Ką daryti, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu?

Ką daryti, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu? (0)

2021-09-09

Kalėdos yra iš tiesų nuostabi šventė... Tačiau praktika rodo, kad kartais pačių žmonių elgesys šios magiškos šventės laukimą bei pasiruošimą jai, paverčia tikrų tikriausius galvos skausmu. Ar galima viso to išvengti? Žinoma, jei tik nesielgsite taip, kaip elgiasi ypač didelė dalis žmonių. Taigi, pats metas atsakyti į klausimą, kaip derėtų elgtis ir kokius sprendimus priimti, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu?

Vienas iš patarimų, kuriuo verta naudotis visiems, norintiems, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu, yra toks: nepasilikite jų paieškos ir pirkimo paskutinėms savaitėms. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad likus vos kelioms savaitėms iki šios šventės, jau reikėtų užsiimti visai kitais dalykais, pavyzdžiui, šventinio meniu planavimu, būtinų produktų sąrašu (ir ilgiau negendančių įsigijimu) namų dekoravimu. Taigi, natūralu, kad jei prie visų šių darbų dar prisideda ir dovanų paieškos, pasiruošimas šventei panėšėja ne į malonumą, o į tikrų tikriausią chaosą. Tad, kad jų išvengtumėte, svarbus visus paruošiamuosius darbus atlikti paeiliui ir dovanų paieška bei įsigijimas yra vienas pirmųjų darbų kurį turėtumėte atlikti. Praktika rodo, kad mažiausiai prieššventinio streso patiria tie, kurie dovanas įsigyja dar vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje. Ir tai yra iš tiesų puikus sprendimas juo labiau, kad egzistuoja tūkstančiai kalėdinių dovanų, kurios galiojimas siekia tikrai ne vienerius metus.

Norus verta išsiaiškinti iš anksto – būtent taip būtų galima įvardinti ir dar vieną taisyklę, kurios tikrai verta laikyti, jei norite, kad pasiruošimas šiai šventei netaptų galvos skausmu. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad, jei nemaža dalis žmonių ir laikosi taisyklės, kad dovanas reikėtų įsigyti ir anksto ir supranta šio veiksmo svarbą, tai suklumpa ties kitu etapu: pasakę sau, kad dovanos turėtų būti perkamos iš anksto ir susiruošę tai padaryti, jie staiga suvokia, kad rado laiką dovanų pirkimui, tačiau... nežino, kam ir ką pirkti. Tad, kad taip nenutiktų, verta iš anksto sudaryto žmonių, kuriems ir norėsite įteikti dovaną, sąrašą, o taip pat – įrašyti bent po kelis dovanų variantus, ką norėtumėte dovanoti kiekvienam, patekusiam į sąrašą. Nors šių sąrašų sudarymas pareikalaus šiek tiek jūsų laiko bei dėmesio, galite būti tikri – užtat vėliau kur kas mažiau laiko pareikalaus dovanų pirkimas ir kur kas daugiau jo turėsite kitiems darbams atlikti.

Taigi, kaip matyti, Kalėdos iš tiesų gali tapti nuostabiausia metų švente, žinoma, jei tik patys priimsite tinkamus sprendimus. Tad, kad kalėdinės dovanos netaptų galvos skausmu, dėmesį verta atkreipti į šiuos momentus: nepalikite dovanų pirkimo paskutinėms savaitėms. Šis laikotarpis turėtų būti paskiriamas jau kitų šventinių darbų atlikimui – meniu planavimui, produktų įsigijimui ir t.t. Tad kalėdinių dovanų pradėkite ieškoti likus bent keliems mėnesiams iki šventės, idealiausia – vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje. Dar vienas puikus sprendimas, kurį taip pat verta įgyvendinti, tai – sąrašų sudarymas. Parenkite keletą sąrašų: žmonių, kuriuos norite pasveikinti ir dovanų, kurias planuojate įteikti. Vadovaudamiesi šiais sąrašais, sutaupysite daug laiko pradėję šventinį pasiruošimą, iš karto žinosite kiek ir kokių pirkinių numatoma, bus lengviau planuoti išlaidas.

Paversti Kalėdas gražiausia bei magiškiausia metų švente, be rūpesčių, be galvos skausmo, be jaudulio ir be streso, yra labai paprasta – tereikia priimti tinkamus sprendimus, susijusius su dovanų įsigijimu. Tad linkime atsakingo pasiruošimo« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook