Hemorojaus gydymas namuose ir mediciniškai

Hemorojaus gydymas namuose ir mediciniškai (0)

2022-11-22

Pradėję domėtis, kaip galite sau padėti turint hemorojaus bėdų, tikrai sužinosite, kad gali tekti apsilankyti pas proktologą. Šis gydytojas chirurgas gali diagnozuoti bei gydyti išangės srities sveikatos problemas. Joms yra priskiriamos tokios ligos kaip hemorojus, išangės įplėšos, polipai, trombai ir kita. Tad norėdami gydyti hemorojų, turėsite išsirinkti gydymo įstaigą, kurioje dirba kompetentingi specialistai ir jie galės skirs Jums visą savo dėmesį, suteiks išsamią konsultaciją, galės atlikti visus būtinus tyrimus, pasitelkdami naujausia diagnostinę įrangą. Po konsultacijos ir pokalbio proktologui bus daug lengviau nustatyti diagnozę bei galimą efektyvų gydymą, kuris Jums padėtų pasveikti greičiau. Lankantis šiuolaikinėse klinikose pastebėsite, kad Jumis atidžiai rūpinasi ne tik gydytojai, bet ir visas personalas: pradedant nuo maloniai atsiliepiančių į skambutį administracijos darbuotojo, Jus pasitinkančios klinikoje asistentės bei kitų žmonių, kurie rūpinsis Jūsų komfortu bei kuruos Jus viso sveikimo proceso metu.

Hemorojaus gydymas prasideda nuo šios ligos diagnozavimo. Tik turintys ne vienerių metų patirtį specialistai gali pasiūlyti pačius efektyviausius gydymo metodus. Gali reikėti ir labai nedaug, kad šios ligos simptomus sumažintumėte ar visiškai panaikintumėte. Tik labai tikėtina, jog daugeliu atvejų prireikia nemažai kantrybės bei laiko. Ši liga pasižymi išangės kraujagyslinių audinių išvešėjimu, jų išsiplėtimu. Hemorojus yra skirstomas į vidinį, kuomet hemorojiniai mazgai yra išangės kanalo viduje ir padengti gleivine, bei išorinį, kai hemorojiniai mazgai yra po oda aplink išangę.

Didžioji dauguma pacientų hemorojui priskiria vien tik kraujavimą iš išangės, tačiau šis simptomas yra ne vienintelis, būdingas tokiai ligai. Hemorojaus gydymas taip pat reikalingas, kai yra jaučiamas išangės niežėjimas ar skausmingumas arba pasirodę išskyros iš išangės. Dar vienas iš simptomų yra ir hemorojinių mazgų iškritimas. Juos kartais pacientai taip pat patys pastebi apsičiupinėję ar jausdami nemalonius jausmus išorėje. Taigi dabar jau žinosite, kad hemorojui yra būtingas ne tik kraujavimas, galimi ir kiti, galbūt kai kuriais atvejais ir ne tokie akivaizdūs simptomai.

Namuose hemorojaus gydymas galimas įvairiais metodais. Tam gali būti naudojamos specialių žolelių vonelės ar geriamos mikstūros, skirtos vidurių užkietėjimui. Prieš imdamiesi tokių preparatų naudojimo, visada geriau pasitarkite su savo gydytoju, kuris galės patarti bei padėti, ko ir kiek naudoti, kad padėtumėte savo organizmui, o ne jam pakenktumėte.

Tuo tarpu kreipiantis į kliniką, kurioje hemorojaus gydymas bus atliekamas profesionalų, gali būti naudojami tiek vaistai, kai yra lengvesnis šios ligos atvejis arba chirurginiais metodais. Pastarasis būdas yra naudojamas tik tuomet, kai visi paprastieji atvejai jau nebepadėjo. T.y. visais įmanomais būdais stengėtės išvengti vidurių užkietėjimo ir Jums nepavyko, naudojote  vidurius laisvinančius vaistus, pataisų žiedadulkes, dietines skaidulas ir kita. Kai hemorojaus simptomai sustiprėja, gydytojas gali skirti ir specialių žvakučių, kurios skirtos taip pat simptomams mažinti bei juos gydyti. Nepajutus jokio pagerėjimo po žvakučių naudojimo, dažniausiai yra atliekamas chirurginis gydymas.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook