Kaip netobulumus paversti savo privalumais?

Kaip netobulumus paversti savo privalumais? (0)

2021-05-25

Nesunku pastebėti, jog šių dienų visuomenėje žiniasklaida, socialiniai tinklai bei įvairi reklama daro didžiulę įtaką žmonių išvaizdos vertinimui ir suvokimui, kaip turėtų atrodyti gražus vyras ar moteris. Kasdien matydami netikrumą socialiniuose tinkluose, imame itin kritiškai vertinti savo išvaizdą, o neretai net ir pasiryžtame gultis ant operacinės stalo, siekdami patobulinti norimas kūno formas. Kaip bebūtų, reiktų turėti omenyje, jog tai, ką matome internete, toli gražu ne visuomet būna tiesa. Kiekvienas žmogus turi tam tikrų netobulumų, todėl pirmiausia, ko reikėtų imtis, sustiprinti savo emocinę sveikatą ir pabandyti pamilti save tokį, koks esate. Tai padaryti gali padėti naujas hobis, mėgstamas darbas ar laikas kartu su mylimais žmonėmis. Deja, ne visuomet viskas pavyksta taip, kaip norėtumėme, todėl, jeigu visgi norisi tam tikrų pokyčių savo išvaizdoje, nebūtina iš karto griebtis operacijų. Šiame straipsnyje aptarsime priemones, pompas, padėsiančias greitai ir be didelio vargo pakoreguoti tam tikrus savo kūno netobulumus.

Pompa vyriškam pasididžiavimui

Žinoma, prieš pradedant detaliau kalbėti apie šiuos prietaisus, verta paminėti, jog visi jie nesuteiks ilgalaikio efekto, tačiau tikrai turės tam tikrą teigiamą poveikį, apie kurį ir pakalbėsime čia. Tad, susipažinkime, kas iš viso yra penio pompa ir kaip ji veikia? Ši pompa – vyrams skirtas prietaisas, kurio pagalba yra skatinamas kraujas suplūsti į varpą, dėl ko kraujagyslės išsiplečia, o pati varpa kuriam laikui tampa didesnė ir standesnė, todėl pasidaro lengviau pasiekti ar išlaikyti erekciją. Visa tai gali ne tik pagerinti seksą, bet ir padėti kovoti su vyrams gania opia problema - erekcijos disfunkcija. Negana to, toks pasirinkimas yra daug pigesnis ir keliantis mažiau rizikos nei operacija. Taip pat penio pompos naudojimas yra neinvazinis būdas penio didinimui, tad nėra patiriamas diskomfortas bei yra išvengiama kitų nemalonių procedūrų.

Renkantis, reikėtų žinoti, jog šis prietaisas gali būti trijų rūšių: rankinis, automatinis ir vandens. Rankinė pompa dažniausiai yra pati pigiausia, kadangi jos veikimo principas paprasčiausias, t.y. ji veikia vakuumo principu, tačiau rankiniu būdu. Automatinės pompos yra kiek brangesnės, bet dažnai yra patogesnės, kadangi viskas, ką reikia padaryti, tiesiog paspausti įjungimo mygtuką ir darbas bus atliktas už jus. Galiausiai, vandens pompos – jos turi vandens tėkmės vožtuvą, kuriuo galima prietaisą užpildyti vandeniu duše ar vonioje. Kad ir ką bepasirinktumėte, turėkite omenyje, jog ši prekė ir kiti, vėliau minimi prietaisai turi būti naudojami kartu su lubrikantu, sumažinančiu trintį bei suteikiančiu didesnį malonumą.

Moteriškos pompos

Galbūt jums tai bus naujiena, tačiau egzistuoja pompos, skirtos naudoti ne tik stipriosios lyties atstovams. Moterims skirtos pompos veikia tokiu pat principu kaip ir vyrams – šiais prietaisais yra padidinama kraujotaka klitoryje. Nors pompos klitoriui ir vaginai nėra dar tokios populiarios, visgi tik laiko klausimas, kada vis daugiau ir daugiau moterų įtrauks jas į savo intymų gyvenimą, kadangi, naudojant šiuos prietaisus, yra pastebėtas ne vienas teigiamas poveikis. Visų pirmiausia, klitorio pompos leidžia greičiau patirti orgazmą, o taip pat ir sustiprina pojūčius, jaučiamus jo metu. Be to, reguliarus prietaiso naudojimas sustiprina dubens dugną, jo raumenis, pagerina makšties lubrikaciją ir, žinoma, padidina patį klitorį, kas daugumai moterų ir vyrų atrodo itin patraukli moters kūno savybė.

Tačiau kaip išsirinkti pompą klitoriui ir vaginai? Specialistai rekomenduoja pasidomėti, ar prietaisas turi tam tikras papildomo saugumo funkcijas, pavyzdžiui, greitą oro išleidimą. Taip pat atsižvelkite į pompos dydį bei jos komplektaciją. Įprastai prietaisai, turintys didesnius kaušelius, suteikia ne tokį intensyvų, švelnesnį malonumą nei tie, kurie turi juos mažesnius. Kaip ir penio pompos, taip ir šios gali būti automatinės arba mechaninės. Automatiniai prietaisai turi daugiau režimų bei funkcijų, tad naudojantis juo galima lengvai reguliuoti įsiurbimo intensyvumą, vibraciją.

Krūtinės pompos

Jei kompleksuojate dėl nedidelės krūtinės, galite išbandyti būtent krūtims skirtą pompą. Šis prietaisas, kaip ir kiti, veikia taip pat – stimuliuoja krūtų audinio sluoksnius ir gerina kraujotaką. Taip krūtinė padidėja ir tampa akivaizdžiai putlesnė, pilnesnė bei stangresnė nei buvo prieš tai. Įdomu ir tai, jog naudojant šią pompą, galima net pasiekti orgazmą. Niekam ne paslaptis, jog moters krūtys yra viena jautriausių erogeninių zonų jos kūne, todėl jų stimuliavimas moters smegenyse aktyvuoja lygiai tas pačias sritis, kaip ir patiriant klitorinę ar vaginalinę stimuliaciją. Tad, ši pompa – puiki priemonė ne tik krūtinei suteikti šiek tiek kitokią formą, bet ir patirti naujus pojūčius.

Norėtumėte išbandyti tokią pompą? Tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Svarbu, jog pompos dydį rinktumėtės pagal savo spenelių dydį. Dažnai galima rasti visą šių priemonių rinkinį, susidedantį iš skirtingo diametro pompų ir jų žiedų, tad įsigijus jį tikrai atrasite sau geriausiai tinkantį variantą. Jei susidomėjote – visas jas rasite čia.

Užsakymo nr. 854 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook