Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kaip įrengti nedidelio ploto vonios kambarį?

Kaip įrengti nedidelio ploto vonios kambarį? (0)

2021-04-30

Jei patalpos yra gana nedidelės, jų įrengimui visuomet tenka skirti ypatingą dėmesį. Įprastai yra siekiama optiškai padidinti erdvę ir užtikrinti, kad kiekvienas kvadratinis metras būtų optimaliai išnaudojamas. Mažas vonios kambarys neretai sukelia tikrai nemažų nepatogumų, tačiau  pasinaudoję keliais naudingais patarimais šią erdvę galėsite išnaudoti kur kas tikslingiau. Taigi, kaip tinkamai įrengti vonios kambarį?

Apsispręskite dėl įrangos

Įrengiant vonios kambarį visuomet svarbu įsitikinti, kad jis bus pakankamai funkcionalus. Dažnais atvejais nusprendžiama įrengti ne tik vonią ar dušo kabiną, bet taip pat ir kriauklę, neretai nusprendžiama šioje patalpoje pastatyti spintelę ar skalbimo mašiną, ir t.t. Jei erdvė yra labai nedidelė, gali būti naudinga įrengti tik dušo kabiną, nes ji patalpoje užims gerokai mažiau vietos nei vonia. Taip pat vertėtų pagalvoti, ar skalbimo mašiną patogiausia laikyti būtent vonios kambaryje, ar tam galima skirti ir kitą patalpą (kartais dėl vietos stokos skalbimo mašiną nusprendžiama pastatyti virtuvėje).

Rinkitės šviesias spalvas

Nors pasirinktos interjero spalvos nepadės sutaupyti vietos, tačiau jos gali vizualiai padidinti patalpas. Būtent todėl nedideliame vonios kambaryje vertėtų rinktis tik šviesias spalvas, kurios optiškai padidins patalpas ir suteiks didesnį erdvės įspūdį. Nors neretai teigiama, kad pernelyg šviesios spalvos nėra pakankamai praktiškos, tačiau vonios plytelės įprastai yra ganėtinai lengvai valomos, todėl palaikyti švarą tikrai nėra pernelyg sudėtinga.

Išnaudokite kiekvieną patalpos centimetrą

Kartais nė nesusimąstoma, kad patalpos kampai taip pat gali būti išnaudojami taupant vietą. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti kampinė kriauklė ar kampinė lentyna: tokia įranga patalpoje užims visai nedaug vietos, tačiau bus pakankamai funkcionali. Jei vonios kambario kampus pasistengsite tinkamai išnaudoti, tikėtina, kad vonios kambarys bus gerokai funkcionalesnis. Net ir labai nedidelė patalpa gali būti optimaliai išplanuojama, taigi, neskubėkite priimti tam tikrų sprendimų ir pasistenkite atrasti pačias palankiausias galimybes.

Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu

Jei vonios kambarys yra gana tamsus, natūralu, kad jis atrodo mažesnis nei yra iš tiesų, todėl naudinga pagalvoti, kaip šią patalpą paversti šviesesne. Nors gana dažnais atvejais vonios kambaryje yra įrengiamas šviestuvas su vos viena lempute, tačiau to tikrai ne visada pakanka. Jei siekiate, kad vonios kambarys atrodytų erdvesnis, pasvarstykite, kokio tipo apšvietimas galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Įvairių idėjų galite rasti čia, ir galbūt tai jums padės priimti tam tikrus sprendimus.

Pasitarkite su specialistais

Kartais savarankiškai priimti sprendimus yra pernelyg sudėtinga, todėl naudinga pasitarti su specialistais, kurie jums duos tikrai naudingų patarimų ir padės atrasti pačias palankiausias galimybes. Nors įprasta manyti, kad interjero dizainerių paslaugos gali kainuoti pernelyg brangiai, tačiau tam tikrais atvejais tai gali būti pačia geriausia išeitimi: galite būti maloniai nustebinti, kad net ir labai nedidelis vonios kambarys gali atrodyti visai kitaip.

Ieškokite pavyzdžių

Šiandien turime visas galimybes pasisemti įkvėpimo iš kitų pavyzdžių, todėl dar prieš pradėdami įrenginėti vonios kambarį galite susirasti pavyzdinių nuotraukų, kaip atrodo jau įrengta erdvė. Tam tikrais atvejais sprendimai yra gana paprasti (pasirenkamos šviesios spalvos, tam tikro dizaino įranga, ir t.t.), todėl naudinga pasidomėti, kaip gali atrodyti jau užbaigti nedidelio vonios kambario projektai.

Net ir tada, jei situacija atrodo labai prasta, galite būti užtikrinti, kad visuomet rasite tokį sprendimą, kuris garantuotų patį geriausią rezultatą, o tuomet, jei savarankiškas vonios kambario įrengimas bus pernelyg sudėtingas, šią užduotį galite patikėti profesionalams.

Užsakymo nr. 477.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook