Jaukumu ir šiluma alsuojančios dovanos dailios lyties atstovėm...

Jaukumu ir šiluma alsuojančios dovanos dailios lyties atstovėms: kuo nudžiuginti? (0)

2020-11-26

Visi stipriosios lyties atstovai puikiai žino, kad malonių staigmenų ir mielų dovanų antrajai pusei, mamai, sesei tikrai niekada nebus per daug. O ypač tokiu laikotarpiu, kai už lango niūru ir tamsu. Tad tikrai nereikia ieškoti daugiau priežasčių, kodėl vertėtų sau svarbias dailiosios lyties atstoves pradžiuginti jaukumu ir šiluma alsuojančiomis dovanomis. Na, o, jei stokojate idėjų, turime jų ne vieną.

Jaukus, šiltas, platus megztinis

Sakoma, kad niekas kitas geriau nesušildo nei mylimo žmogaus apkabinimas. Tačiau nei viena dailiosios lyties atstovė negali išvengti tų akimirkų, kai mylimo žmogaus tiesiog nėra šalia. Tačiau jaukumo tikrai netrūks, jei bus dėvimas brangaus žmogaus dovanotas megztukas. Tad būtent tai yra puiki dovana antrajai pusei, mamai, sesei, dukrai. Na, o, jei vengiate pirkti tokią dovaną vien tik todėl, kad baiminatės netinkamo dydžio, tokiu atveju tai – taip pat ne problema, tiesiog teikite pirmenybę universalaus dydžio megztukams. Jie šiandien ne tik labai populiarūs, bet ir užtikrina  ypatingą jaukumą, na, ir, žinoma, būsite tikri, kad dydis tikrai tiks. Na, o, jei norite susipažinti su ypač didelių šių drabužių pasirinkimų, tiesiog turėtumėte spausti čia.

Kavos ir arbatos rinkinys

Vis dėlto, kiekvienai dailiosios lyties atstovei, yra svarbu šilumą jausti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. O, kas geriau sušildys nei puodelio skanios ir aromatingos arbatos ar kavos? Juo labiau, kad dailiosios lyties atstovės šių gėrimų išgeria netgi du kartu daugiau nei vyrai. Tad, jei norite apgaubti sau svarbų žmogų dėmesiu, rūpesčiu bei jaukumu, ištaigingas  kavos ir arbatos rinkinys taps puikiu pasirinkimu.

Kuponas masažui

Poilsis, atsipalaidavimas ir geros emocijos yra reikalingos kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Dar daugiau, dažna iš jų pripažįsta, kad nėra nieko maloniau bei jaukiau, nei pasinerti į masažo pinkles. Taigi, jei norite įteikti jaukumu alsuojančią dovaną, tokiu atveju puikiu pasirinkimu taps ir kuponas masažui. Vienintelė klausimas, į kurį tik belieka surasti atsakymą, skamba taip: koks masažas tai turėtų būti? Tas, kurį dovanos gavėja mėgsta labiausiai, o galbūt pakviesite išbandyti kažką naujo?

Žvakės, žvakidės, eteriniai aliejai

Tačiau ne tik apie masažus dažna dailiosios lyties atstovė atsiliepia kaip apie ypatingą jaukumą garantuojantį procesą – dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokiu pat epitetu yra apibūdinamos ir žvakių šviesos bei eterinių aliejų aromatai, skleidžiami namuose. Taigi, galite būti tikri, jei įteiksite žvakių, žvakidžių bei eterinių aliejų rinkinį, tokia dovana ne tik bus sutikta su dideliu džiaugsmu, bet ir sukurs itin jaukią nuotaiką namuose.

Knygos

Jei paprašytumėte savo antrosios pusės, mamos, dukros ar sesės įvardinti jaukiausią veiklų penketuką, labai tikėtina, kad tarp jų išgirstumėte ir tokį variantą kaip knygų skaitymas. Ir iš tiesų, juk būtent šis procesas yra toks mėgstamas moterų – ne tik nukelia į tolimas šalis, kitus pasaulius, bet ir dovanoja daugybė įvairių emocijų, kurių taip trokšta moterys. Tad, jei norite, kad jums svarbių moterų kasdienybė nuo šiol būtų dar jaukesnė, pats metas padovanoti ir keletą knygų.

Spontaniškos idėjos

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai geriausių dovanų idėjos į galvą ateina be jokio išankstinio plano, tiesiog spontaniškai, žiūrint į didelį dovanų pasirinkimą. Galbūt toks scenarijus patiktų ir jums? Jei taip, tai čia rasite daugiau info apie tai, ką dar galėtumėte padovanoti svarbiausioms moterims savo gyvenime.

Užsak. Nr. 1201.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook