Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kaip aprengti vaikus vasarą?

Kaip aprengti vaikus vasarą? (0)

2020-07-15

Ne paslaptis, kad kiekvienas sezonas reikalauja atitinkamų garderobo pokyčių – juos įgyvendiname ne tik savo, bet ir atžalėlių spintose. Kone daugiausiai korekcijų reikia vasaros sezonu, kuomet termometro stulpeliai gerokai šokteli į viršų, tačiau tuo pačiu neišvengiama ir lietingesnių dienų. Universalių, bet kuriai vasaros dienai skirtų vaikiškų drabužių tikriausiai nepavyks surasti, tačiau vadovaudamiesi keliomis paprastomis taisyklėmis, nesunkiai suformuosite puikiai vasaros sezonui tinkantį garderobą.

Pirmiausia apžiūrėkite vasariškų rūbelių asortimentą

Logiška, kad vasaros sezonu mažylių spintose turėtų dominuoti būtent šiam sezonui skirta apranga, tad iš karto pradėkite nuo plonesnių rūbelių apžiūros. Suknelės, sijonai, šortai, trumpesnes rankoves turintys ar berankoviai marškinėliai – tai kone dažniausi vasaros sezono pasirinkimai. Žinoma, kiekvienas iš tokių drabužių pasižymi ir kitomis ypatybėmis (jas aptarsime žemiau), tačiau bet kuriuo atveju būtent tokio tipo rūbams reikėtų teikti pirmenybę. Net ir tuomet, jei atrodo, kad kitą sezoną vaikai juos bus išaugę – juk svarbiausia, kad gerai jie jaustųsi čia ir dabar.

Sluoksniuokite drabužius

Kartu su vasariškais rūbais, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir keliais šiek tiek šiltesniais drabužiais – geriausia, jei kurdami atžalėlių įvaizdį, galėsite juos susluoksniuoti. Tikriausiai net nereikia pasakoti, kokie nepastovūs yra mūsų šalies orai, todėl turėtumėte būti pasiruošę įvairiausioms situacijoms – ypač tuomet, jei planuojate iš namų išeiti ilgesniam laikui. Tokiais atvejais pravers šiltesni, lengvai nurengiami megztinukai, švarkeliai ar netgi striukės, kurios puikiai saugos nuo pakankamai dažnai pasirodančio lietaus. Kitaip tariant, rengdami mažylį, turėtumėte vadovautis posakiu, kad atsarga gėdos tikrai nepadarys.

Parinkite atžaloms tinkamą dydį

Tai – ne mažiau svarbus niuansas, nuo kurio priklausys tai, kaip patogiai vaikai jausis su savo apranga. Vis dar populiaru rinktis rūbus atsižvelgiant į tai, jog mažyliai greitai auga, tačiau su per dideliais drabužiais vaikai tikrai negalės jaustis patogiai, o toks įvaizdis atrodys ganėtinai įdomiai. Tačiau labai siaura, aptempta apranga taip pat nebus tinkamas pasirinkimas – įsitikinkite, kad Jūsų atžalos judesiai nebus suvaržyti. Dabar tai galima padaryti net ir apsiperkant internetu.

Pirmenybę teikite kokybiškoms medžiagoms

Savaime suprantama, kad nuo rūbų audinio priklauso ir drabužių kokybė – šiuo atveju į šį niuansą vertėtų atsižvelgti ne dėl ilgaamžiškumo, bet dėl mažylių patogumo. Nesuklysite, jei pirmenybę teiksite natūralioms medžiagoms: jos ne tik maloniai liesis prie odos, bet ir padės mažyliams išvengti prakaitavimo. Tarp vaikams skirtų rūbų dažnai galime pastebėti medvilninius audinius – jie nustebins ne tik savo laidumu orui, bet ir plačia stilistine įvairove. Tačiau tiek natūralių, tiek kvėpuojančių medžiagų tikrai rasite ir daugiau – ypač tuomet, jei paspausite šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/drabuziai-ir-avalyne-vaikams.

Įsitikinkite, kad naujieji rūbai vaikams iš tiesų patiks

Tikriausiai esate pastebėję, kad su vienais rūbais savimi galime jaustis labiau nei su kitais – lygiai tas pats galioja ir kalbant apie atžalas. Žinoma, mažyliai dar negali suvokti, kas geriausiai atskleidžia jų asmenybę, tačiau jei rinktis jiems leisite patiems, ugdysite ir stiliaus pojūtį, ir pasitikėjimą savimi. Galų gale, išvengsite nereikalingų kivirčų, kuomet vaikai nenori dėvėti tam tikros Jūsų parinktos aprangos. Šiuo metu prekyboje galime rasti daugybę spalvingų, įvairiais žymiais personažais papuoštų modelių, kurie ne tik patiks vaikams, bet ir nekels didelių rūpesčių Jums – nesuklysite, jei aprangos pasirinkimui paskirsite šiek tiek daugiau savo laiko.

Nepamirškite patogios avalynės

Apsirūpinus apranga, ne mažiau svarbu pagalvoti ir apie avalynę – ji taip pat ženkliai prisideda prie to, kad mažyliai galėtų patogiai mėgautis šiltomis vasariškomis dienomis. Šiuo atveju ir vėlgi svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir kokybiškas, gerai kvėpuojančias medžiagas – būtent šios ypatybės garantuos maksimalų Jūsų atžalų komfortą. Šiltuoju sezonu ypač populiarios vaikiškos basutės – dėl tokios jų paklausos, šiuo metu galime rasti itin plačią šių batų pasiūlą, taigi tikrai nesunkiai surasite būtent Jūsų atžaloms tinkančią avalynę. Basutes galite apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimente ar tiesiog spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/vaikams-ir-kudikiams/drabuziai-ir-avalyne-vaikams/avalyne-vaikams/basutes-vaikams.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos aspektus, nesunkiai nuspręsite, kokiais rūbais reikėtų papildyti vasaros mėnesiams pritaikytą atžalų garderobą. Jei tik įmanoma, įtraukite į jį kuo daugiau spalvų ir žaismingų detalių – tokie papuošimai vaikus tikrai turėtų maloniai nustebinti.

 Užsak. nr.702« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook