Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kaip sukomplektuoti vonios baldus?

Kaip sukomplektuoti vonios baldus? (0)

2022-09-23

Tikriausiai daugeliui gali kilti klausimas kaip reikia sumontuoti vonios kambario baldus. Pirmiausia pradėkite išpakuodami visas detales. Pritvirtinkite kojeles prie kiekvieno įrenginio, naudodami pateiktus varžtus. Kai nuspręsite dėl savo vienetų padėties, patikrinkite, ar jie yra lygyje. Sureguliuokite kojeles pagal poreikį naudodami didžiausią įrenginį kaip kreiptuvą. Geriausia savo didžiausią baldo dalį pritvirtinti prie sienos iškart. Pažymėkite skylių vietą ir atitraukite ją nuo sienos. Išgręžkite skylutes varžtams sienoje naudodami reikiamą saugos įrangą. Bakstelėkite sieninius kištukus ir įstatykite įrenginį atgal į vietą, įsukite jį į vietą. Norėdami pritvirtinti įrenginius vienas prie kito, pirmiausia nuimkite duris ir vyrius. Taip galima paslėpti galimai negražius varžtus. Varžtai turi būti mažesni nei abiejų mazgų plotis sujungimo vietoje. Norėdami tai padaryti, taip pat galite naudoti spaustuką. Dabar pakeiskite dureles ir lankstus bei įsitikinkite, kad viskas išlieka lygiai. Pritvirtinkite pakabinamus baldus pagal pateiktas instrukcijas. Norėdami pritaikyti cokolį, naudokite kampinį pjūklą ir pjaukite reikiamo dydžio pjūklu (smulkaus peiliuko pjūvis bus daug tvarkingesnis). Jei jūsų įrenginiai nepasiekia sienos, supjaustykite papildomus gabalus kampinėmis jungtimis, kad padengtumėte tarpus iš abiejų pusių. Stalviršiui išmatuokite reikiamą ilgį ir supjaustykite pagal dydį. Įleidžiama kriauklė uždengs visas jungtis. Nepamirškite užsandarinti įpjovimų, kad nepatektų drėgmė. Pritvirtinkite stalviršį į vietą ir pritvirtinkite kriauklę.

Kaip išsirinkti vonios baldus?

Vonios kambario baldai yra įvairių formų – nuo kompaktiškų veidrodinių spintelių iki didelių tualeto ir kriauklių derinių. Tačiau turint tiek daug skirtingų stilių ir medžiagų, gali būti sunku žinoti, ką pasirinkti ir kas tiks jūsų vonios kambaryje. Internete galite rasti keletą lengvai įgyvendinamų patarimų apie įvairių tipų baldus ir tai, ko jums reikės norint juos įrengti vonios kambaryje.

Baldų komplektavimo ypatumai

Baldus sukomplektuoti svarbu pagal jų spalvas ir modelius. Nesirinkite skirtingų spalvų ar labai skirtingų modelių. Kaip pavyzdys klasikinė spintele ir kita moderni spintelė, tokie stiliai kartu negali būti suderinti. Baldų komplektavimas nėra sudėtingas dalykas, geriausia tai daryti pasitelkiant vizualizacijas, tuomet viską matysite kaip kas gali atrodyti. Taip pat visada galite sukomplektuoti baldus kartu su parduotuvėje dirbančiu personalu, kurie jums patars ir sudėlios kaip pas turi atrodyti. Daugiau informacijos apie vonios baldus: https://www.muresta.lt/muresta/vonios-baldai-aksesuarai-voniai/vonios-baldai.

Užsakymo nr 961.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook