų originalios ir, be abejo, žinoti draugo nešiojamą dydį.

Draugystės apyrankės – vienas seniausiai žinomų draugystės simbolių

Nuo seno žinoma, jog įvairios apyrankės nešiojamos ant riešo gali saugoti, pritraukti sėkmę, padėti norams tapti realybe ar net suteikti energijos, kai jos labiausiai reikia. Taip pat tai vienas universaliausių aksesuarų, kuriuos pritaikius pagal žmogaus stilių ir gyvenimo būdą galima nešioti kiekvieną dieną arba puoštis ypatingomis progomis. Todėl apyrankes draugams dovanoti tikrai labai populiaru. Šių apyrankių pasirinkimas tikrai labai didelis:

Raudonas siūlas. Tai vienas iš seniausiai žinomų talismanų. O „Švenčiantiems“ draugystę rekomenduojama į jį įpinti begalybės ženklą, simbolizuojantį nesibaigiančius jūsų santykius. Paukščio plunksnos simbolį, kuris neša taika ir padeda susikalbėti. Dar gi yra galimybė iš akmenukų užkoduoti reikšmingą žodį pagal Morzės abėcėlę. Jei planuojate, kad tokią apyrankę nešios tik jūsų draugas (ne abu), tuomet pagalvokite, ko šiuo metu jam labiausiai trūksta ir ko palinkėtumėte iš viso širdies.

Pintos apyrankės. Ar pamenate kaip vaikystėje pindavote apyrankes? Bent mano laikais tai būdavo labai populiaru. Dabar tokių pintų apyrankių stilius yra pasikeitęs, jos tapo stilingesnės ir lengvai priderinamos net ir prie šiuolaikiškiausio garderobo. Galite užsakyti rankų darbo apyrankes arba, jei norite įdėti dar daugiau meilės, paieškoję schemų internete, jas pagaminti patys. Simbolika ir įvairūs laimę nešantys akmenukai jose taip pat puikiai dera.

Sidabrinės ir auksinės apyrankės. Prieš tai minėtos apyrankės tikrai turi gražią simboliką, bet norintiems išskirtinės dovanos savo draugui verta jos paieškoti ir juvelyrinėse parduotuvėse. Dabar itin populiarios kuklios tauriųjų metalų apyrankės ant kurių papildomai galima kabinti įvairius simbolius ir ženkliukus. O kartais, kai norisi, jog draugas visuomet jaustų jūsų būvimą šalia, bet niekam netektų aiškinti, kas tai per ženklas puošiantis riešą – galite dovanoti klasikinę grandinėlę ant rankos su nuoširdžiu palinkėjimu. Tokių klasikinio stiliaus apyrankių tikrai galite rasti daugelyje populiarių parduotuvių, pvz.: auksosala.lt/lt/moteriskos-apyrankes ir išrinkti tą vienintelę, pačią ypatingiausią.

Grandinėlės ir karoliai ant kaklo – dar vienas būdas parodyti dėmesį

Iki šiol pamenu paauglystėje nešiotą grandinėlę, ant kurios kabėjo pusė širdelės. O kitą pusę, žinoma, turėjo mano geriausia draugė. Ir nors grandinėlė bėgant laikui pasimetė, tuo metu ji man kėlė ypatingus jausmus. Žinojimas, kad kažkas nešioja dalelę tavo širdies ir yra pasiryžęs savąją padalinti per pusę – suteikia užtikrintumo pačiose netikėčiausiose situacijose. Ypatingai tada, kai skiria dideli atstumai, o taip norisi parodyti rūpestį.

Jei vertinate natūralių akmenų papuošalus, tuomet draugystei stiprinti labiausiai tiks lazurito akmenų vėriniai. Jie laikomi draugystės ir atvirų santykių akmenimis. Taip pat draugystę nuo nesusipratimų saugo akvamarinas, granatas bei perlai. Ypatingai populiaru šiuos ypatingą poveikį turinčius akmenis verti į malas (Japa mala), kurios turi mistinę šventą reikšmę dvasiniame kelyje.

Meilė ir pagarba – gražiausi draugystės simboliai

Pasaulyje yra daugybė simbolikos, lydinčios draugystę. Galime dovanoti rūbus, vėrinius, apyrankes, siūlų pynes, puodelius, dienoraščius ir begalę kitų gražių dalykų. Ir vis dėlto, svarbiausiu tampa pats ketinimas. Kai dovaną įteikiame iš vidinio jausmo, iš meilės – tuomet bet koks net ir pats paprasčiausias pakabukas gali tapti laimę nešančiu talismanu. Žmonių draugystė labai galinga jėga, galinti labai daug nuveikti dėl savęs ir kitų, kai veikia bendrystėje. Tikrus draugus mes galime turėti tik tuomet, kai patys mokame būti draugais. Kitam žmogui tapti jo gyvenimo pakeleiviu kartais reikia labai nedaug. Paklausėme žmonių, kas yra geriausias draugas ir sulaukėme įvairių atsakymų. Štai dešimt populiariausiųjų:

1. Geriausias draugas moka klausytis

2. Geriausias draugas yra atviras

3. Geriausias draugas – tai gyvenimo mokytojas

4. Geriausias draugas – tai žmogus, kuriuo galiu pasitikėti

5. Geriausias draugas myli ir priima mane, nebandydamas manęs keisti

6. Geriausias draugas nebijo kritikuoti, jei žino, kad man nuo to bus geriau

7. Geriausias draugas atleidžia ir supranta

8. Geriausias draugas giria, bet nepataikauja

9. Geriausias draugas nustebina ir pradžiugina

10. Geriausias draugas žino, kas man labiausiai patinka

Ar galėtumėt bent vieną frazę pritaikyti savo geriausiam draugui? Ir lygiai taip pat ar pats galite save vadinti geriausiu draugu? Gal paskutiniu metu daug šnekėjote ir pamiršote klausyti? O gal išsakėte brangiam žmogui kritikos ir pamiršote pasidžiaugti pasiekimais? Net jei taip ir nutiko draugystę kuria atviras pokalbis, meilė ir pagarba. O jei seniai savo draugystę parodėte staigmenomis, gal pats laikas paieškoti simbolinės dovanos savo brangiam draugui? Kadangi draugystės simbolių yra pačių įvairiausių, net neabejojame, jog rasite tą vienintelį, kuris sentimentais jus ir jums brangų žmogų nuneš į prisiminimus, o gal taps gražiu šviesios ateities pranašu. Mylėkime savo draugus.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook