Kaip išsirinkti kvepalus?

Kaip išsirinkti kvepalus? (0)

2021-06-29

Kiekvienas žmogus nori kvepėti skaniai, dėl to rinkoje yra daugybė kvepalų, iš kurių galima rinktis. Žmonės kvepalus renkasi pagal savo nuožiūrą, dažnai atkreipia dėmesį į tai, ką siūlo jų sekami žmonės, kokius kvapus mėgsta jų antroji pusė.

Renkantis kvepalus reikia atkreipti dėmesį į jų natas.  Jos skirstomos į viršutines, vidurines ir pagrindines natas. Reikia atkreipti dėmesį į viršutines natas, nes tai yra pirmojo įspūdžio kvapas. Viršutinės natos – pasikvėpinus, jų skleidžiamą aromatą jaučiame pirmiausiai. Šioms natoms išgauti dažniausiai naudojami kvapai: citrusiniai vaisiai, levandos, cinamonas, kedras, o jų aromatas išsilaiko trumpiausiai, tačiau jaučiamas yra iš karto.

Toliau yra vidurinės natos, pasižyminčios intensyvesniu ir sunkesniu aromatu, kuris išlieka ilgesnį laikotarpį. Joms sukurti gali būti naudojami gvazdikėliai, rožės, jazminai, levandos. Natų tarpusavio derinimams kūrėjai renkasi vanilę, muskusą, ambrą ir kitus sodrius kvapų ingredientus.

Kvepalai moterims skirstomi:

  • Kvepalai su gėlių aromatu. Tai mėgstamiausi ir populiariausi kvepalai tarp moterų. Šiems kvepalams gaminti renkamasi jazminus, rožes, levandas ir kitas gėles. Patys kvepalai būna rožinės arba violetinės spalvos, simbolizuoja moteriškumą.  Šie aromatai siejami su žaismingumu, elegancija, romantika – neįpareigojantys, tinkantys bet kokio amžiaus žmonėms.
  • Rytietiški aromatai skiriasi nuo kvepalų su gėlėmis. Tai yra kvepalai, kurie kuriami pasitelkus gėlių, muskuso, medienos aromatus. Šiuos kvepalus atpažinti nėra sunku, nes jie dažniausiai būna rudos arba raudonos spalvos. Šie kvapai asocijuojasi su drąsa, ryžtingumu, pasitikėjimu savimi.
  • Gaivūs kvapai mėgstami šiltuoju metų sezonu. Šie kvepalai pasižymi citrusiniai ir vaisių aromatais, bei  yra siejami su aktyviomis, nepriklausomomis ir energija trykštančioms asmenybėms. Juos lydi šviežumo ir gaivumo pojūčiai. Kvepalai dažniausiai būna geltonos, oranžinės spalvos.
  • Kvepalai su medienos atspalviais laikomi sunkiais kvepalais. Labiausiai mėgstami vyrų, tačiau tinka ir moterims. Jie kuriami naudojant sandalmedį, kedrą, muskusą, cinamoną ir yra raudonos arba rudos spalvos.

Reikėtų nepamiršti, kad šiuolaikiškų aromatų natos gali turėti savyje ne vienos kvapo grupės ingredientų. Verta išsirinkti ir žinoti keletą aromato grupių, kurios Jums patinka ir orientuotis į jas. 

Užsakymo nr. 713.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook